Up
Owl 1

KF.UA - ШВИДКІ ГРОШІ В ІНТЕРНЕТІ ТА НА ВІДДІЛЕННІ

Сума

грн

Minus circle outline
Plus circle outline

грн

Період
Calendar outline

днів

Minus circle outline
Plus circle outline
Calendar outline

днів

ІНФОРМАЦІЯ ПО КРЕДИТУ:

Кредит:

500грн

Переплата:

6 грн

Погасити до:

26.05.2018

Повернути:

2006 грн

Кредит:

500грн

Переплата:

6 грн

Погасити до:

26.05.2018

Повернути:

2006 грн

Сума

грн

Minus circle outline
Plus circle outline

грн

Період
Calendar outline

днів

Minus circle outline
Plus circle outline
Calendar outline

днів

ІНФОРМАЦІЯ ПО КРЕДИТУ:

Кредит:

500грн

Переплата:

1110 грн

Погасити до:

26.05.2018

Повернути:

3110 грн

Кредит:

500грн

Переплата:

1110 грн

Погасити до:

26.05.2018

Повернути:

3110 грн

Вітаю! Ти зайшов у всесвіт найвигідніших кредитів!

Чому KF.UA найкращий?

Швидкий

Лише за 20 хвилин, ви отримаєте кредит до 15 000 грн.

Border bottom left
Owl 1

Безпечний

Ваші данні цілодобово під надійним захистом.

Border bottom right
Owl 2

Зручний

Отримайте мікрокредит онлайн, без довідок про доходи.

Border bottom left
Owl 3

Дбайливий

Не можеш сплатити по кредиту своєчасно? Оформи пролонгацію.

Border bottom right
Owl 4

ВІДГУКИ -->

Ділись своїми враженнями про KF.UA!

ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ -->

У разі виникнення важливих питань.

Способи погашення кредиту

Mobile

ОНЛАЙН

Ви можете виплатити кредит за допомогою Вашої банківської карти через Особистий кабінет на нашому сайті

Atm

Термінали

Оплатити кредит в платіжних терміналах EasyPay або IBox або Tyme

Bank

ЧЕРЕЗ БАНК

Оплатити кредит у будь-якому банку за нашими реквізитами: ТОВ «Компаньйон Фінанс» п/р 26504202337154 в АТ «ОТП БАНК» м. Київ, МФО 300528

Department

У відділенні

Ви можете виплатити кредит в будь-якому відділенні «Компаньйон Фінанс»

БЛОГ -->

Усі цікавинки зі світу фінансів, ти можеш знайти саме тут.

Main page 570x420 14

Давайте дізнаємось - як працює кредитний реєстр?

НБУ визначив, як буде працювати кредитний реєстр. У банків з'явилась можливість отримати доступ до інформації про позичальників.

Щось новеньке завітало до світу фінансів! Ну вже навіть не зовсім новеньке, Ви чули про це точно, це дуже актуально зараз. Як Ви знаєте, практика ведення кредитних реєстрів давно вже працює  мінімум в 14-ти країнах єврозони.

І нарешті, ми не виняток! Там давно державні кредитні реєстри успішно працюють одночасно з приватними кредитними бюро. Це країни - Австрія, Болгарія, Чехія, Румунія, Португалія.

З 6 травня Національний банк України затвердив положення про механізм роботи КР. Згідно з цим документом банківські установи, а також Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, надають в КР Національного банку - дані про боржників з сумою боргу в 100 або більше мінімальних зарплат.

А мінімальна заробітна плата, як Всім відомо, становить 3723 гривень (з 01.01.18г.).

Доступ до кредитного реєстру абсолютно безкоштовний, в режимі реального часу. Дані можна отримати по боржникам або по особам, які планують взяти кредит. За заявкою боржника, протягом 5-ти днів, Національний банк повинен надати йому повідомлення з реєстру або оповістити про відсутність інформації. Якщо Ви, наприклад, не будете згодні з чимось, то завжди зможете зв'язатися (прихопивши заяву) з проханням видалити або коригувати дані.

Важливо знати, що інформація по Вашим погашеним (можливо припиненим) зобов'язанням вилучається з кредитного реєстру протягом 30-ти днів.

Так що відтепер, всі боржники зафіксовані і знаходяться під ретельним наглядом. Але якщо, ви туди потрапили помилково, краще зверніться в установу за тим, щоб Ваша інформація в реєстрі була підкоригована. Не мовчіть! Адже це може в подальшому забезпечити відмову по кредиту. Ви не отримаєте бажане лише через те, що полінувалися розібратися в ситуації.

Нагадаємо, що парламент легалізував творіння НБУ «кредитний реєстр». То є - величезний потік даних про фізичних та юридичних осіб, які взяли кредит вище 372 тисяч. Ця інформація дозволить проводити більш чіткий аналіз даних про клієнта, щоб в разі негативної історії відмовити в позиці, ну це лише якщо Ви - злісний неплатник.

