Up
Owl 1

KF.UA - ШВИДКІ ГРОШІ В ІНТЕРНЕТІ ТА НА ВІДДІЛЕННІ

Сума

грн

Minus circle outline
Plus circle outline

грн

Період

днів

Minus circle outline
Plus circle outline
Calendar outline

днів

ІНФОРМАЦІЯ ПО КРЕДИТУ:

Кредит:

500грн

Переплата:

6 грн

Погасити до:

26.07.2018

Повернути:

2006 грн

Кредит:

500грн

Переплата:

6 грн

Погасити до:

26.07.2018

Повернути:

2006 грн

Сума

грн

Minus circle outline
Plus circle outline

грн

Період

днів

Minus circle outline
Plus circle outline
Calendar outline

днів

ІНФОРМАЦІЯ ПО КРЕДИТУ:

Кредит:

500грн

Переплата:

1110 грн

Погасити до:

26.07.2018

Повернути:

3110 грн

Кредит:

500грн

Переплата:

1110 грн

Погасити до:

26.07.2018

Повернути:

3110 грн

Вітаю! Ти зайшов у всесвіт найвигідніших кредитів!

Чому KF.UA найкращий?

Швидкий

Лише за 20 хвилин, ви отримаєте кредит до 15 000 грн.

Border bottom left
Owl 1

Безпечний

Ваші данні цілодобово під надійним захистом.

Border bottom right
Owl 2

Зручний

Отримайте мікрокредит онлайн, без довідок про доходи.

Border bottom left
Owl 3

Дбайливий

Не можеш сплатити по кредиту своєчасно? Оформи пролонгацію.

Border bottom right
Owl 4

ВІДГУКИ -->

Ділись своїми враженнями про KF.UA!

ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ -->

У разі виникнення важливих питань.

Способи погашення кредиту

Mobile

ОНЛАЙН

Ви можете виплатити кредит за допомогою Вашої банківської карти через Особистий кабінет на нашому сайті

Atm

Термінали

Оплатити кредит в платіжних терміналах EasyPay або IBox або Tyme

Bank

ЧЕРЕЗ БАНК

Оплатити кредит у будь-якому банку за нашими реквізитами: ТОВ «Компаньйон Фінанс» п/р 26504202337154 в АТ «ОТП БАНК» м. Київ, МФО 300528

Department

У відділенні

Ви можете виплатити кредит в будь-якому відділенні «Компаньйон Фінанс»

БЛОГ -->

Усі цікавинки зі світу фінансів, ти можеш знайти саме тут.

Main page 570x420 25

Ви фрілансер? Не біда! Кредит без довідок в KF.UA!

Зовсім нещодавно люди, що працюють віддалено, викликали у банків лише недовіру. Тепер відсутність довідки про доходи - не гарантія відмови!

З появою мікрофінансових організацій, довідка про доходи перестала бути чимось життєво необхідним. Хоча раніше, фінансові установи з великою підозрілістю ставилися до клієнтів, які не можуть офіційно підтвердити свій дохід. Але ми то розуміємо, що якщо людина працює віддалено, це не означає те, що він не платоспроможний.

В Україні тільки з минулого року кількість людей, що шукають роботу для фрілансу, збільшилася в 3 рази. А на початку минулого року, армія людей які працюють віддалено, нарахувала приголомшливу цифру в вигляді - 200 тисяч. І заробітні плати часто у них не менше, а то й більше, ніж у фахівців, що працюють офіційно. Це означає - що фрілансер хороший клієнт, який може цілком взяти гроші до зарплати, і вчасно їх повернути.

Але пам'ятайте, щоб вам дали позику необхідно мати достатній заробіток, щоб фінансова установа розуміла, що ви цілком можете оплачувати планові платежі. Правильно обирайте організацію в якій збираєтеся оформити позику. Заздалегідь переглядайте всі необхідні моменти, щоб після підписання договору не отримати неприємні сюрпризи.

KF.UA компанія, яка видає кредити без довідки про доходи, і не ошелешує своїх клієнтів великими відсотками. Найголовніша перевага даної МФО в тому, що інтерес клієнтів знаходиться на першому місці. Для того, щоб переконатися в цьому, зайдіть в розділ юридичної інформації, там ви можете ознайомиться з усіма нюансами. Оформити позику ніколи не було так просто. Прямо з вашого будинку, в віддаленому режимі, як і робота фрілансера. Все дуже доступно і без зайвих витрат часу. Ми відкриті новим клієнтам кожен день, працюємо для Вас 24 години, 7 днів на тиждень.

Також фрілансерам варто пам'ятати про те, що якщо вони працюють неофіційно, це не забирає у них обов'язок сплачувати податки. В майбутньому, є ймовірність того, що Ви просто не отримаєте можливість відкрити банківський рахунок в країні ЄС, отримати візу або дозвіл на проживання. Тому, щоб уникнути таких негативних моментів, необхідно реєструвати ФОП. Головне правильно оберіть групу та систему оподаткування.

Грайте за правилами і тоді, взяти позику не важко буде зі стовідсотковою гарантією.

Читати ->
Main page 570x420 24

П'ять нововведень світу кредитування в Україні

Система кредитування ніколи не стоїть на місці, вдосконалюючись з кожним днем ​​все більше та більше. І є дуже вагомі докази цього факту. 

Вагомим доказом цього є закон, випущений в червні 2017 року «Про споживче кредитування». Даний закон став хорошою, а що найголовніше дійсно ефективною заміною закону «Про захист прав споживачів» та постановою НБУ №168. Документ пояснює більш новий закон, висвітлює наступні проблеми в сфері кредитування:

  • Відсутність одних вимог до відповідальності позичальника та кредитора;
  • Спеціальне нав'язування супутніх послуг, що вимагають додаткових витрат;
  • Умови кредитування з «підводними каменями», обман позичальника;
  • Розкриття особистої інформації клієнта, яка повинна була бути конфіденційною;
  • Реклама, яка містить помилкові дані.

