Кредит студентам

на перший кредит онлайн на карту на перший кредит онлайн на карту

Акційний 0.01% Зручний онлайн
Сума кредиту
500
Термін кредиту
5 днів
0.6
Вартість в день
Сума кредиту
5 000
Термін кредиту
30 днів
5
Кількість платежів

Кредит студентам

Як і де можна швидко і вигідно отримати кредит студентам?

У студентські роки виникає дуже багато статей витрат, про які «вчорашня» дитина, що знаходиться під опікою батьків, іноді і не підозрює.

Щоб швидко отримати потрібну суму на щось термінове та невідкладне – можна звернутися за кредитом. Правда, студенту отримати його буде непросто – не всі кредитні організації погоджуються кредитувати цю категорію клієнтів. Десь відмовляють взагалі, десь – висувають більше вимог, ніж до «звичайних» клієнтів.

Чому кредит студентам видають не скрізь?

Причина проста – кредитні організації вважають, що у студентів вище шанс прострочень в порівнянні з більш дорослими клієнтами, тому що у них:

  • немає стабільної роботи – в кращому випадку підробіток (і то не у всіх);
  • ще не склалося «доросле» ставлення до зобов'язань;
  • якщо виникнуть складності в навчанні або особистому житті – студент може поставити їх на перше місце, і забути про погашення кредиту.

Тому банки не видають кредити студентам (а якщо і видають – то вимагають поручительства батьків). І навіть не всі МФО сьогодні погоджуються це робити.

А ми – погоджуємося. У KF.UA можна швидко взяти кредит студенту, і зробити це вигідно.

Скільки грошей студент може взяти в кредит в KF.UA, і на яких умовах?

Новим клієнтам ми пропонуємо отримати від 1000 до 4000 грн. Якщо ви студент, і ваше єдине джерело доходу це стипендія – ми можемо обмежити суму кредиту на якусь невелику. Якщо у вас є стабільний підробіток – обмеження можуть і не вводитися. Це завжди вирішується індивідуально.

З другого кредиту і далі (якщо ви вчасно і без проблем погасили перший) максимальна сума буде збільшуватися з кожним новим зверненням. Максимально можна отримати до 15 тисяч грн, або від 15 до 50 тисяч на термін від 90 до 360 днів, але з довідкою про доходи.

Якщо ви зрозумієте, що вчасно не встигаєте погасити кредит – найрозумніше його продовжити. Послуга пролонгації доступна, якщо ви ще не прострочили свій займ. Просто зателефонуйте менеджеру (або подайте заявку на продовження через сайт), оплатіть відсотки, що набігли, і отримаєте відстрочку.

Що знадобиться для оформлення?

Оригінали паспорта та ІПН, телефон, електронна пошта.

Також є вимоги до клієнта: ви повинні бути громадянином України, вам повинно бути не менше 18, і ви повинні не мати незакритих прострочених кредитів в будь-яких інших організаціях.

Якщо ви оформляєте кредит через сайт – обов'язково знадобиться карта будь-якого українського банку, на яку дозволені перекази. На рахунку повинно бути не менше 1 грн, а сама карта – повинна бути випущена тільки на ваше ім'я. 

Яким способом можна отримати кредит для студента в KF.UA?

Ми видаємо кредити онлайн.

Онлайн-оформлення – швидший спосіб: нікуди йти не доведеться, все можна зробити звідки завгодно, де є Інтернет. Гроші ви отримаєте на карту. Отримання кредиту таким способом є цілодобовим.

Як отримати: покроковий опис для нових клієнтів

Складнощі можуть виникнути у тих, хто зібрався отримувати кредит через сайт, і раніше цього не робив. Як це робиться правильно:

  1. Реєструєте особистий кабінет на свій мобільний номер.
  2. Заходьте в нього і заповнюєте анкету.
  3. Робите фото паспорта та ІПН, і прикріплюєте їх до анкети. Переконайтеся, що на знімках все чітко помітно і читабельно.
  4. Прив'язуєте банківську карту.
  5. Створюєте заявку на отримання грошей, вказавши в ній суму і термін, і чекаєте SMS з відповіддю.
  6. Якщо заявка схвалена – читаєте кредитний договір, який приходить на email, і підтверджуєте свою згоду з його умовами, відправивши SMS-код.

Після відправки коду – справа зроблена: в найближчі хвилини має прийти переклад на карту.

Якщо на будь-якому з етапів виникнуть складності – можете зв'язатися з техпідтримкою, і вам допоможуть їх вирішити. Хоча сам процес отримання простий і швидкий, займає максимум 1 годину (це з урахуванням розгляду, тобто з моменту реєстрації і до отримання грошей).