Up

KF.UA - ШВИДКІ ГРОШІ В ІНТЕРНЕТІ ТА НА ВІДДІЛЕННІ

Owl

Сума позики: грн

Minus circle outline
Plus circle outline
Повернути:

Вітаю! Ви зайшли у всесвіт найвигідніших кредитів!

Чому KF.UA найкращий?

Швидкий

Отримайте кредит до 15 000 грн за короткий проміжок часу

Border bottom left
Owl 1

Безпечний

Ваші дані під надійним захистом

Border bottom right
Owl 2

Зручний

Кредит онлайн без довідок про доходи. Лише паспорт та ІПН

Border bottom left
Owl 3

Дбайливий

Не можете сплатити кредит вчасно? Оформіть пролонгацію

Border bottom right
Owl 4

ВІДГУКИ -->

Ділись своїми враженнями про KF.UA!

ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ -->

Відповіді на найбільш хвилюючі питання

Способи погашення кредиту

Mobile

ОНЛАЙН

через Особистий кабінет на нашому сайті за допомогою вашої банківської картки

Atm

Термінали

в платіжних терміналах мереж EasyPayIBox або Tyme

Bank

ЧЕРЕЗ БАНК

у будь-якому банку за нашими реквізитами, зазначеними у договорі

БЛОГ -->

Будьте в курсі усіх актуальних та корисних новин світу фінансів.

Main page 570x420 32

До яких хитрощів вдаються банки в гонитві за клієнтами

Чимало фінансових установ України ведуть непрозору політику у відношенні до клієнтів. Приховані комісії, нечесна реклама, штрафи за дострокове погашення – це неповний арсенал засобів, якими банки дурять позичальників. У зв'язку з цим українська влада почала припиняти незаконні дії кредиторів. Зокрема, фінансові установи зобов’язали показувати ефективну (реальну) процентну ставку і встановлювати середньозважений рівень штрафів за прострочення. Нові правила поширюються і на небанківські організації.

За допомогою яких прийомів банки і фінансові компанії залучають споживачів і як утримують їх?

1. Страхування кредиту

У традиційному розумінні страхування кредиту – це вид банківського забезпечення, згідно з яким кредитор отримує від страхової організації виплату боргу в разі, якщо позичальник не може сплатити його самостійно. Зазвичай банк пропонує клієнту на вибір кілька страхових компаній, з якими той складає договір. АЛЕ. У цьому разі дуже важливо уважно вивчити всі умови страховки і особливо її вартість. Навіть якщо банк нібито йде вам на зустріч і пропонує взамін знизити процентну ставку, це зовсім не означає, що ви будете у виграші. Завжди включайте мізки, перш ніж погодитися на будь-яку «смачну» пропозицію кредитора.

2. Овердрафт

Овердрафт – послуга, якою частенько грішать банки, бо, крім зручності для клієнтів, вона має багато прихованих переваг і для кредитора. Функція передбачає можливість взяти грошей більше, ніж є на вашій картці. По суті, це той же кредит, але відкривається він не на кредитну картку, а на дебетову, найчастіше зарплатну. Опція, на перший погляд, дуже корисна, адже дозволяє людині моментально отримати гроші на картку, коли вони закінчилися.

Однак зайти в мінус дуже легко. Можна зняти суму більше кредитного ліміту, навіть не підозрюючи про це. На це і розраховують банки, надаючи овердрафт. Адже на залишок заборгованості (навіть якщо вона складе копійки) нараховуються підвищені проценти. Пеня за кожний день невиплаченої заборгованості з перевищення ліміту овердрафту може скласти від 0,3% до 1% на день. Як правило, заборгованість автоматично списується щомісяця при кожному надходженні коштів на дебетову картку. Тому ця послуга вигідна лише тим, в кого стабільний дохід і хто вміє контролювати свої витрати.

Крім того, є ще такі неприємні речі, як несанкціонований овердрафт, зняття комісій за відкриття ліміту, складність закриття послуги тощо.

Щоб уникнути проблем, заздалегідь уточніть у свого банку умови по овердрафту та процедуру його закриття.

3. Кредит без процентів


У гонитві за клієнтами більшість фінансових компаній зловживають популярним маркетинговим прийомом – «Кредит під 0%». Зрозуміло, ця пропозиція має право на життя, адже саме вона дозволяє споживачу користуватися кредитом на найвигідніших умовах. Однак, на жаль, не на постійній основі. Варто розуміти, що безкоштовний сир буває лише в мишоловці. При оформленні наступних позик ставка стає стандартною, а разом з нею на користувача звалюється купа прихованих комісій з обслуговування так званого «безпроцентного кредиту».

Тому перш ніж оформити кредит під 0%, поцікавтеся у обраної фінустанови про всі діючі тарифи та витрати на кредит. Адже, як-то кажуть, хто попереджений – той озброєний.

4. Непрозорі ставки

Відповідно до нового Закону про кредитування в Україні банки зобов'язані показувати позичальнику реальну процентну ставку перед укладенням договору. Тепер кожен клієнт може потребувати паспорт кредиту, в якому повинні чітко прописуватися, крім реальної ставки, додаткові комісії (одноразовий збір, плата за погашення, пролонгацію, зняття готівки в банкоматі), а також послуги нотаріуса, розмір страховки за необхідності.

