БЛОГ

570x420 7

Питання №1: Як не потрапити в боргову яму?

14.03.2018

Абсолютно в кожного можуть виникнути фінансові труднощі, бо від складних ситуацій не застраховані навіть Ви. Тому радимо замислитись над темою - як не потрапити в боргову яму!

Потрапити у фінансову яму може навіть та людина, котра ніколи не брала гроші під процент. Спочатку один кредит, далі інший, щоб закрити попередній. І ось, Ви вже потрапили у замкнуте коло. Потрібно вміти користуватись кредитами правильно. Так, щоб ця яма оминала стороною.

Проблема нашого людства в тому, що більшість абсолютно не володіє фінансовою дисципліною. Є ж люди, котрі спокійно живуть без боргів, беруть кредити та вчасно їх повертають. Примножують свій капітал, і живуть собі спокійно. Важливо розуміти те, що кредити корисні лише у тому випадку, коли правильно ними користуєшся.

Якщо Ви володієте фінансовою дисципліною? То все буде добре! Навіть небанківські фінансові організації, на які з жахом дивляться боржники, Вам не будуть страшні. Бо там зустрічають труднощі лише у разі не сплати по кредиту! Так, там дійсно великі штрафи. Але ж до них справу можна не доводити. До того ж, завдяки таким кредитам, Ви з легкістю зможете покращити кредитну історію.  МФО видають кредити людям з відкритими кредитами в інших банках.

Але якщо не дотримуватись правил, тоді такі позики зможуть зіграти з Вами в погану гру, під гучною назвою «боргова яма».

Щоб не потрапити в боргову яму, перш за все, дотримуйтесь фінансової дисципліни. Гарна організованість, відповідальність, збереже Вас від негараздів. Зазвичай в критичні ситуації попадають ті, хто на пряму ігнорує домовленості. Ті, хто по дитячому думають, що кредит зникне сам собою. Чи ті, хто лякливо тікають від дзвінків, думаючі, що вийти з ситуації не можливо. Але запам’ятайте - ігноруючи проблему, її не вирішити! Якщо людина не володіє фінансовою дисципліною, брати кредит точно не потрібно.

Пункти яких треба дотримуватись для уникнення боргової ями:

  • уважно ознайомлюйтесь з умовами кредиту;
  • чітко виконуйте вимоги договору;
  • беручи кредит подумайте про те, чи зможете Ви його сплатити;
  • не оформлюйте один кредит для того, щоб закрити інший;
  • вказуйте реальні дані, бо кредитор тільки так, зможе оцінити Вашу платоспроможність, щоб Ви не втрапили в борги;
  • повертайте позику вчасно;
  • при виникненні труднощів – не мовчіть, дзвоніть в банк для того, щоб Вас проконсультували згідно ситуації.

Пам’ятайте, банк також може піти назустріч! Але краще, будьте з самого початку чесні з самим собою, та банком. Зараз фінансові установи дали гарну можливість долати труднощі за декілька хвилин, Ви натомість будьте відповідальним. Сплачуйте позики вчасно, та не ставайте заручником боргової ями!