Проект «реєстр» має істотну користь. В першу чергу - це зобов'язання перед Міжнародним валютним фондом, а також Єврокомісією. Історія створення кредитного реєстру вже не є новою, все це ще тягнеться з 15-го року, але законопроект прийняли, як вказувалося раніше  - 8-го лютого 2018 року. До нього було не менше 4-х альтернативних законопроектів. Противники закону яро звинувачують владу в монополізації ринку, в тому що йде зловживання державними органами. Але по суті дане нововведення, дає можливість банкам краще фільтрувати, кому можна видавати кредит, а кому ні. Що і Вам дозволить, в разі, якщо Ви намагаєтеся зробити помилку і взяти кредит, який не зможете виплатити - отримати відмову. Ви ж не хочете опинитися в боргах, адже так?

А якщо у Вас позитивна кредитна історія, то дані в кредитному реєстрі найкращим чином зіграють при видачі кредиту. Даний законопроект на руку як банкам,  так і сумлінним клієнтам.

Читати ->
Main page 570x420 13

Які картки використовують в інтернет-кредитуванні?

Перш ніж оформляти кредит, розберіться в деталях. Що таке верифікація картки, та які картки використовують в інтернет-кредитуванні?

Отже, інтернет-кредитування - надає шикарну можливість отримати грошові кошти на Вашу карту, не виходячи з дому. Більше немає необхідності брати довідку про доходи, оформляти страховку або шукати поручителя. Не треба підписувати паперовий варіант договору, ну хіба що, якщо Ви підете на відділення «Компаньйон Фінанс».

Кошти Ви можете отримати на карту Visa або MasterCard, відкриту в будь-якому банку, головне, щоб вона була ваша особиста. Кредит можна отримати на термін до 30-ти днів, в сумі від 500 грн. В подальшому, Ви отримуєте можливість оформлення пролонгації, що в екстреному випадку може бути дуже актуально!

Варто врахувати, що в якості особистої карти, Ви не зможете використовувати зарплатну, або ж соціальну картку. Але для оплати кредиту, їх використовувати дозволено. З Visa Classic і MasterCard Standard, можна виконувати як офлайн процедури, так і інші онлайн операції. Але у них є свої обмеження в мережі інтернет, головне дізнайтесь про них, щоб Ви могли безперешкодно зняти Ваші гроші. Дізнатися все можна звернувшись до свого банку, або зателефонувавши на гарячу лінію фінансової установи.

Врахуйте той факт, що картки класу Gold і Platinum працюють також. Найімовірніше, що на них буде встановлено кредитний ліміт, який можна змінити в своєму особистому кабінеті! Якщо Ви не знаєте, як це зробити то задайте запитання спеціалісту онлайн. Далі все дуже просто, Ви змінюєте ліміт, чекаєте хвилин 10, та вводите повторно номер картки в своєму особистому кабінеті в KF.UA.

Важливо запам'ятати й те, що карти Visa Electron і Cirrus Maestro використовувати для оформлення кредиту не можна! Ці карти існують для зарплатних проектів.

CVV-код - верифікація карти

Запам'ятайте, CVV2 (VISA), CVC2 (MasterCard) - секретний код, що використовується для підтвердження платежів в мережах інтернет. Вносячи даний код, Ви підтверджуєте, що карта є вашою особистою. Всі дані процедури існують виключно для безпеки клієнта, так МФО, при видачі кредиту, виключає можливість використання шахраями особистих даних клієнта.

Сміливіше оформлюйте кредит, використовуйте правильні картки, і користуйтеся коштами від KF.UA із задоволенням!

Читати ->
Main page 570x420 12

1.7% для постійних клієнтів: ідеальний відпочинок з KF.UA

Як всі вже встигли помітити, сонечко підкралось  та обдарувало нас всіх новими пропозиціями. Компаньйон Фінанс підтримав флеш-моб радості!

Він подарував неймовірні новини для постійних клієнтів. Нові, запаморочливі умови для постійних клієнтів - Оновлення на KF.UA! Ви постійний клієнт? Тоді ця стаття адресована саме Вам. Усього лише 1.7% при отриманні кредиту, тепер - це розкішна реальність. Ще більше можливостей з меншими витратами на кредит. Оформіть його вже сьогодні та отримаєте найкращу пропозицію нового дня. Не варто відкладати на завтра, якщо перестати економити можна вже СЬОГОДНІ!

Травневі свята принесли нам тепло, а також море позитиву. KF.UA вдало прикрасив все це привабливими умовами кредитування. Постійні клієнти відтепер можуть в два рази більше насолоджуватись життям. 1.7% - відкривають нові можливості для Вас. Відпочинок - це час, який варто проводити на повну. Щоб надалі, робочі будні були розпочаті з новим запалом. Для цього потрібно по максимуму витрачати на себе улюбленого, не відмовляючи собі у всьому.

Відпочинок на природі з усіма смачними стравами. Намети, хатинки, в яких спати одне задоволення. Світанки, в теплому пледі і з чашкою кращої кави. Економія тільки вкраде в Вас магію щастя, але навіщо Вам все це потрібно? Якщо простіше взяти кредит з удосконаленими умовами та дізнатись, що таке «Ідеальний відпочинок». Втілюйте мрії в реальність, якщо у вашому житті є місце для справжньої казки.

До того ж, скоро літо - відпустка, море, сонце, пляж. Ще більше радості та божевільних пригод. Насолоджуйтесь кожною миттю життя з «Компаньйон Фінанс». Ми допоможемо Вам здійснити все, що ви замислили, тому не бійтеся мріяти!

Читати ->