БЛОГ

570x420 5

9 варіантів вдало інвестувати кредитні гроші

05.03.2018

Запам'ятайте, будь-які інвестиції - це ризик! Але ризик - справа благородна, чи не так? Якщо все з розумом, а також з розстановкою продумати. 

Дорогі друзі, давайте зараз розглянемо декілька варіантів цікавих інвестицій. І можливо, це надихне Вас на нові досягення, і Ви знайдете дієвий спосіб підвищити свій фінансовий стан. Всі ми хочемо жити добре та забезпечити себе чарівним майбутнім. Але для цього дуже важливо докласти максимум зусиль!

  1. Найвдалішим варіантом для вкладення коштів можна назвати - банківський депозит. Лише відкриваєте рахунок в банку, інвестуєте гроші, і чекаєте нарахування відсотків. Доходи не будуть звичайно великими, але це досить надійне вкладення. Дуже вдале рішення, у разі якщо Ви робите внесок - до 100 тис. грн.
  2. Популярним інвестуванням серед поціновувачів прекрасного є вклад коштів в антикваріат. Гра варта свічок, якщо Ви є гарним спеціалістом в цій сфері, і на 90% зможете передбачити, що картина «ось цього молодого художника», коли-небудь буде коштувати мільйони. Хоч Ви, наприклад зараз, віддали за неї - 10 000 грн., що взяли в кредит у ТОВ «KF.UA». 
  3. Інтелектуалам до вподоби прийдеться, інвестування в авторське право. За пісню, що звучить по радіо, автор може цілком претендувати на фінансову винагороду. Придбайте авторські права, інвестуйте в ротацію на радіо, і отримайте непогані бонуси! Крім того, до даного інвестування можна віднести: наукові розробки, методики, програми для комп'ютерів. Знайдіть справу собі до смаку.
  4. Вкладіть кредитні гроші в освіту! Інвестування в освіту - це чудовий людський капітал. Вклавши один раз в курси, Ви зможете в два, а то і в три рази підняти свою заробітну плату на роботі.
  5. Можна вкласти гроші в акції. Недоліком є ​​те, що Вони з часом можуть не вирости, а впасти. Але якщо компанія підніметься вгору, то Ви зможете заробити в багато разів більше, ніж вклали.
  6. Популярним зараз є вкладення коштів в інтернет-проекти. Тут в ролі активів виступають сайти. Дохід ми отримуємо від реклами, партнерських програм, платних послуг. Наприклад, запускаєте групу в Facebook, розкручуєте її, вкладаючи свої кошти в рекламу пабліка, в розкрутку. А потім, коли будете мати досить підписників, самі починаєте отримувати прибуток від проекту.
  7. Стартап! У всіх на слуху це слово, але не всі розуміють його міць ... а даремно! Адже на даному способі інвестування можна заробити великі гроші. У Вас є відмінні новаторські, інноваційні, технологічні рішення? Тоді вже зараз почніть реалізовувати свій стартап.
  8. Криптовалюта - вид цифрової валюти, створення і облік якої засновані на шифруванні. Тут немає гарантій, що курс буде йти в гору. Але у разі різкого стрибка, можна отримати гарний прибуток;
  9. Є варіант вкладення кредитних грошей в біржу ставок. Робіть ставки на якусь подію, і чекайте на результат. 50% на те, що Ви станете переможцем. Чи готові Ви до таких ризиків?