БЛОГ

570x420 11

Як і де отримати кредит на техніку?

27.04.2018

Кредити на техніку стали дуже популярні, варто це зауважити. Більше немає необхідності довго збирати кошти на те, про що Ви мрієте.

Та й навіщо? Коли можна в одну мить отримати бажану техніку в кредит. Це дуже зручно. Навіщо залишати все на стадії мрії, якщо можна вже зараз користуватися улюбленим придбанням. До того ж, платіж розбивається на щомісячний, що не повинно вдарити по кишені позичальника!

Зараз так багато дивовижних пропозицій по кредитуванню. Як на дрібну, так і на велику побутову техніку. Вони дуже просто та швидко оформлюються. Це може собі дозволити майже кожен! Ну в тому, що це дуже вигідно ми розібралися. Але залишається відкритим інше питання: де і як можна отримати кредит на техніку? Зараз ми розглянемо кілька відмінних варіантів. Поїхали!

Найкращі варіанти, в які Ви закохаєтесь з першого погляду!

Дуже вигідним рішенням є оформлення кредитної картки. З її допомогою можна і товар оплатити, і в майбутньому, скористатися нею у важкі дні. За невеликий відсоток, Ви завжди зможете зняти необхідну суму і не переживати, що завтра, Ви можете залишитися без копійки. Додаткові кошти ніколи не будуть зайвими.

Чудовим плюсом є те, що багато кредитів мають певний період, за який відсотки не нараховуються (грейс). Пільговий період може досягати 90 днів, а грошовий ліміт в середньому 75 000 грн.! При цьому оформити кредит не так вже й складно. Достатньо лише подати заявку на відділенні  та надати мінімальний пакет документів.

Ви можете оформити кредит в банку готівкою. Тут необхідно щось більше, ніж звичайний перелік мінімальних документів. Вам стовіцотково знадобиться довідка про доходи, але це у разі, якщо позичальник збирається брати велику суму грошей.

Дуже просто оформити кредит в банку клієнтом якого ви є. Наприклад, оформіть кредит в банку, в якому Ви відкрили зарплатну картку. Таким чином банк найімовірніше видасть кредит, адже у Вас вже утворились довірливі стосунки. Але варто зазначити, що споживчі кредити дорожче всіх інших!

Не забувайте і про те, що є прекрасна можливість взяти кредит на побутову техніку в торговій точці. Великі торгові мережі зазвичай співпрацюють з банками, кредитними організаціями, тому скоріше самі запропонують вам цільовий кредит. Оформлення проходить безпосередньо на території магазину. Вам знадобиться лише документ, що посвідчує особу - паспорт та ІПН.

Завжди є план «Б»!

Завжди можна прийти до плану «Б», який ми Вам з радістю покажемо. Перше, можна скористатися, напевно, вже старовинним методом - кредитування в ломбарді під заставу цінних речей. Для цього візьміть з собою, паспорт та ІПН, а також «річ в заставу». Зазвичай такі організації беруть техніку, прикраси, інші дорогі речі. Є установи, які готові видати гроші під заставу цінних паперів, нерухомості. Правда, грошові кошти видаються вже після оцінки вартості майна. Але ломбарди зазвичай надають позики - короткострокові (до 1-го місяця), з можливістю пролонгації.

Ніхто не відміняв гарну можливість позичити кошти на техніку у близьких, знайомих, родичів. Це простий спосіб, але не дуже зручний. Не кожен зрадіє такому проханню, до того ж не факт, що дана сума буде в наявності у людини. Але, якщо сума сягає невеликих розмірів, то це дуже позитивний варіант! Хоча самі розумієте, краще для того, щоб зберегти теплі стосунки з близькими - не позичати в них. Як відомо - хочеш втратити друга, позич у нього грошей. Тому, краще взяти мікрокредит в KF.UA і не турбуватись про те, що Ви когось втратите. У нашому банку доступний кредит до 15 000 грн. Якщо на ці гроші Ви зможете купити те, що хочете - ВПЕРЕД! Тут вигідні умови кредитування, у Вас буде можливість пролонгації позики. Оформити кредит, можна не виходячи з дому, необхідно просто заповнити анкету і чекати на рішення компанії невеликий проміжок часу. Кошти надійдуть на Вашу особисту банківську картку та одразу будуть доступні для використання.

І наостанок, завжди є можливість взяти кредит у приватної особи. Якщо з якихось причин банки відмовляють у кредитуванні, можна прийти до даного методу. Але необхідно виконати деякі умови. Цей варіант просто рятувальний жилет у разі, якщо вам відмовляють в банках. Гроші можна отримати дуже швидко, але потрібен спеціальний пакет документів. Перед цим, шукайте відгуки про ростовщіка, щоб не потрапити в мережі аферистів. Детальним чином вивчіть угоду, яку підписуєте. Небезпечно те, що у разі прострочення або невиплати, Вам не просто буде нарахований відсоток (як в банку), а можуть нагрянути персони кримінальної зовнішності. Мінусом можна назвати й те, що є ризик раптових змін умов кредитування, далеко не в Вашу користь.

Не впадайте в тенета шахраїв, приймайте рішення зважено та дійте прямо зараз. Бажана техніка може бути Вашою, варто тільки захотіти!