Up

KF.UA - ШВИДКІ ГРОШІ В ІНТЕРНЕТІ ТА НА ВІДДІЛЕННІ

Snow owl

Сума позики:грн

Minus circle outline
Plus circle outline
Повернути:

Вітаю! Ви зайшли у всесвіт найвигідніших кредитів!

Чому KF.UA найкращий?

Швидкий

Отримайте кредит до 15 000 грн за короткий проміжок часу

Border bottom left
Owl 1

Безпечний

Ваші дані під надійним захистом

Border bottom right
Owl 2

Зручний

Кредит онлайн без довідок про доходи. Лише паспорт та ІПН

Border bottom left
Owl 3

Дбайливий

Не можете сплатити кредит вчасно? Оформіть пролонгацію

Border bottom right
Owl 4

ВІДГУКИ -->

Ділись своїми враженнями про KF.UA!

ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ -->

Відповіді на найбільш хвилюючі питання

Способи погашення кредиту

Mobile

ОНЛАЙН

через Особистий кабінет на нашому сайті за допомогою вашої банківської картки

Atm

Термінали

в платіжних терміналах мереж EasyPayIBox або Tyme

Bank

ЧЕРЕЗ БАНК

у будь-якому банку за нашими реквізитами, зазначеними у договорі

БЛОГ -->

Будьте в курсі усіх актуальних та корисних новин світу фінансів.

Main page 570x420 50

Страхування кредиту: види, вигоди і нюанси оформлення

Під час оформлення кредитного договору в банку або мікрофінансовій організації дуже часто позичальникові пропонують придбати страховку на кредит у страховій компанії. Таким чином фінансова установа страхує себе від ризиків не отримати кредитні кошти назад. Передбачається, що саме страхова служба виплатить борги позичальника банку. Однак послуга страхування позики вигідна не лише кредитору, а й у багатьох випадках самому клієнту. Хто більше зацікавлений у страхуванні і в яких випадках воно обов'язкове?

Навіщо потрібно страхувати кредит?

Страхування іншими словами – це «захист» від якоїсь негативної події. У випадку з позикою – це захист банківських коштів. Якщо клієнт бере в кредит певну суму і ніяк не забезпечує своє зобов'язання повернути її – банк може потребувати оформити страховку. Це вбереже фінустанову від втрати грошей, а позичальника – від наслідків, пов'язаних з невиплатою боргу.

Причин, за яких людина може не виплатити заборгованість, на жаль, багато. Втрата працездатності, звільнення з роботи, визнання банкрутом або настання смерті позичальника – основні страхові випадки, коли може знадобитися страховка. У всіх цих випадках та за інших форс-мажорних обставин страхова компанія виплачує застраховану суму боргу фінансовій організації. Тому питання – чи потрібно страхувати позику – часто риторичне.

Особливості та види страхування кредитів


Послугу страхування позики можуть пропонувати всі фінансові установи: банки, кредитні спілки, мікрофінансові компанії і навіть звичайні магазини, які продають товари в кредит або у безпроцентну розстрочку.

Зокрема, страховка повинна бути при:

- оформленні іпотечного кредиту: банк на законодавчому рівні зобов'язує позичальника укласти договір страхування для запобігання різних страхових випадків і як наслідок неповернення кредитних коштів. Для клієнта це вигідно в першу чергу тим, що нерухомість залишиться у нього за настання страхового випадку.

- покупці авто в кредит;

- придбанні великих споживчих товарів у кредит (законодавчо страховка в цьому випадку не є обов'язковою, але на практиці застосовується майже скрізь);

- оформленні кредиту без застави та поручителів – для захисту коштів банку від невиплати позичальником.

Розрізняють наступні види страхування кредитів:

1. Страхування життя позичальника – застосовується на випадок смерті позичальника; якщо він вмирає, борг по кредиту лягає не на його родичів, а на страхову.

2. Страхування здоров'я позичальника відноситься до випадків втрати ним недієздатності: інвалідності, різних травм, в результаті яких дебітор (клієнт) не в змозі виплачувати борг самостійно. У таких ситуаціях повертати кредит буде страхова.

3. Страхування від втрати роботи – оплачується позичальником на випадок його звільнення з причин закриття підприємства або скорочення штату. Всі інші випадки втрати роботи, зокрема за власним бажанням не є страховими. Банкрутство юрособи також може стати підставою для страхової виплати.

