безкоштовно по Україні

0 800 30 00 88

працюєм до 00:00

Кредит готівкою у Вашому місті або кредит онлайн на Вашу банківську картку

Оформити швидкий кредит

Кредит на термін більше 30-ти днів доступний від 6000 грн!

К поверненню один платіж

для нових клієнтів:

при оформленні онлайн кредиту, повернути  – 13239.6 грн;

при оформленні кредиту готівкою у відділеннях КФ, повернути – 15180 грн
(+ 300 грн разова комісія);

для повторних клієнтів:

при оформленні sms або онлайн кредиту, повернути – 20526 грн;

при оформленні кредиту готівкою у відділеннях КФ, повернути – 6240 грн
(+ 300 грн разова комісія);

Сплатити до: 31.01.2018

Чому варто взяти кредит саме у нас?

Швидко
Ви можете отримати гроші приблизно за 15 хвилин
Безпечно
Всі фінансові операції та дані клієнта надійно захищені
Мобільно
Отримання кредиту на будь-яку гривневу банківську картку
Просто
Все дуже просто,
ніяких черг і довідок, без поручителів

Простий і зручний спосіб погашення позики

В будь-якому банку

Ви можете оплатити кредит у будь-якому банку за нашими реквізитами:


ТОВ «Компаньйон Фінанс»
п/р 26504202337154 в АТ «ОТП БАНК» м. Київ, МФО 300528

Онлайн на сайті

Ви можете оплатити кредит за допомогою Вашої банківсьскої картки через Особистий кабінет на нашому сайті

Через мережу терміналів

Ви можете оплатити кредит в платіжних терміналах EasyPay або IBox

У відділеннях КФ

Ви можете оплатити кредит в будь-якому відділенні «Компаньйон Фінанс»

Терміново потрібні гроші до зарплати? На жаль, несподівані покупки чи затрати часто застають нас в той момент, коли ми найменше цього чекаємо. Якщо ви хочете як слід привітали батьків чи друзів зі святом, закінчити ремонт, а необхідної суми немає в гаманці, зовсім необов’язково відмовлятись від замисленого. В «Компаньйон Фінанс» ви можете швидко оформити кредит на вигідних умовах та отримати гроші онлайн на картку, не виходячи з дому. Ми допоможемо вам терміново вирішити будь-які фінансові проблеми дистанційно, без необхідності стояти в черзі.

Що для цього потрібно?

Якщо ви хочете отримувати кредити онлайн на банківську картку від «Компаньйон Фінанс», необхідно пройти просту процедуру реєстрації на нашому офіційному сайті. Вам буде запропоновано заповнення анкетних даних. Потрібно вказувати лише дійсну та актуальну інформацію про себе, щоб легко та без перешкод отримати дозвіл на кредитування.

Необхідно надати мінімальний пакет документів, який обов’язково включає паспорт, ваш ідентифікаційний код, а також номер банківської картки на ваше ім’я з позитивним балансом. Пам’ятайте, що наші консультанти ніколи не питають про секретні коди на звороті карток та строк дії. В разі потреби працівники компанії «Компаньйон Фінанс» можуть попросити клієнтів, яким вже виповнилося не менше 18 років, підключити веб-камеру.

В пошуках найбільш вигідних умов кредитування, вам неодмінно треба познайомитися з процентними ставками, які пропонує «Компаньйон Фінанс» людям, бажаючим отримати онлайн займ на карту в Україні. Сучасний український ринок дозволяє замовити кредитування на будь-який смак, але тільки наша компанія справді піклується про своїх клієнтів, надаючи максимально вигідні займи. Переваги користування такими послугами в «Компаньйон Фінанс» очевидні:

Миттєвий кредит на карту в Україні від будь-якого банку без застави вже чекає на вас!

Пропозиції багатьох фінансових установ по кредитуванню відрізняються своїми плаваючими процентними ставками. Саме тому швидка позика онлайн від «Компаньйон Фінанс» з такими фіксованими показниками завжди буде вигіднішою для вас. Залишиться тільки визначитися с банком та сумою, яка вас цікавить. Мінімальна сума отримання грошей на карту становить 500 гривень, а максимальна – 10 тисяч гривень. За клієнтом залишається право самостійно обрати строк погашення такого кредитування.

Компанія «Компаньйон Фінанс» пропонує вам отримати кредит онлайн без довідок про доходи. Для цього достатньо бути повнолітнім громадянином України і надати установі персональні дані. Це особливо актуально для людей, які за певних умов не мають можливості або бажання співпрацювати с банками напряму. Серед актуальних причин звернення клієнтів саме до «Компаньйон Фінанс» варто згадати проблемну кредитну історію, необхідність надання різноманітних довідок, а також небажання банків отримувати гроші назад ще до завершення встановленого строку кредитування.

В «Компаньйон Фінанс» ви отримаєте бажаний кредит онлайн на карту, незалежно від того, який саме статус ви займаєте в соціумі, та скільки заробляєте. Після завершення процедури реєстрації на нашому сайті ви зможете в будь-який час зайти до свого особистого кабінету, щоб проглянути історію платежів та перевірити статус активних кредитів. До цього кабінету можна прикріпити не одну, а одразу декілька карток, якщо вони у вас є. Ви також можете обрати кредити онлайн в Києві готівкою, але для цього необхідно буде завітати до нашого найближчого відділення. Оформлення онлайн заявки займає лише декілька хвилин.

З «Компаньйон Фінанс» вигідний кредит став реальністю!

Донедавна будь-який кредит напевне асоціювався у вас з фінансовими втратами, своєрідним ярмом та вимушеною мірою, яка негативно позначається на сімейному бюджеті. Компанія «Компаньйон Фінанс» допоможе вам докорінно змінити свою думку з цього приводу. Ми гарантуємо вам швидке та безпроблемне отримання термінового займу онлайн на картку будь-якого банку.

Ми цінуємо своїх постійних клієнтів, але не обмежуємо у вигідних пропозиціях і новачків. Кожен може отримати бажану суму на картку без клопоту. Разом з тим ми не могли не заохотити людей, які вже неодноразово довірились нам в скрутній ситуації. Постійні користувачі сервісу «Компаньйон Фінанс» можуть отримувати гроші без авторизації в персональному кабінеті за допомогою мобільного повідомлення. Така функція дозволяє терміново отримати гроші на рахунок навіть тоді, коли у людини немає доступу до інтернет мережі.

Якщо вам потрібен саме такий кредит онлайн в Україні, достатньо переслати на спеціальний короткий номер повідомлення з необхідною сумою. Система виконає ваше прохання та надасть термінову позику без додаткових перевірок та документів. Послуга актуальна не лише у будні дні, а також на вихідних і у період свят.

Плануючи оформлення кредиту, ви обов’язково повинні познайомитися с особливостями його використання, отримання та виплати. Тільки після цього слід погоджуватися з запропонованими умовами, якщо вони вас повністю влаштовують.

Після отримання грошей на картку, користувач послуг «Компаньйон Фінанс» може сплатити онлайн заборгованість по кредиту в будь-який день протягом усього періоду займу. Ми з задоволенням підвищимо ваш персональний ліміт по кредиту, якщо за весь час користування сервісом ви своєчасно виплачували надані займи. Найвигідніші умови кредитування в Україні вже чекають на вас в «Компаньйон Фінанс»!