БЛОГ

%d1%81%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%b8%d0%bd%d0%b3

Що таке скоринг, і як швидше отримати кредит?

31.05.2018

Скоринг покаже Вам, що таке справжня швидкість, надалі, без якої Ви жити не зможете. Отримуйте кредити - блискавично.

Так що ж робить скорингова система? По-перше, швидко оцінює клієнтів, майбутніх позичальників, по-друге, відстежує злісних шахраїв. Увага до найменших деталей, не повинна Вас дивувати. Адже фінансовій установі важливо знати про вас ВСЕ! Великий перелік питань очікує клієнта не через те, що банки періодично ловлять синдром "почомучки", а тому що, спочатку, вельми важливо дізнатися про вас більше інформації. По ній можна зробити висновок, наскільки Ви гарний клієнт для банку.

Якщо відповісте на питання правдиво, і банк зробить висновки на Вашу користь, будете отримувати кредити далі швидко і без всяких проблем.

Запам'ятайте, дані питання - це не банальне анкетування! Після їх заповнення, комп'ютерна програма (в яку менеджер вбиває відповіді) аналізує інформацію та робить висновки про Вас, як про надійного або ненадійного позичальника, майбутнього клієнта. Так як раніше цього не було, кредити видавалися дуже довго. Але, якщо Ви не любите сидіти і чекати поки Вам схвалять кредит, хочете отримувати кредит швидко, не втрачаючи часу, то заповнюйте анкету! Скоринг аналізує, на основі КІ банку, ймовірність дефолту потенційного клієнта, і все тільки з соціально-демографічних відомостей.

Ви повинні зрозуміти, що без оцінки вашої платоспроможності зараз нікуди, тому що в інтересах кожної установи не залишитися в мінусі. Саме за допомогою скорингу, якщо Ви надійний клієнт, кредит вам буде виданий в лічені хвилини! Це супер-база, яка включає в себе все необхідне, для прийняття насправді вірного рішення. Банк завжди ретельно приховує інформацію про пункти відбору клієнтів. Навіть співробітники, найчастіше поняття не мають, що там, та як. Адже зараз, шахрайство зі споживчими кредитами досить актуальна проблема, а обдуреним ніхто бути не хоче. Адже правда?

Чому на початковому етапі можливо пропустити шахрая?

Хороший скоринг відхиляє приблизно до 90% поганих клієнтів, але також з даною системою 10% дійсно хороших, сумлінних платників можуть не отримати кредит. Звичайно ж в кожній установі готові прийняти свої ризики. Проте, якщо допускати до себе виключно платоспроможних, надійних клієнтів - банківська установа піде тільки на прибуток.

Банки мають три види скорингу, а саме:

  1. Аплікаційний (оцінка клієнта на першому етапі)
  2. Поведінковий (оцінка тих, хто вже отримав кредит);
  3. Колекторський (оцінка тих, хто не виконує правила кредитування).

На початковому етапі не помітити шахрая можна навіть банально через недосвідченість працівника. Часто фінансові установи наймають ще недосвідчених студентів, які відразу не можуть побачити обман. Шахрай може володіти акторським талантом, і домовитися з секретарем якоїсь установи для того, щоб його місце роботи (фальшиве) було підтверджено. Підсумок - кредит виданий, борг далі - не погашений.

Але шахраї часто не думають про те, що і після цього вони знаходяться під пильним оком, що є й інші етапи скорингу. Після шахрайства, кредит надалі їм точно видано не буде, і кредитна історія може бути зіпсована на багато років. Це ще не кажучи про майбутні судові тяганини та великі штрафи.

Тому, краще не вдаватися до даних методів, платити по кредиту вчасно, надавати правдиву інформацію, тоді скоринг піде тільки Вам на руку. Отримуйте кредити швидко, надійно і на кращих умовах. Пам'ятайте, що тільки гарна дружба з банківськими установами, дасть Вам справжню фінансову стабільність і опору!