Up

KF.UA ШВИДКІ ГРОШІ В ІНТЕРНЕТІ ТА НА ВІДДІЛЕННІ

Owl

Сума позики:грн

Minus circle outline
Plus circle outline
Повернути:

Вітаю! Ви зайшли у всесвіт найвигідніших кредитів!

Чому KF.UA найкращий?

Швидкий

Отримайте кредит до 15 000 грн за короткий проміжок часу

Border bottom left
Owl 1

Безпечний

Ваші дані під надійним захистом

Border bottom right
Owl 2

Зручний

Кредит онлайн без довідок про доходи. Лише паспорт та ІПН

Border bottom left
Owl 3

Дбайливий

Не можете сплатити кредит вчасно? Оформіть пролонгацію

Border bottom right
Owl 4

ВІДГУКИ -->

Ділись своїми враженнями про KF.UA!

ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ -->

Відповіді на найбільш хвилюючі питання

Способи погашення кредиту

Mobile

ОНЛАЙН

через Особистий кабінет на нашому сайті за допомогою вашої банківської картки

Atm

Термінали

в платіжних терміналах мереж IBox або Tyme

Bank

ЧЕРЕЗ БАНК

у будь-якому банку за нашими реквізитами, зазначеними у договорі

БЛОГ -->

Будьте в курсі усіх актуальних та корисних новин світу фінансів.

Main page 570x420 65

Що обрати: кредит онлайн або гроші під заставу в ломбарді?

Коли терміново потрібні гроші, вирішенням проблеми може стати звернення до ломбарду або МФО. Обидва види кредитування мають нюанси, плюси та мінуси. Фахівці сервісу порівняння кредитних пропозицій Дельта Кредит (Україна) визначили особливості двох видів отримання позики.

Умови кредитування в ломбардах і МФО

Основна відмінність кредитування в ломбарді – обов'язкова наявність цінного майна. Тоді як при зверненні в МФО знадобиться лише паспорт та ІПН, застава не потрібна. Також, щоб отримати гроші в ломбарді, необхідно йти в офіс, а іноді шукати організації, які приймають не лише золото, а й гаджети, побутову техніку, авто тощо. У МФО можна отримати позику не виходячи з дому. Досить витратити 10-15 хвилин вільного часу на заповнення анкети та подачі заявки. А кошти зараховуються миттєво.

Порівняйте умови кредитування:

Організація

МФО

Ломбард

Сума

До 15 тисяч гривень

В залежності від застави  

Строк

1-30 днів

15-30 днів

Процентна ставка

До 2% за добу, пільгові відсотки для нових позичальників

0,2-0,5% за добу, певним  категоріям населення надаються знижки

Вимоги до позичальника

Повноліття, громадянство України

 

Повноліття, громадянство України

 

Термін розгляду заявки та отримання грошей 

До 15 хвилин, при подачі заявки в неробочі дні та години – до 1 доби

15-30 хвилин, в певних випадках – 1 день

 

Документи

Паспорт, ІПН

Паспорт

Кредитна історія

Немає вирішального значення

Немає значення

Забезпечення

Ні

Так

Режим розгляду

Онлайн або відвідування офісу

Особиста присутність

 

Пролонгація (подовження строку погашення кредиту)

Так

Так

Часткова повернення боргу

Так

Так

Дострокове  повернення боргу

Так

Так

Перед тим як звернутися в ломбард або МФО, треба тверезо оцінити ситуацію: як терміново потрібні гроші, яку суму і на який термін. Чи не виникне проблеми з платежами і т.д.

Кредит онлайн в МФО: плюси і мінуси

Переваги онлайн кредитування в мікрофінансових організаціях:

  1. Можливість взяти позику під 0%.
  2. Оформлення заявки, не виходячи з дому.
  3. Цілодобовий режим роботи.
  4. Час отримання кредиту від 15 хвилин, при повторному зверненні - 5 хвилин.
  5. Переказ грошей на банківську карту.

Багато МФО пропонують новим позичальникам вигідні умови: позичити гроші без відсотків або зі знижкою 50%. Весь процес повністю йде в онлайн режимі: достатньо мати під рукою комп'ютер, планшет або смартфон. Заявки, як правило, розглядаються дуже швидко: протягом півгодини дається відповідь, і переводяться гроші. При цьому багато організацій працюють в режимі 24/7, тобто позику можна отримати в будь-який день і час доби.

З мінусів кредитування в МФО відзначені: ймовірність відмови, високі процентні ставки і штрафні санкції при простроченні оплати.

