Кредит без дзвінків

на перший кредит онлайн на карту на перший кредит онлайн на карту

Акційний 0.1% Зручний онлайн
Сума кредиту
500
Термін кредиту
5 днів
0.6
Вартість в день
Сума кредиту
5 000
Термін кредиту
30 днів
5
Кількість платежів

Кредит без дзвінків

Обов'язковий пункт в будь-якому кредитному договорі – номер мобільного телефону. Його треба вказувати хоч при реєстрації аккаунта на сайті МФО, хоч при особистому оформленні в відділенні.

Його використовують для зв'язку з клієнтом – і при отриманні кредиту, і далі, якщо знадобиться уточнювати якісь питання, чи про щось проінформувати.

Як часто дзвонять – залежить від компанії. З банку вам можуть дзвонити з будь-якого приводу, і роблять це нерідко. Причому буває так, що банк дзвонить клієнтові, і замість вирішення питання по телефону викликає його до відділення.

Ми – дзвонимо тільки у виняткових випадках (зазвичай це тільки перше звернення клієнта), і забираємо мінімум часу, обговорюючи тільки найголовніше.

Чому багатьох клієнтів так цікавить отримання кредиту без дзвінків?

Багато хто вибирає онлайн-кредити в МФО через економію часу. А очікування дзвінка і спілкування з менеджерами – це додаткова його трата. Тому при пошуках МФО клієнти нерідко вибирають саме ту компанію, яка видає кредит на карту без дзвінків.

Чи обов'язково дзвонять при оформленні заявки на кредит онлайн без дзвінків?

В нашій МФО обов'язково телефонують клієнту, якщо:

  1. ви звертаєтеся до нас в перший раз;
  2. є якісь питання, які потрібно уточнити (наприклад – ви вказали недостатньо інформації про джерело доходу, або ми хочемо ще раз уточнити суму і термін повернення);
  3. у клієнта погана кредитна історія, і ми сумніваємося, що він зможе погасити вчасно ще й наш кредит;
  4. розмір доходу не відповідає запитуваній суми (наприклад, якщо ви вказали, що отримуєте 7500 грн, а хочете отримати кредит на 15000 грн).

Що питають при дзвінку?

Звичайний дзвінок менеджера клієнта – це уточнення тієї ж інформації, яка вже є в анкеті. Якщо це новий клієнт – йому можуть ще раз пояснити (вже по телефону, а не через особистий кабінет) якісь нюанси оформлення або погашення, якщо у нього виникають питання.

Якщо у менеджера виникла підозра до клієнта – він може запитати додаткову інформацію. Але зазвичай такого не трапляється – зараз обдурити кредитну організацію дуже важко, а якщо і спробувати – то обман легко розкрити.

Чи можна отримати онлайн кредит без дзвінків?

Так можна.

В обов'язковому порядку дзвонять тільки новим клієнтам. Якщо ви:

  • до нас вже зверталися, і у нас немає питань (ні до документів, ні до джерела доходу);
  • брали кілька кредитів і кожен раз без проблем їх повертали (особливо якщо останній з них був узятий недавно).

У таких випадках нам немає необхідності зайвий раз турбувати клієнта, і ми переводимо гроші на карту без дзвінка.