Акція «Страховий випадок»

Акція «Страховий випадок»

Компанія КФ.ЮА піклується за своїх клієнтів, співпереживає їм та розуміє всі можливі негаразди. Тому, йдучи Вам на зустріч, було розроблено спеціальну довгострокову акцію «Страховий випадок», яка передбачає списання заборгованності по кредиту у разі надзвичайної події, а саме настання страхового випадку.

Акція діє 3 19.02.2020 р. по 31.12.2020 р. Метою проведення Акції є покращення сервісу для клієнтів у вигляді надання додаткової опції до кредиту, а саме списання 100% заборгованості по кредиту (тіло кредиту, відсотки, штрафні санкції) у разі настання нещасного випадку. Учасником акції клієнт стає автоматично, оформивши позику в період дії акції.

Згідно умов акції, в разі настання нещасного випадку клієнт або спадкоємці мають право звернутися до компанії КФ.ЮА з заявою про повне списання заборгованості по кредиту.

Для списання заборгованості потрібно буде виконати прості умови, а саме звернутися на гарячу лінію за номером: 0800300088 та отримати детальну інструкцію .

Після списання заборгованості КФ.ЮА надсилає клієнту або його спадкоємцю повідомлення (рекомендованим листом з повідомленням про вручення) про списання заборгованості на адресу, яка була вказана в заяві.

Всі ми розуміємо, що в наслідку настання нещасного випадку, кредит платити стає дуже складно, тому ми йдемо Вам на зустріч.

Детально ознайомитись з умовами акції можна в документі за посиланням.