Кредит онлайн 24/7

на перший кредит онлайн на карту на перший кредит онлайн на карту

Акційний 0.01% Зручний онлайн
Сума кредиту
500
Термін кредиту
5 днів
0.6
Вартість в день
Сума кредиту
5 000
Термін кредиту
30 днів
5
Кількість платежів

Кредит онлайн 24/7

Бувають ситуації, коли отримання кредиту можна почекати кілька днів або тижнів. Мова стосується не термінових витрат, які можуть почекати, і в основному великих позик. Наприклад – іпотеки: банк просто не може видати гроші швидко, оскільки йому треба серйозно перевірити заявника і вирішити, чи схвалювати його заявку, чи ні.

Але бувають і випадки, коли гроші потрібні максимально терміново. І не завжди це трапляється в робочий час: таке може статися і в вихідний, і в свято, і просто вночі, або пізно ввечері.

Швидше за все вирішити питання можна за допомогою цілодобового онлайн-кредиту в нашій МФО.

В яких випадках виручить цілодобовий онлайн-кредит без відмови?

Наведемо кілька зразкових ситуацій:

 • у продаж надійшли квитки на потрібний вам рейс (не важливо, на який транспорт), і ви хочете терміново забронювати вдале місце;
 • в суботу ввечері розболівся зуб, і немає сил терпіти до понеділка – треба йти в цілодобову приватну стоматологію;
 • у вас порвалися зимові черевики або куртка, а до потепління ще 2 тижні за прогнозами – треба терміново купувати нову річ, або платити за прискорений ремонт;
 • зламалася техніка, яка потрібна постійно (мікрохвильовка, роутер, телефон, або робочі інструменти, і без них не можна обійтися), і треба її ремонтувати або замінювати;
 • пора вносити платіж по іншому кредиту;
 • затримали зарплату, або клієнт тягне з оплатою за замовленням;
 • ви опинилися далеко від міста, і вам не вистачило готівки (наприклад, поїхали на дачу, і затрималися там на кілька днів довше, ніж планували спочатку).

Подібні випадки можуть статися з людьми з будь-яким достатком. Причому ви навіть можете мати відкладені гроші – просто не мати можливості ними скористатися. Наприклад, якщо ви далеко від будинку, і не можете швидко забрати готівку. Або якщо всі гроші у вас лежать на рахунку в банку, і ви не можете їх швидко зняти. Або ви міняєте гривні на валюту великими купюрами, і не хочете їх «розбивати».

Йти в банк в таких випадках часто незручно, тому що вирішувати питання треба швидко. Тому ми готові прийти на допомогу: в KF.UA можна отримати онлайн-кредит цілодобово на карту.

Хто може отримати кредит онлайн цілодобово на карту в Україні?

Головні вимоги до клієнта – українське громадянство, вік 18-65, наявність джерела доходу і відсутність прострочених відкритих кредитів.

Що стосується джерела доходу: його ми перевіряти не будемо, довідку з роботи приносити не доведеться. Вам треба буде просто вказати в анкеті, скільки приблизно ви отримуєте в місяць, і звідки саме (робота, пенсія, бізнес, допомога родичів, або щось ще).

Як взяти кредит онлайн цілодобово?

Отримати кредит цілодобово можна тільки при онлайн-оформлення. У KF.UA ще є реальні відділення в Україні, але вони працюють за графіком (тільки вдень, і з вихідними). Тому ми розглянемо лише отримання через Інтернет.

Виглядає воно так:

 1. Створюємо аккаунт на сайті (кнопка «Увійти», потім «Реєстрація», потім вказати свій мобільний номер, і підтвердити реєстрацію SMS-кодом).
 2. Входимо в особистий кабінет.
 3. Заповнюємо невелику анкету, вказуючи основні дані (контакти, ПІБ, і відомості про ваш дохід).
 4. Робимо фото своїх ІПН і паспорта, і прикріплюємо до анкети.
 5. Прив'язуємо банківську карту. Вона повинна бути тільки на ваше ім'я, і для прив'язки на ній повинна бути мінімум 1 грн.
 6. Подаємо заявку на отримання кредиту.
 7. Чекаємо SMS з рішенням. Зазвичай ми розглядаємо заявку від нового клієнта не довше, ніж за 30 хвилин.
 8. Отримуємо на email електронний кредитний договір, читаємо його і «підписуємо» (SMS-кодом).

Готово: тепер у вашому особистому кабінеті повинна з'явитися інформація про відкритий кредит. І повинна прийти ще одна SMS – про отримання грошей. Їх ми зазвичай відправляємо протягом декількох хвилин після «підписання» договору.