Up

Спробуй оновлену версію сайту! Більш зручну та надійну. Перейти.

безкоштовно по Україні

0 800 30 00 88

працюєм до 00:00

«Компаньйон Фінанс» у фактах

92%

наших клієнтів задоволені або дуже задоволені нашим сервісом

95%

наших клієнтів вважають, що «Компаньйон Фінанс» простий і зручний для клієнта

79%

наших клієнтів рекомендували нас своїм друзям

72%

наших клієнтів говорять, що вони частіше або завжди надають перевагу «Компаньйон Фінанс», на відміну від інших джерел кредиту.

Отримати кредит в нашій компанії

Коли потрібні послуги компанії «Компаньйон Фінанс»?

Всі стикаються з фінансовими труднощами і непередбаченими ситуаціями. Як правило, в таких випадках ми звертаємося по допомогу до рідних, друзів, колег, що саме по собі ставить нас у незручне становище. Часто на фінансовому підґрунті псуються стосунки. Буває, ми змушені йти в ломбард, але зв'язуватися з позикою і передачею в чужі руки дорогих для нас речей - не кращий вихід. Якщо ж наважуємося взяти кредит у банку, ми зустрічаємо інші труднощі: збір пакету документів, виснажливе очікування на рішення від банку і багато інших аспектів.

Клієнт визначає сам, скільки він хоче взяти в борг, на скільки днів; ми розраховуємо відсотки і повну суму негайно і показуємо цю суму клієнтові. Після прийняття позитивного рішення щодо заявки, ми можемо надати кредит за декілька хвилин. Повернення кредиту також не викликає незручностей і проходить швидко і безперешкодно для клієнта.

Відокремлені підрозділиПравила акціїПравила акції «КФ дарує авто»

Переможець розіграшу iphone 8 06.04.18 - Скрипка С. П. 576706 Полтавська обл.

Правила акції «Приз або... приз»Правила акції «Приведи друга»Правила акції «Приведи друга» (продовження)Внутрішні правила надання фінансових послуг ТОВ «Компаньйон Фінанс»Примірник Договору про надання позик на умовах фінансового кредитуФінансова звітність КомпаньонФінанс за 2013 рікФінансова звітність КомпаньонФінанс за 2014 рікФінансова звітність КомпаньонФінанс за 2015 рікФінансова звітність КомпаньонФінанс за 2016 рікСвідотство ГКРРФУРозкриття інформації