Up

Про компанію

KF.UA - ваш надійний фінансовий помічник

KF.UA – фінансова організація, що видає кредити як у відділеннях, так і в онлайн-режимі. Для зручності наших клієнтів ми відкрили понад 150 відділень у більше 20-ти містах України.

Наша мета – надавати людям цілодобову і якісну фінансову підтримку на вигідних і прозорих умовах. Завдяки нашій компанії клієнти мають нагоду вчасно та оперативно отримувати швидкі гроші у відділеннях або онлайн на сайті.

Щоб оформити онлайн кредит, достатньо лише знати дані свого паспорта, ІПН, банківської картки і мати при собі мобільний телефон. Взяти гроші у відділенні ще простіше – ви просто подаєте документи на розгляд менеджеру і за декотрий час отримуєте рішення. Якщо воно позитивне – одразу і гроші!

Компанія одна із перших в Україні розпочала видавати позики у відділеннях, тим самим посприяла розвитку небанківського кредитування на фінансовому ринку країни. Сьогодні це потужна фінансова мережа, яка закриває потреби у швидких грошах сотні тисяч українців.

У сервісі діють різні програми кредитування, спеціально підібрані під потреби та особливості аудиторії клієнтів:

«Стандартний»;

«SMS-кредит»;

«Зручний»;

«Пенсійний»*.  

*Якщо ви оформлюєте кредит «Пенсійний», необхідне також пенсійне посвідчення.

Чому саме KF.UA?

  • Пропонуємо клієнтам різні варіанти оформлення позики – у відділенні готівкою та в інтернеті на картку.
  • Приймаємо й оброблюємо заявки на кредит онлайн 24/7, навіть вночі та святкові дні.
  • Працюємо по всій території України – кредитуємо у більш як 150 відділеннях, 20 містах та населених пунктах.
  • Забезпечуємо індивідуальний підхід до клієнтів – пропонуємо різні кредитні програми з оптимальними умовами для кожного.
  • Видаєм кредити без зайвих документів, черг та довгого очікування. Щоб подати онлайн заявку на кредит, потрібні лише паспорта, ІПН, банківська картка та небагато вашого часу.
  • У кредитному договорі KF.UA немає жодного прихованого пункту: всі умови, інформацію і зобов'язання за кредитом – відкрито показуємо клієнту під час оформлення.
  • Ми завжди поруч! Де б ви не були, можете цілком розраховувати на надійного фінансового помічника в якості KF.UA.

Гроші завжди під рукою!

Кредит онлайн – це найкраще рішення, щоб виплутатися з багатьох скрутних фінансових ситуацій. Бракує грошей до зарплати, пенсії, стипендії? Хочете придбати гарний подарунок, приїхали родичі, незабаром день народження, відпустка, збори до школи… але коштів недостатньо? З KF.UA всі бажання реалізуються за мить! Компанія надає чудову можливість жити на повну, не відкладаючи покупки та звичайні радощі на потім. Оформіть позику та живіть «тут і зараз» без додаткових фінансових затрат. Адже кредит у KF.UA обходиться зовсім недорого, за умови вчасного погашення.

Символ компанії – мудра сова

KF.UA обрала свого покровителя – мудру сову – неспроста. В Древній Греції на реверсі монет карбувалися зображення сови, яка асоціювалась із богинею мудрості Афіною. Французи вважають сову символом благородності і щедрості, а наші предки давні слов’яни були переконані, що сова – берегиня рідкісної розрив-трави, яка допомагає у пошуках скарбів.

Так і наша компанія, подібно великодушній сові, допомагає клієнтам у скрутних ситуаціях, впору надаючи кошти, а значить, і можливості для повноцінного життя.

 

92% 

 

наших клієнтів щиро задоволені нашим сервісом

95% 

 

наших клієнтів вважають, що KF.UA простий і зручний для користувачів

79% 

 

наших клієнтів рекомендували нас своїм друзям

72% 

 

наших клієнтів надають перевагу KF.UA перед іншими джерелами кредитування