Кредит без перевірок

на перший кредит онлайн на карту на перший кредит онлайн на карту

Акційний 0.01% Зручний онлайн
Сума кредиту
500
Термін кредиту
5 днів
0.6
Вартість в день
Сума кредиту
5 000
Термін кредиту
30 днів
5
Кількість платежів

Кредит без перевірок

Перш ніж отримати кредит, клієнту зазвичай доводиться чекати – поки кредитна організація його не перевірить. У банку це очікування може розтягнутися і на кілька робочих днів. У МФО – набагато менше: максимум півгодини, якщо ви звертаєтеся в перший раз.

Що перевіряють в банках при запиті кредиту?

Мінімальний список такий:

 • кредитна історія;
 • розмір доходу (підтверджується довідкою);
 • місце роботи (підтверджується довідкою + можуть зажадати вказати номер мобільного, і подзвонити в бухгалтерію або начальнику);
 • платоспроможність поручителів, якщо їх треба надати (у поручителів перевіряють як мінімум кредитну історію, часто вимагають теж надати довідку про доходи).

Чому багатьом хочеться отримати кредит без перевірок?

Причини такі:

 • чим уважніше перевірка і чим більше пунктів перевіряється – тим більше часу це займе (і тим повільніше ви отримаєте кредит);
 • не кожен може пройти всі пункти перевірки.

В Україні кілька мільйонів громадян працюють неофіційно (деякі – у нас в країні, деякі – їздять на заробітки закордон). Вони взагалі не можуть надати довідку про доходи, так як для держави – вони безробітні.

А з тих, хто працевлаштований офіційно – багато хто отримує частину зарплати «в конверті». У таких громадян в довідці про доходи може стояти занижена сума, хоча в реальності вони можуть отримувати в рази більше. 

Де і на яких умовах можна отримати миттєву позику на карту без перевірок в Україні?

У нас – в KF.UA. Ми є однією з найбільших і найстаріших українських МФО. Кредит у нас можна взяти як через сайт (цілодобово, без особистої присутності, з будь-якої точки України).

Отримати кредит без перевірок новим клієнтам можна на суму до 4000 грн (під 0.01% в день). Постійні клієнти можуть взяти до 15 000 грн, або до 50 000 грн на збільшений (до 360 діб) термін. Є окрема пропозиція для пенсіонерів: вони можуть отримати до 7000 грн під знижений відсоток.

Нових клієнтів ми перевіряємо по мінімуму: дивимося тільки кредитну історію. Це робиться швидко, і така перевірка є абсолютно у всіх кредитних організаціях. З документів ми вимагаємо тільки фотографії паспорта та ІПН.

Як отримати швидку позику на карту без перевірок в Україні?

Якщо ви хочете отримати кредит без перевірок на карту – робимо так:

 1. Тиснемо «Вхід», потім вибираємо «Реєстрація», і створюємо профіль. Знадобиться ваш мобільний номер, на який прийде код – введіть його у вікні для завершення реєстрації.
 2. Входимо і заповнюємо всі поля в анкеті. Будьте уважні, щоб не допустити помилок.
 3. Зробіть фото паспорта та ІПН, і прикріпіть їх до анкети. Фотографувати можна на що завгодно (хоч на вебкамеру ноутбука), аби якість вийшла хорошою, і всі дані можна було без проблем розрізнити.
 4. Прив'яжіть карту, на яку ви будете отримувати гроші. Вона повинна бути видана на ваше ім'я, і мати на рахунку хоча б 1 грн.
 5. Створіть заявку, вибравши потрібну суму і термін погашення кредиту. При створенні онлайн-калькулятор автоматично розрахує суму до повернення (вже з урахуванням відсотків).
 6. Зачекайте, поки ми приймемо рішення. При першому зверненні розглядати заявку ми можемо до 30 хвилин (але зазвичай швидше), при другому і наступних – зазвичай 5-15 хвилин. Відповідь прийде в SMS.
 7. Якщо заявка схвалена – на email прийде електронний кредитний договір, який треба прочитати (на всякий випадок) і підтвердити свою згоду. Для підтвердження відправте SMS.
 8. Отримуємо переказ на прив'язану карту.

Якщо ви вже брали у нас хоча б 1 кредит, і у нас є ваші паспортні дані – пункти 1-4 пропадуть. Тобто ви зможете просто зайти в свій особистий кабінет, і відразу подати заявку. А ми – не будемо вимагати повторно ваші документи, і не будемо їх перевіряти.