Вигоди страховки на кредит для позичальника


Клієнт банку або МФО може самостійно вибирати запропоновані страхувальні пакети, якщо договором не передбачене обов'язкове страхування. Але і тут важливо розуміти, що зобов'язати вас купувати страховку можна лише в певних випадках – під час оформлення іпотеки, автокредиту або кредиту під заставу з метою попередження псування чи втрати майна.

Згода на банківську страховку підвищує шанси клієнта на схвалення заявки і на більшу лояльність з боку кредитора. Часто покупка страхового поліса при підписанні кредитного договору передбачає зниження процентної ставки на кредит. Іноді ставка може зменшуватися до 5% річних. Але якщо брати до уваги лише цей фактор, можна і помилитися. Деякі фінансові установи заздалегідь підвищують ставки по кредитах, а при продажу страховки пропонують їх нібито зниження. Тому важливо уважно зважити вигоду пропозиції з реальною вартістю позики.

Ще один плюс банківського страхування для позичальника полягає у збереженні позитивної кредитної історії. Неважливо, хто буде оплачувати позику – ваша історія від цього не постраждає.

До мінусів послуги можна віднести:

- відносну дорожнечу – часто %-ва ставка по страховці досягає розміру самої ставки по кредиту. Страховий випадок може не настати, а платити за нього вам потрібно щомісяця.

- неможливість обирати страхову компанію, за винятком іпотечних позик; банки в основному працюють із «зручними» страховиками, умови у яких не завжди вигідні для клієнтів.

- нав'язування страховки фінансово неграмотним позичальникам. Банки можуть вводити в оману клієнтів, кажучи, що страхування – необхідна річ. Як вже було сказано, її обов'язково вимагають лише при довгостроковому або заставному кредитуванні. У всіх інших випадках страховка або захована в процентну ставку, або нав'язується банком на розсуд клієнта.

Чи можна достроково розірвати договір страхування кредиту?

Закон передбачає можливість добровільної відмови клієнтом від страховки на кредит не пізніше, ніж за 30 днів до закінчення дії договору страхування. Більше того, якщо ви не порушили умов страхування, страхова компанія повинна виплатити вам залишок страхової суми. Але знаючи ці законодавчі норми, багато фінансових компаній вдаються до хитрощів і прописують у договорі неможливість відмови від страховки взагалі або ставлять терміни, коли ви маєте право розірвати договір.

Вигоди страхування, безумовно, є і у кредитора, і у позичальника. Однак, щоб страховка не була нав'язана, а грала на користь клієнта, всі ці нюанси слід  передбачити наперед: прорахувати переплату по кредиту, ознайомитися з умовами кредитного договору, а також обрати зручний варіант страховки, якщо без неї неможна.

Читати ->
Main page 570x420 48  2

Графік роботи KF.UA на свята

Шановні клієнти! Повідомляємо вас, що фінансовий онлайн-сервіс KF.UA в період новорічно-різдвяних свят видаватиме кредити у звичайному режимі – 24/7. Це означає, якщо вам раптом знадобиться фінансова підтримка – ви в будь-який час доби можете звернутися до нас і оформити кредит за короткий проміжок часу.

Наша служба підтримки працює за зміненим графіком, а саме:

31.12.2018 (Новий рік) – до 19:00.

01.01.2019 – з 13:00 до 20:00.

06.01.2018 – цілодобово до 20:00.

07.01.2018 – з 08:00 цілодобово.

Інші дні – 24/7.

Графік роботи регіональних відділень на свята уточнюйте за телефонами відділень.

З наступаючими вас Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай всі бажання збуваються!

Читати ->
Main page 570x420 45

Як заощаджувати на авіаперельотах

Авіаподорожі за кордон для українців стають більш доступними. Тепер можна не лише побачити безліч країн, але й істотно заощадити на поїздках. Так, середня вартість бюджетного авіаквитка на лоукостері в одну із європейських столиць складає приблизно 3-5 тис. грн. Така ціна наразі польоту однієї людини в обидві сторони у новорічно-різдвяний період.

Як правильно заощаджувати на авіаквитках? Дізнаємося про способи бюджетних перельотів докладніше.

1. Подорожуйте в несезон

Найпопулярніший метод зберегти гроші на закордонних подорожах – придбати тур або авіаквитки заздалегідь і не в період свят. Це дійсно так – в несезон ціни на перельоти можуть бути значно нижчі. З точки зору економії, добре буде відвідати Італію восени, а Єгипет – взимку. І навпаки, не зовсім вигідно купувати квитки в розпал сезону – на трендові напрямки як правило попит і відповідно, ціни надто високі.

