Акція #Огородфест 2020

Акція #Огородфест 2020

КF.UA вітає всіх з настанням весни!

Весна – це не тільки бруньки та перший квіт, Весна – це ще відкриття щорічного сезону #огородфест – на дачі чи у бабусі в селі. Весна – це ще спринт підготовки до пляжного сезону для тих, хто відкладав похід в спортзал з вересня місяця.

Саме тому КF.UA підготували для Вас спеціальну акцію «#ОГОРОДФЕСТ 2020»

На нашій сторінці в Facebook і Instagram пропонуємо вам комплекс вправ, що допоможуть не тільки підготуватися до літа, а ще й добру справу зробити.

А для підвищення Вашої продуктивності, ми подаруємо корисний інвентар, з котрим Ви зможете досягти цілі. А для самих не підготовлених до крафт фітнесу, розігрується перепідготовка в спеціалізованому спортивному комплексі.

Отже, кожні 2 тижні random-розіграш* багатофункціональних тренажерів, які допоможуть отримати чудову фізичну форму та успішно пройти сезон #огородфест2020:

Лопати — чудовий багатофункціональний тренажер, підвищує тонус м’язів торса, значно посилює м’язи поясниці, покращує пружність стегон і зробить ваші плечі як у Геракла (м’язисті, спітнілі і трішечки брудні), а також всі виконані вправи роблять корисну справу для вашого огороду
Граблі — технології, котрі пройшли тисячолітні випробування, саме завдяки цьому тренажеру в стародавній Греції був сформований ідеал дельтоподібної спини, адже цей тренажер пропрацьовує всі м’язи спини – від шиї до куприка! Для ефективності використання, рекомендується щоденно загрібати подвір’я, та допомагати батькам.
Вила — свого часу створили прорив в технології аграріїв, це модернізована версія лопати, котра значно збільшила свій функціонал. Вила – це універсальний тренажер, його можна використовувати як лопату але зі зменшеним навантаженням, або як граблі зі збільшенням повторень. Також вила надали нову можливість для фізичного розвитку, перекидання через плече, під час якого відпрацьовують всі м’язи рук, говорять, що саме цим тренажером був досягнений успіх в 50 см об’єму руки відомого актора та бодібілдера!

Абонемент в спортивний комплекс на цілий рік – як втішний приз для тих, хто не готовий до дорослого крафт фітнесу, щоб Ви могли покращити свою форму до #огородфест2021.

Умови акції доволі прості:
Учасником розіграшу призів автоматично стають всі, хто оформив кредит в період з 1 березня по 6 квітня.

У зв’язку з форс-мажорними обставинами термін акції був скорочений з 1.03 по 9.03.
Дякуємо за розуміння.

Переможці будуть визначені випадковим чином за допомогою random.org.
Етапи визначення Переможців Акції:

Етап 1:
Дата проведення розіграшу – 10.03.2020 року;
Кількість переможців з подарунком у вигляді інструменту** – 4 (чотири) переможця.
Кількість переможців з втішним призом у вигляді абонементу в спортивний комплекс на рік – 1 (один) переможець.

Ну що, готові трошки попотіти? Адже 10.03.2020 відбувся перший розіграш супер призів акції «#ОГОРОДФЕСТ2020»))
Вітаємо переможців, Вили Вам в руки та вперед на супер корисні тренування! 😊
Подарунки вже в дорозі!

Кількість переможців з подарунком у вигляді інструменту – 4 (чотири) переможця.

Кількість переможців з втішним призом у вигляді абонементу в спортивний комплекс на рік – 1 (один) переможець.

Результати акції будуть опубліковані на офіційному сайті компанії KF.UA, а також в соціальних мережах.

Офіційні правила акції за посиланням.

* random-розіграш – мається на увазі сайт, який генерує випадкові числа на основі атмосферних шумів

** інструменту – мається на увазі, переможець, який займе перше місце в рандом списку отримає головний подарунок – вила, переможець який займе друге місце – граблі, третє і четверте місце отримають лопати, а для п’ятого місця призначений втішний приз у вигляді абонемента в спорт комплекс на рік.