Про компанію

KF.UA – ваш надійний фінансовий помічник

KF.UA – фінансова компанія, що здійснює видачу позик онлайн і в роздрібній мережі, представленій із більш як 143 відділень у 20-ти областях України.

Почавши надавати послуги в 2012 році, KF.UA стала одним із основоположників українського ринку мікрокредитування. Сьогодні це потужна фінансова організація, яка закриває потреби у коштах сотень тисяч українців.

Мета компанії – забезпечити українцям цілодобову фінансову підтримку на вигідних і прозорих умовах. Для оформлення онлайн-кредиту в KF.UA потрібно мати паспорт, ІПН, банківську картку і мобільний телефон. Для отримання позики у відділенні достатньо лише паспорта та ІПН.

Клієнти компанії також можуть скористатися додатковими послугами у відділеннях: отримати посилки перевізника Meest Express, придбати різні види страховок тощо.

Для постійних клієнтів у компанії існує програма лояльності. Вона передбачає більш низькі ставки на наступні кредити і безліч приємних бонусів.

Символ компанії – мудра сова

KF.UA обрала свого покровителя мудру сову неспроста. У Древній Греції на реверсі монет карбувалися зображення сови, яка асоціювалась із богинею мудрості Афіною. Французи вважають сову символом благородності і щедрості, а наші предки давні слов’яни були переконані, що сова – берегиня рідкісної розрив-трави, яка допомагає у пошуках скарбів.

Наша компанія також допомагає клієнтам у скрутних ситуаціях, вчасно надаючи кошти, а значить, і можливості для повноцінного життя.

92% 

 

наших клієнтів щиро задоволені нашим сервісом

95% 

 

наших клієнтів вважають, що KF.UA простий і зручний для користувачів

79% 

 

наших клієнтів рекомендували нас своїм друзям

72% 

 

наших клієнтів надають перевагу KF.UA перед іншими джерелами кредитування