2. Замовляйте тури заздалегідь

Рекомендації виглядають приблизно так: купуйте квитки/тури за 2-3 місяці до планованої відпустки – це дозволить заощадити від 20 до 50% вартості квитків туди і назад. Але з невеликою приміткою: якщо ви точно знаєте, коли у вас відпустка і що жодних позапланових подій не станеться.

Звичайно ж, замовляти тури задовго до поїздки, в період раннього бронювання, економічно доцільно. Та якщо ви не впевнені в майбутньому, читайте наступну пораду.

3. Купуйте квитки на лоукостерах

Введення безвізового режиму з європейськими країнами викликало активізацію туристичного потоку з України і появу великої кількості недорогих авіаперевізників. Ціни на квитки у них на 10-30% нижчі чартерних або планових авіарейсів. Якщо ви збираєтеся в подорож напередодні свят, перевірте ціни на сайтах популярних лоукостерів – Wizz Air, Pegasus або Ryanair. Наприклад, квиток на одну людину в обидва боки на новорічні свята до Відня у перевізника Wizz Air коштує в середньому 3500 грн, за умови наявності клубної картки в Wizz Discount Club, яка дозволяє економити до 20% вартості.

4. Користуйтеся бонусами на платіжних картках

Кобрендингові картки дуже поширені по всьому світу. Банки укладають домовленості із організаціями, які мають широку клієнтську мережа. А клієнти фінустанов отримують бонуси і можуть обмінювати їх на знижки на товари чи послуги компаній-партнерів.

Так, ви можете замовити у банку бонусну картку на покупку авіаквитків зі знижками. В Україні бонусні авіапрограми пропонують в Альфа-Банку, банку «Кредит Дніпро» і OTP банку. Але перш ніж зробити вибір в сторону перевізника, запропонованого вашим банком, вивчіть ціни інших авіакомпаній – можливо, там умови будуть кращими.

Вигідними можуть бути і пропозиції від великих авіа альянсів із власними програмами лояльності, наприклад – у Star Alliance, SkyTeam і Оneworld. Учасникам програм вони нараховують бонусні милі, за які можна купувати квитки зі знижками або оплачувати товари в певних магазинах. Або витрачати їх на послуги з поліпшення умов перельоту.

5. Враховуйте сприятливий час для замовлення квитків

Туроператори і перевізники добре знайомі з логікою пересічного громадянина. Вони розуміють, що більшість людей планують виліт у кінці робочого тижня, а приліт під кінець вихідних, щоб у понеділок вже вийти на роботу. Відповідно ціни на квитки в ці дні будуть найвищі.

Оптимальне рішення – моніторити вартість на обраний рейс у різний час доби протягом тижня, а краще – двох. Так ви зрозумієте логіку оператора і дізнаєтеся найвдаліший день для придбання квитка.

6. Шукайте квитки на сайтах закордонних агрегаторів

Якщо правильно користуватися іноземними сервісами-агрегаторами цін, то можна добре заощадити на придбанні авіаквитків. Найшвидші і найзручніші – Aviasales і Skyskanner. Лише здається, що купуючи квиток в іноземній валюті, ви втрачаєте гроші. Вибравши справді вигідну пропозицію, ви набагато більше заощадите на оплаті українською картою, ніж на купівлі через дорогі сервіси tickets.ua або оnetwotrip.ua. Гроші з вашої картки автоматично конвертуються за діючим курсом банку, плюс знімається невелика комісія від 1 до 1,5%.

7. Не бійтеся складних маршрутів

Якщо у вас немає строгих обмежень за часом, сміливо обирайте перельоти з пересадкою. По-перше, ви зекономите на вартості прямого маршруту, по-друге, матимете нагоду подивитися транзитну країну. Наприклад, можна придбати рейс з Києва до Риму з пересадкою в Будапешті, а звідти на поїзді добратися до кінцевої точки. Ціна за трансфер та ж, а вражень більше.

Ну а якщо ви опинитеся в нестандартній фінансової ситуації і вам буде бракувати коштів на авіаквитки або тур у країну напередодні свят, пам'ятайте, що є сервіс швидких кредитів KF.UA, який моментально вирішить ваше грошове питання. Тому не відкладайте бажання в довгий ящик, адже як-то кажуть, ніщо так не розвиває людину в кращу сторону, як подорожі!

 

Читати ->