Оплата кредиту

Введіть номер телефону користувача KF.UA

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Кредит онлайн на картку

0 800 30 08 83 працюємо для вас цілодобово
 
 
 
на перший кредит
на перший кредит
Сума кредиту:

Строк позики: днів

Сума:
Відсоток: 0.1%1.89%
Вартість в день:
отримати гроші
отримати гроші
отримати гроші
отримати гроші

БЕРИ БІЛЬШЕ, ПЛАТИ МЕНШЕ

дізнатись детальніше Action 1

ДЛЯ ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ НЕОБХІДНО

Паспорт громадянина України або Паспорт ІД

Вік від 18-ти років

Пропонуємо Вам швидко та зручно вирішити ваші фінансові проблеми за допомогою онлайн-кредиту від KF.UA

На яких умовах можна отримати кредит онлайн?

Якщо ви оформляєте свій перший кредит в KF.UA:

 • сума - від 1000 до 17000 грн;

З другого і з кожним наступним кредитом, оформленим у нас, максимальна сума буде збільшуватися. Постійні клієнти можуть отримати до 22 000 грн.

Графік роботи KF.UA - цілодобовий. У нас можна отримати кредит в будь-який день тижня і в будь-який час: хоч пізно вночі з вівторка на середу, хоч о 5-6 ранку в неділю.

Хто може оформити кредит на карту в Україні?

Будь-який громадянин України віком 18-65 років. Ви можете перебувати де завгодно (на дачі, в метро, на робочому місці, в Києві або в маленькому місті), головне - щоб був вихід в Інтернет.

Що стосується кредитної історії: в МФО її перевіряють, але не використовують як основний критерій. Якщо в минулому у вас були прострочення - ви все одно зможете отримати кредит онлайн.

Що потрібно, щоб взяти онлайн-кредит?

Український паспорт і ІПН (потрібні будуть фото оригіналів).

Також вам знадобляться:

 • E-mail - для реєстрації особистого кабінету;
 • мобільний номер будь-якого українського оператора;
 • карта будь-якого українського банку (головне - щоб на неї можна було переводити гроші, і щоб вона була оформлена на ваше ім'я).

Зверніть увагу: довідку про доходи надавати не потрібно.

Як отримати онлайн кредит в Україні на карту: інструкція

Якщо ви ніколи не брали онлайн-кредит - це робиться так:

 1. На головній сторінці вгорі праворуч є онлайн-калькулятор. Виберіть, яку суму хочете отримати, і натисніть «Взяти кредит».
 2. Введіть телефон, і потім введіть код перевірки, який прийде в СМС, прив'яжіть до аккаунту банківську картку. Для цього знадобиться ввести її дані (номер, термін дії, CVV). Якщо хвилюєтесь за збереження своїх грошей - можете встановити в особистому кабінеті банку обмеження на оплату з картки без підтвердження.
 3. Заповніть коротку анкету. Головне - не допускайте помилок: навіть одна випадкова помилка може призвести до відмови за заявкою.Нехай це не лякає вас: помилку можна буде знайти і виправити, але зайві кілька хвилин втратите.
 4. Для збільшення вірогідності позитивного рішення, прикріпіть до анкети фото: паспорта, ІПН, і свого обличчя з розгорнутим паспортом. Останнє потрібно, щоб уникнути шахрайства: навіть якщо зловмисники заволодіють вашими документами - вони не зможуть отримати кредит на чужі дані.
 5. Дочекайтеся, поки заявку перевірять. При першому зверненні це займає 15 хвилин в середньому, з другої і далі - кілька хвилин (оскільки ваші дані вже будуть в базі). Відповідь приходить в СМС і на електронну скриньку.
 6. Перевірте e-mail. На нього прийде кредитний договір - електронний документ, який має повну юридичну силу. Його треба уважно вивчити - про всяк випадок.
 7. Підпишіть договір SMS кодом (замість вашого особистого підпису).

Готово. В особистому кабінеті повинна з'явитися інформація про відкриті кредити. А гроші надійдуть на прив'язану картку протягом декількох хвилин.

Чому варто звернутися за кредитом на картку саме в KF.ua?

В Україні працює кілька десятків МФО. Серед них ми вигідно виділяємося такими перевагами:

 • видаємо кредити онлайн з 18 років (в деяких МФО мінімальний вік вище - 21 рік);
 • маємо мережу з понад 140 реальних відділень по всій країні: можете залишити заявку, отримати готівку або погасити позику в будь-якому з них;
 • видаємо новим клієнтам кредит під 0,1% (майже без відсотків): повертайте стільки, скільки берете;
 • маємо цілодобову техпідтримку, яка допоможе, якщо виникнуть якісь питання.

Наша МФО має ліцензію Нацкомфінпослуг - тобто ми працюємо легально, дотримуємося чинного законодавства і всіх правил, що встановлені для мікрофінансових організацій. Знайти цей документ можна в розділі «Про нас» / «Юридична інформація».