Відзначимо, в KF.UA клієнтам пропонують оформити кредит готівкою або онлайн на сайті тільки на прозорих і вигідних умовах. Вся сума позики (тіло + проценти) показується відразу при її оформленні, а всі зобов'язання та умови кредитування – у кредитному договорі.

4. Штраф за дострокове погашення кредиту

Декотрі фінансові організації вводять заборону на дострокове повернення кредиту, керуючись тим, що клієнт порушує умови кредитного договору. Та за законом позичальник має право повернути кошти раніше визначеного строку, вчасно повідомивши кредитора про таке рішення. Тому якщо ви знайдете в договорі пункт про штрафні санкції за дострокове погашення кредиту – вимагайте перегляду умов або оберіть іншу компанію.

 

 

Читати ->
Main page 570x420 31

Топ-7 сміливих бізнес-ідей для маленького міста

Чи можливо почати свою справу в невеликому містечку? Незважаючи на те, що в українських мегаполісах набагато більше робочої сили і перспектив для бізнесу, у звичайних містечках і селищах також можна непогано самостійно заробляти.

Якщо у вашому населеному пункті вже відкриті салони краси, вистачає з головою продуктових крамниць і кафе, варто взяти на озброєння такі прибуткові ідеї:

1. Магазин органічного харчування

«Та невже?», – скажете ви. Мовляв, у маленькому місті і так вистачає органічних продуктів, які привозять тітки з навколишніх сіл. Так, але не всім така їжа підходить, і все частіше якість сільських продуктів стає сумнівною. Крім того, не завжди зайнятим людям вдається купити «натуральні продукти», адже як правило стихійні ринки працюють вранці або лише у вихідні. У зв'язку з цим тренд заводського органічного харчування поступово заходить і до невеликих населених пунктів.

2. Фітнес-студії для дорослих і дітей

На сьогодні це перспективний і затребуваний вид дозвілля для батьків та їхніх дітей. На відміну від дорогих мережевих спорт-клубів, які розраховані переважно на дорослих, відкриття танцювальної міні-студії для мам та малюків змогло б стати чудовою для них альтернативою. І вирішило б одне з головних питань батьків – як поєднати своє дозвілля з дозвіллям дитини.

3. Міні-пекарня або випічка тортів на дому

Прекрасна ідея, якщо ви самі любите випікати або хоча б розбираєтеся в цій справі. Точку можна інтегрувати з продовольчим магазином, щоб не платити самостійно за оренду. Плюс цієї  бізнес-ідеї – покупці в таких місцях точно будуть.

Досить бюджетний варіант як для початківців – готувати торти вдома. Якщо у вас є до цього заняття хист, балакучі сусіди і група підтримки у Фейсбуці, незабаром ви зможете збирати вершки не лише з торта.

4. Дитячі гуртки

Відкрийте в своєму містечку центр дитячого розвитку, де будуть різноманітні творчі гуртки: малювання, гончарство, бісероплетіння, в'язання або виготовлення м'яких іграшок. Почати можна з чогось одного, а потім зробити студію мультифункціональною.

5. Пивний магазин

Пиво – напій номер один в Україні, який ніколи не залишить підприємця без прибутку. Заощадити можна, взявши обладнання в оренду у місцевих виробників пива. Оборот магазину, наприклад, у 100 000 грн дозволить виходити на чистий прибуток 20-40 тис. грн.

6. Сувенірна крамниця

Якщо ви любите займатися рукоділлям і можете зібрати до себе в команду талановитих майстрів хенд-мейду, чому б не заснувати свій невеличкий магазин і почати заробляти на улюбленій справі?

7. Заточування інструментів

Щоб отримувати виручку на заточуванні інструментів, не потрібно особливих вкладень. Водночас послуга дуже затребувана як серед звичайних домогосподарок, так і серед перукарів, майстрів манікюру, персоналу кафе тощо.

Успішними і прибутковими бізнес-ідеями також є: чищення килимів, продаж розсади, ремонтна майстерня, шашлична, крамниця дизайнерського одягу і т. п. Якщо місцевість і умови дозволяють, можна зайнятися сільським господарством, наприклад, вирощуванням птиці, кролів, великої рогатої худоби .

Де взяти гроші на відкриття малого бізнесу?

Гроші на відкриття власного бізнесу можна отримати декількома шляхами:

• позичити у близьких чи друзів;

• спробувати звернутися до банку. У разі невеликої суми, бездоганної кредитної історії і наявності всіх документів про вашу платоспроможність – ваші шанси на кредит зростають;

• взяти кредит в Kf.UA. Це найбільш зручний, швидкий варіант отримання суми до 15 000 грн без бюрократії і черг. До того ж, це найкраще рішення короткочасного фінансового питання, коли грошей не вистачає, в тому числі, і на початок власної справи.