Кредит під заставу в ломбарді: плюси і мінуси

Кредитування в ломбарді передбачає наявність будь-якого цінного майна: золоті і срібні вироби, дорогоцінні камені, побутова техніка, авто. Видача позики не залежить від кредитної історії і платоспроможності клієнта. Головне, щоб майно, яке здається в ломбард, було справним і належної якості.

Мінуси:

  • Речі оцінюються в 2-3 рази дешевше їх номінальної вартості.
  • Ювелірні вироби низької якості можуть не прийняти.
  • Майно залишається у ломбарді та може повернутися в неналежному вигляді.
  • При простроченні застава відразу вирушає на продаж.

Так що ж вибрати: ломбард або МФО? В активі першого менші відсотки і мінімальні вимоги до позичальників. Однак якщо виникне прострочення, заставу продадуть для покриття витрат.

Кредитування у МФО привабливо швидкістю отримання грошей, простотою оформлення і відсутністю необхідності надавати заставу. Адже іноді навіть у важкій ситуації соромно здавати щось у ломбард. Спілкування з менеджером відбувається або за телефоном, або онлайн на сайті. Остаточний вибір, звісно, залишається за позичальником.

Читати ->
Main page 570x420 63

Ідеї додаткового заробітку

Розмір середньої зарплати в Україні становить 9042 грн. На думку експертів, кожен громадянин може отримувати в середньому 30% додатково до основної роботи. Якщо основної зарплати не вистачає, подумайте про додатковий заробіток. Де українці шукають підробіток і в яких сферах?

Хто може поєднувати додатковий заробіток?

Згідно з дослідженням «HeadHunter Україна», найчастіше українці підробляють на фрілансі. Другим за популярністю видом підробітку є пасивний на інвестиціях. І замикає трійку лідерів монетизація власного хобі. У цілому на другу роботу заради додаткових грошей виходять близько 22% опитаних.

Якщо ви хочете просто поєднувати приємне з корисним, цілком можете заробити на своєму хобі. Водночас, якщо ви професіонал у своїй сфері, і вас рекомендують колеги, можна розширити кордони своєї кваліфікації і збільшити доходи.

Є багато вдалих прикладів, коли фахівці однієї сфери підробляють на зовсім інший. Наприклад, оператори колл-центру можуть працювати такістамі в Uber або Uklon. Дохід, звичайно, залежить від кількості відпрацьованих годин і рівня вашого професіоналізму.

У цілому будь-кому під силу підзаробити, якщо на основні обов'язки йтиме не більше 8-10 годин в день.

Ідеї ​​додаткового заробітку

Пропонуємо ознайомитися з ідеями підзаробітку, які не залежать від рівня вашої підготовленості (тобто, чому можна навчитися в будь-якому віці).

Посередництво на інтернет-майданчиках

Вельми популярний вид інтернет-послуг – посередництво між кінцевим покупцем і продавцем. Суть роботи полягає в пошуку клієнтів для компанії, в їх «розігріві» і стимулюванні зробити покупку. Іншими словами, посередник сприяє просуванню бізнесу в інтернеті. Майданчиків для торгівлі існує чимало – від ведення сторінок в Instagram до створення власного інтернет-магазину. В останньому випадку ви вже буде не посередником, а прямим продавцем, і самостійно нестимете відповідальність перед покупцями.

Youtube і відео-блогінг

Любите знімати цікаві відео-ролики, влаштовувати дискусії в соцмережах і при цьому відрізняєтеся неймовірною харизмою та артистичністю? Тоді ви можете відмінно заробити, а в майбутньому, можливо, і зайнятися відео-блогерством повноцінно. Головна умова – контент повинен бути унікальним. Після досягнення 10-тисячного перегляду до каналу можна підключати рекламу і почати заробляти. Оплата на переглядах залежить від країни, з якої відео подивилися, якості, тематики каналу, сезонності переглядів, а також розцінок самого рекламодавця.

Фотостоки та біржі праці

Звичайно, щоб добре заробляти на фотостоках та біржах фрілансу, таких як shutterstock.com, depositphotos.com, advego.ru чи fl.ru, потрібно мати досить хороший професійний рівень і дуже багато працювати. Цей вид заробітку можна розглядати як додатковий тільки, якщо ви готові присвятити йому цілий день або ви великий фахівець своєї справи і легко можете робити десятки якісних знімків або статей на день.

