БЛОГ

570x420 9

Де взяти гроші на квартиру молодій сім'ї?

28.03.2018

Питання просто на мільйон. Завжди актуальне та турбує близько 50% громадян України. Самим хвилюючим воно є для молодих сімей.

Чому це питання особливо актуальне для молодих сімей? Бо вони лише починають свій сімейний шлях, і скоріш за все, ще не встигли зібрати гроші на власне житло. Знімати квартиру на постійній основі не найвигідніше рішення, жити з батьками не найрозумніше. За статистикою, багато шлюбів так і розпадаються. Залишається один вихід, шукати кошти на своє житло. Можливо Вас врятує кредит?

Можна звичайно спробувати зайняти грошей у знайомих, але погодьтесь, такі суми не кожен погодиться віддавати, навіть в руки близьким друзям.

Повернемося до варіанту кредиту. У банківських установах можна цілком оформити кредит на квартиру. Але там є, як правило, перший заставний внесок. Цю суму накопичити легше, ніж повну вартість житла, але теж не легко. Щоб додати деяку частину, Ви цілком можете звернутись у наш банк. ТОВ "KF.UA" видає кредити до 15 000 грн., що може досить вдало врятувати Вас в скрутну хвилину.

Для того, щоб Вам видали кредит на квартиру, зазвичай необхідний великий перелік документації. Зараз мова піде про заставний кредиті (іпотека). Банк бере на себе велику відповідальність, і не хоче мати справу навіть з мінімальними ризиками. Фінансова установа у разі невиконання боргових зобов'язань, цілком може потім забрати у Вас нерухомість. На додачу до цього, не останню роль в цій п'єсі зіграє Ваш поручитель, якого знайти буде не просто. Адже в його ролі, потрібно нести ношу у вигляді повної матеріальної відповідальності, він відповідатиме за все своїм майном. У 20% випадків, звичайно ж поручитель може і не знадобиться, але в більшості, він буде обов'язковою умовою до видачі кредиту.

Для даного виду кредиту, Вам необхідна прекрасна кредитна історія. Бажано 3-5 років досвіду на теперішньому місці роботи, офіційний шлюб, діти (неповнолітні), відсутність судимостей та інше. Це дозволить установі оцінити вашу благонадійність. Якщо за всіма пунктами, у Вас будуть плюси, тоді банк вважатиме Вас - стабільним і платоспроможним.

Враховуйте і те, що кредитори враховують не тільки Вашу історію, а й історію Ваших рідних, їх цікавить загальна картина.

Готуйтеся до того, що у разі позитивної відповіді, Вам необхідно буде сплатити перший внесок за квартиру в банку. Він зазвичай становить не менше 30% вартості житла, на яке Ви претендуєте.

Якщо у Вас немає всієї суми на те, щоб заплатити заставу, або Ви зібрали самостійно більшу частину суми, але Вам не вистачає грошей для повної оплати, оформлюйте кредит в KF.UA, та починайте будувати своє сімейне гніздечко вже зараз!