Читати ->
Main page 570x420 29  2

Лайфхаки з економії на комуналці

Підвищення цін на комунальні послуги в Україні в новому сезоні неминуче. За прогнозами НКРЕКП (держкомісії з регулювання сфер енергетики та комунальних послуг), зростання житлово-комунальних тарифів у цілому складе 18-25%, і 15-20% – тільки одна електроенергія.

Та незважаючи на це, кожному жителю під силу зменшити витрати на комуналку. Дотримуючись наших порад, ви точно зможете заощадити на енергоносіях до 30%. Хочете дізнатися, як?

Наводимо лад у витратах на електроенергію

Щоб знизити вартість світла, зовсім необов'язково створювати в будинку атмосферу 19 століття. Можна жити комфортно використовуючи сучасні методи енергозбереження.


• Встановіть у кожній кімнаті різні сценарії освітлення. Вкрутіть енергозберігаючі лампочки різної напруги на 100, 50 або на 10 Вт, в залежності від бажаного рівня освітлення. Наприклад, у вітальні зробіть менше світла. У дитячій – додайте більше яскравості.

• По можливості замініть побутову електротехніку на енергозберігаючий клас А (А +, А ++). Це в перспективі дозволить істотно знизити споживання електрики.

• Використовуйте вигоди нічних тарифів. Якщо у вас встановлений багатотарифний лічильник, можна регулювати енергоспоживання, залежно від часу доби. Починаючи з 00:00 діє «нічний тариф» за кіловати. Завантажте прання або посудомийку, активувавши функцію «відкладений старт».

• Дотримуйтесь золотого правила, про яке всі часто забувають, – вимикайте світло, виходячи з кімнати.

• Перевіряйте роботу холодильника. Якщо гумки на дверях прилягають нещільно, а в морозильній камері – масиви льоду – ймовірно, ваш холодильник даремно витрачає електроенергію. До того ж, самі продукти псуються.

• Не забувайте чистити пилосос. Справа не тільки в гігієні й екологічності повітря в квартирі. Чисті фільтри також допоможуть заощадити ваші кошти, адже вам не доведеться пилососити одне і теж місце кілька разів.

Іще одна порад господиням і господарям. Намагайтеся прати на невисоких обертах (600-700, наприклад) і низьких температурах. Гаряча вода не завжди допомагає позбутися плям на одязі. Їх можна попередньо запрати звичайним господарським милом, після чого одяг випрати у звичайному режимі при 30-40 градусах. Якщо ви ввімкнете машинку на 7000 С, не факт, що плями зникнуть.

Як зберегти тепло в будинку і гроші в гаманці

Ще одна досить затратна стаття в комунальних рахунках – опалення. Які дії або протидії допоможуть знизити споживання тепла навіть при його регулярному подорожчанні? Пропонуємо декілька перевірених способів економії тепла:

1. Утепліть стіни. Якщо у вас центральне опалення і його не завжди вистачає (особливо в старих будинках), безпрограшним варіантом може стати утеплення фасаду квартири. А найоптимальніший варіант – утеплити стіни зсередини пінопластовими панелями. Бажано про це подбати перед настанням холодів.

2. Встановіть пластикові склопакети або додайте більше герметичності старим вікнам. Якщо є отвори, усуньте їх, аби уникнути протягів.

3. Між стіною і батареєю помістіть відбивачі тепла з фольги.

4. Перевірте теплоізоляцію вхідних дверей.

5. Власникам приватних котлів варто не забувати зменшувати температуру нагрівання кімнат на час відсутності в будинку.

Прийоми розумного використання води

Ці поради можуть творити чудеса – адже як тільки ви почнете контролювати воду, вона стане дешевшати на очах!

• Закривайте крани, коли чистите зуби. Теж стосується і миття посуду. Доцільніше набрати в мийку воду і в ній перемити весь посуд, ніж півгодини тримати кран включеним. Це звичайно, справа звички. Але одного разу привчивши себе до такого рутинному процесу, ви помітите, як витрати на воду почали худнути.

• Викликайте сантехніка у разі засмічення труб. Якщо у вас постійно підтікає кран, найкраще рішення – звернутися до професіонала. Або прочистити труби самостійно. Адже витік води б'є не тільки по природним ресурсам, але і по вашій кишені.

• Поставте на зміщувач кранів аератор. Це спеціальна насадка, яка дозволяє зменшити витрату води у 2-3 рази. Якщо врахувати, що кошує пристрій близько 300 грн, то вигода від нього в побуті безцінна.

• Придбайте посудомийну машину. Вона не тільки спростить ваш побут, але і знизить споживання води в 20-30%. Однак з іншого боку, така «домогосподарка» дуже любить живитися електрикою.

Якщо ж у вас з якихось причин бракує коштів на оплату комунальних послуг, не впадайте у відчай! Ви завжди можете позичити гроші в компанії KF.UA, при цьому на вигідних і прозорих умовах.

Наш сервіс приймає заявки і видає гроші цілодобово, навіть у вихідні дні. Тому якщо у вас зарплата після 20-го числа, а оплата електроенергії, газу або тепла повинно бути до цієї дати, ви завжди можете взяти кредит онлайн чи готівкою у відділенні та вирішити своє фінансове питання за лічені хвилини!

Читати ->