Заробіток на захопленні

Якщо ви добре граєте на синтезаторі чи барабанах, відмінно випікаєте торти, володієте технікою макраме або шиєте м'які іграшки – у вільний від роботи час можете підзаробити на улюбленій справі. Можна продавати свої послуги через знайомих, а можна організувати майстерню самостійно і проводити творчі майстер-класи. Також можна займатися домашньою випічкою або приготуванням напівфабрикатів (наприклад, пельменів і вареників). Сарафанне радіо ніхто не відміняв, і через певний час вас почнуть знаходити люди з інших районів міста.

Ідей, як заробити гроші, крім основної роботи, існує багато. Головне – це ваша наполегливість і бажання отримати додатковий дохід. Як правило за наявності мети і стимулу знайти підробіток не складно. А якщо ви, до того ж, володієте певним талантом, монетизувати його також не складе проблем.

 

 

Читати ->
Main page 570x420 60

Як зайнятися фермерським господарством у селі?

Заробіток у селі здається неможливим? Та якщо у вас є будиночок з невеликою ділянкою землі, вам уже пощастило, адже купувати нерухомість не доведеться. А проживаючи в сільській місцевості і маючи власне міні-господарство, ви зможете вести його на конкурентному рівні і непогано заробляти. Як це здійснити в умовах нової аграрної реформи, і що потрібно для відкриття сімейного господарства?

Передумови ведення приватних фермерських господарств

Фермерським господарством в селі займається майже не кожен мешканець. Це хороший варіант для селян, адже у них вже є земля, на якій можна вирощувати урожай або організовувати пасовища. Тут досвід роботи необов'язковий, досить мати бажання, ділянку землі і необхідну техніку.

Саме в нашій країні найбільш сприятливі умови для розвитку фермерства. Але чомусь ця сфера є найбільш «тіньової». За даними Державної фіскальної служби, в овочівництві вона перевищує 80%, у виробництві м'яса – 60%, молока і молокопродуктів – 40%. Однак влада всіляко намагається легалізувати аграрну діяльність. Тому якщо ви вирішили займатися приватним господарством, потрібно розуміти, що платити податки доведеться.

Нові правила у фермерському бізнесі

Щоб зупинити тінізацію і втечу аграріїв з країни на заробітки, влада в минулому році внесла зміни до відповідних законів. Згідно з нововведеннями, українські приватні господарства зможуть отримати статус фермерських, а значить, вести свій бізнес легально і мати право на допомогу держави, зокрема на пенсію. Тепер сімейні господарства будуть платити податки як підприємці.

За новою реформою приватні фермери зможуть виходити на організовані аграрні ринки і реалізовувати свою власну продукцію за ринковими цінами.

Але чи поліпшать ці нововведення життя власникам невеликих господарств, невідомо. На думку приватних землевласників, селяни поки не вірять у виконання нового закону.

Де знайти гроші на приватне господарство в селі?

Спеціальні кредитні програми для розвитку аграрного бізнесу пропонують більшість фінансових установ країни. Але на сьогодні умови отримання позики в них не надто привабливі. Процентна ставка може досягати 30% річних. Водночас якщо ви хочете заснувати сімейне господарство на невеликій земельній ділянці, вам не знадобиться значний стартовий капітал.

Позичити гроші на реалізацію ідеї можна і в сервісах мікрокредитування, наприклад, KF.UA. Тут вимоги до позичальників м'якіші, ніж у банках, а кредит можна оформити в будь-який час доби до 15 000 грн. У вас не попросять бізнес-план майбутнього господарства, довідку про доходи, заставу і поручителів. З документів знадобляться лише паспорт та ІПН, а також діюча банківська картка.

Однак навіть якщо ви знайдете гроші на старт, слід подбати про фінансовий план, адже в процесі господарювання будуть виникати додаткові витрати.

Що потрібно для відкриття своєї справи в селі?

Для того, щоб займатись власною справою в сільській місцевості, вам знадобиться скласти простий бізнес-план, в якому зазначте:

1) ідею – що ви хочете продавати (наприклад, вирощувати сільгоспкультури або розводити худобу);

2) кількість теплиць або приміщень для худоби; вибір обладнання для їх утримання (освітлення, опалення, вентиляція);

3) місце для зберігання продукції;

4) вартість насіння, добрива або худоби та кормів для їх утримання;

5) обслуговуючий персонал (якщо для ведення бізнесу власних сил буде недостатньо);

6) план розширення господарства на найближчий рік (закупівля додаткової техніки, збільшення найменувань продукції тощо).

 

 

 

Читати ->