БЛОГ

570x420 22 %d0%b1%d0%bb%d0%be%d1%85

Яким повинен бути кредитор та позичальник?

19.06.2018

Ясна річ, що ідеальний кредитор для позичальника це той, хто не вимагає великих відсотків або взагалі, не хоче свою суму назад.

Але давайте все-таки не будемо літати в хмарах та виділимо явні пункти, за якими можна визначити надійного кредитора, і відповідного до нього позичальника.

Великі позики під низькі відсотки, на великий термін - це мрія для того, хто хоче терміново оформити кредит. Краще взагалі, щоб фінансова організація забула про борг, адже так? Але це все казки, краще дивитися в реалії. Якщо Ви хочете знайти гарного кредитора, Ви також повинні бути чесним та порядним позичальником. Отже, на які пункти варто звертати свою увагу при виборі?

 1. На швидкість оформлення угоди. До чогось гарного звикаєш швидко! Нові і нові організації, пропонують з кожним разом умови дедалі досконаліші. Не завжди є час на очікування довгого рішення від банку, а фінансові проблеми необхідно вирішувати - моментально. У багатьох кредитних компаніях рішення може прийматися пів години, які у важку хвилину тривають цілу вічність. В KF.UA, рішення приймається за незначний проміжок часу, адже ми дбаємо в першу чергу про ваш комфорт та робимо все, щоб Ви вирішували свої проблеми миттєво. До того ж кошти нашим клієнтам нараховуються миттєво, на особисту картку.
 2. Акценти на відсотки. Розмір процентної ставки основний момент, який пропустити з уваги не один позичальник не зможе. Всі клієнти женуться за кращою пропозицією, забуваючи, що низький відсоток не прибирає того, що існують також приховані платежі. Наприклад, додаткові послуги: страхування заставного майна, здоров'я.
 3. «Мета оформлення кредиту». Не завжди це питання приємне для людини, не завжди є бажання на нього відповідати. Але майже всі фінансові організації вимагають чіткої відповіді. Знаєте, адже багато людей навіть самі не знають на що беруть позику. Краще заздалегідь, для самого себе визначитися - на що ви хочете витратити цю суму. Продумуючи кожен свій крок, Ви даєте собі гарантію того, що все буде розставлено по поличках. З серйозним підходом до підписання договору, зіткнутися з проблемами буде практично неможливо. 
 4. Час розплати. Завжди, перед оформленням кредиту, добре обдумайте чи зможете ви його виплатити. Комфортне погашення можливе, але тільки в тому випадку, якщо Ви реально оцінили свої можливості і вибрали кредит з кращого процентною ставкою. Якщо умови позики вам не підходять, кілька разів подумайте перш, ніж знайти нову проблему у вигляді нескінченної боргової ями.
 5. Подумайте до якого числа краще оформити кредит! Якщо Ви точно знаєте, що можете повернути кредит раніше, не ставте термін більше, адже % можуть не порадувати. Ніхто не хоче платити більше, тому поміркуйте, коли буде зарплата або виплата по віддаленій роботі, та вкажіть точну дату.

Отже, хто такий ідеальний кредитор?

Це в першу чергу той, хто не включає в договір таємні платежі. Які спливають тільки після того, як всі документи підписані. Хто пропонує адекватну процентну ставку і має в своєму розпорядженні лояльні умови кредитування. Звичайно ж будь-якому позичальнику буде вигідніше брати невеликі суми на не великий термін. Кредитор так в найкоротші терміни отримує бажаний прибуток, а позичальник - вирішення проблеми.

Отже, хто такий ідеальний кредитор ми розібралися, тепер перейдемо до позичальника. Далеко не завжди можна отримати позитивну відповідь, щодо видачі кредиту. Причиною чого є недовіра фінансових установ до потенційного клієнта. Ви повинні знати, яким пунктам необхідно відповідати, щоб гарантовано отримати кредит.

 1. Бережіть свою кредитну історію. Бездоганна КІ, є прямим показником наскільки ви сумлінні.
 2. Важливим є вік позичальника. Найбільш охоче, отримують позитивну відповідь клієнти від 25-ти років і до 40-ка. У KF.UA, Ви можете отримати позику навіть з 18-ти років.
 3. Дохід. Бажано, щоб Ваш дохід був офіційно підтверджений. Для МФО - це не обов'язково, але краще, щоб все було саме так. Банки охоче видають кредити точно знаючи, що клієнт зможе його потім виплатити.
 4. Наявність ліквідних активів. Банки беруть до уваги наявність у клієнта, транспорту, нерухомості і так далі.
 5. Трудовий стаж. Якщо Ви працюєте вже дуже довго на одному місці роботи, це дає суттєву перевагу при оформленні кредиту.
 6. Зарплатна картка. Спробуйте оформити кредит в тому банку, де отримуєте кредит. Позитивне рішення, якщо ви працюєте вже більше півроку, не змусить себе чекати.
 7. Місце прописки. Багато фінансових організацій, включаючи і нашу, мають обов'язкову умову. Ви повинні бути громадянином України.

Навіть якщо Ви не є ідеальним позичальником, не впадайте у відчай. Це не гарантія того, що в позиці вам буде відмовлено. Позитивне рішення можливе, ми готові надати Вам кредит від 500 до 15 000 грн. Головне при позитивній відповіді, виплачуйте на цей раз все вчасно.