Автори закону цілком і повністю переконані в тому, що клієнти мають право на правдиві відомості, вони повинні знати всі відомості про ефективну процентну ставку та іншу інформацію, яка повинна бути прописана в договорі. Вона повинні бути обов'язково ідентичною до підписання договору і після його вступу в законну силу.

Топ 5!

Важливо кожному знати ключові положення закону «Про споживче кредитування». Даний закон розрахований на підвищення рівня довіри між споживачем та кредитором, на формування справедливого ​​захисту прав споживача, для створення здорового конкурентного середовища - все це повинно привести до найголовнішого, до розвитку економіки країни.

  1. Оцінка Вашої кредитоспроможності повинна проходити виключно на законному рівні.
  2. Реклама повинна доносити інформацію про ефективну ставку (з урахуванням всіх платежів).
  3. Робота кредитних посередників тільки на законодавчому рівні.
  4. Новий закон також ввів зміни в порядок погашення заборгованості. Спочатку йде погашення суми прострочення, а вже потім відсотків і поточного платежу, далі штрафні санкції. Хоча раніше все було навпаки. Дана зміна зруйнувало жахливий нескінченний лічильник для позичальника.
  5. Вартість додаткових послуг повинна бути оголошена до підписання договору по кредитуванню. Розрахунок послуг не повинен входити в розрахунок ефективної ставки.

До речі, в законі також були зачеплені пеня та процентні ставки. Повідомляється, що закон пені не може перевищувати 2 облікові ставки Національного банку України, актуальні на час сплати пені (не більше, ніж 25% в рік та не більше 15% від проср. суми). У кредитному договорі має бути реальна процентна ставка. І якщо, змінна процентної ставки має місце бути відповідно до умов договору, то кредитор зобов'язаний повідомити вас про зміни за 15 днів до моменту вступу зміненої ставки в силу.

Пам'ятайте, знаючи правила оформлення позики, Ви ніколи не будете обмануті. Обирайте фінансові установи, які ведуть себе чесно зі своїми клієнтами. KF.UA з радістю готовий надати Вам найкращий займ - від 500 до 15 000, на найвигідніших умовах. Все швидко, надійно та з посмішкою, від наших кращих фахівців!

Читати ->
Main page %d1%8d%d0%bf%d1%86

Детальніше про ЕПЦ ви можете дізнатися тут!

Електронний підпис давно не новина, але дізнатися про нього детальніше варто. Давайте познайомимося з даною темою та дізнаємося про неї абсолютно все.

У чому перевага електронного підпису? Електронний підпис - це в першу чергу нові можливості. Не забувайте, що для розвитку необхідно бути відкритим до усього нового. На зміну паперовим носіям приходять електронні інформаційні технології, і це чудово!

Використовувати ЕПЦ стали ще 14 років тому, в якості інструменту ідентифікації особистості для підтвердження юридичних документів. Це криптографічний набір електронних даних, які ідентифікують та підтверджують особистість людини. Дія відбувається шляхом перевірки, а також аналізу унікального криптографічного ключа за допомогою єдиної бази цифрових даних. Електронний підпис має повноцінну законну силу. Нею дуже успішно користуються юридичні та фізичні особи при підписанні важливих договорів.

Які властивості у Вашого цифрового автографу?

1. Засвідчує те, що прийнятий документ надійшов від особи, який його підписав.

2. Дає гарантію цілісності, а також автентичності підписаного документа.

3. Гарантія офіційного статусу документу, що не дає людині відмовитися від зобов'язань які були прописані в документі.

ЕПЦ - це безпека!

Електронний підпис абсолютно безпечна та захищена від злому, адже обладнання яке використовується при роботі з даним підписом проходить перевірку в Державній службі зв'язку і захисту інформації. Таємний ключ шифрування даних, є основою в роботі технології електронного підпису. Він задіяний безпосередньо в самому процесі підпису. Є також і відкритий ключ, який відповідає секретному. Він відомий всім користувачам цифрової мережі (де використовують ЕПЦ), виконує функцію перевірки ідентичності ел. підпису.

На основі таємного ключа вираховується ел. підпис відправника інформації та інформаційні біти файлу. Ви повинні ясно розуміти, що знання саме відкритого ключа не призведе до підробки підпису. Тому він використовується майже усюди: при подачі звітності в пенсійний фонд, податкову, Держ. комітет фінансового моніторингу, в митну. За допомогою ЕПЦ зараз спритно підписують договори кредитування.

Де взяти сертифікат ЕПЦ, як отримати е-ключ?

Сертифікатом ЕПЦ називають електронний документ. Він підтверджує особу яка володіє ключем. Як же отримати цей сертифікат? Ви можете це зробити в будь-якому акредитованому центрі сертифікації цифрових ключів. Але варто зауважити, що юридичні особи можуть отримати даний ключ лише в межах тієї області України, в яких зареєстровано юр. обличчя. Приватники ж такі обмеження не мають.

Пам'ятайте, отримати ЕПЦ може повнолітній громадянин нашої країни. Процедура реєстрації ключа займає до 20-ти хвилин. Тобто нудиться в довгих очікуваннях вам не доведеться. Головне не забудьте взяти з собою документи, що підтвердять вашу особистість, і документи організації, яку Ви представляєте. Список документів уточнюйте зателефонувавши до установи, куди плануєте йти за отриманням сертифікату ЕПЦ, е-ключа.

Читати ->