Про компанiю

KF.UA - ваш надійний фінансовий помічник

KF.UA - фінансова організація, яка видає кредити як у відділеннях, так і в онлайн-режимі. Для зручності наших клієнтів ми відкрили більше 150 відділень в понад 20-ти містах України. Наша мета - надавати людям цілодобову і якісну фінансову підтримку на вигідних і прозорих умовах. Завдяки нашій компанії клієнти мають можливість своєчасно і оперативно отримувати швидкі гроші у відділеннях або онлайн на сайте. Щоб оформити онлайн-кредит, досить лише знати дані свого паспорта,ІПН, банківської картки та мати при собі мобільний телефон. Взяти гроші в відділенні ще простіше - ви просто подаєте документи на розгляд менеджеру і через деякий час отримуєте рішення. Якщо воно позитивне - тут же ігроші. Компанія однією з перших в Україні почала видавати позики у відділеннях, тим самим посприяла розвитку небанківського кредитування на фінансовому ринку країни. Сьогодні це потужна фінансова мережа, яка закриває потреби в швидких грошах сотні тисяч українців. У сервісі діють різні програми кредитування, спеціально підібрані під потреби і особливості аудиторій KF.UA:

 1. «Стандартний»
 2. «SMS-кредит»
 3. «Зручний»
 4. «Пенсiйний»
 5. * Якщо ви оформляєте кредит «Пенсійний», необхідно також пенсійне посвідчення.

Чому KF.UA?
 1. Пропонуємо клієнтам різні варіанти оформлення позики - у відділенні готівкою і в інтернеті на карту.
 2. Приймаємо і обробляємо заявки на кредит онлайн 24/7, навіть вночі і в святкові дні.
 3. Працюємо по всій території України - кредитуємо в понад 150 відділеннях, 20 містах та населених пунктах.
 4. Забезпечуємо індивідуальний підхід до клієнтів - пропонуємо різні кредитні програми з оптимальними умовами для кожного.
 5. Видає кредити без зайвих документів, черг і довгого очікування. Щоб подати онлайн заявку на кредит, потрібні тільки паспорт, ІПН, банківська карта і трохи вашого часу.
 6. У кредитному договорі KF.UA немає жодного прихованого пункту: всі умови, інформацію і зобов'язання по кредиту - відкрито показуємо клієнтові під час оформлення.
Гроші завжди під рукою!

Кредит онлайн - це найкраще рішення, щоб виплутатися з багатьох складних фінансових ситуацій. Бракує грошей до зарплати, пенсії, стипендії? Хочете зробити хороший подарунок, приїхали родичі, скоро день народження, відпустка, збори в школу ... але коштів недостатньо? З KF.UA все бажання реалізуються в одну мить! Компанія надає прекрасну можливість жити на повну, не відкладаючи покупки і прості радості на потім. Оформіть займ і живіть «тут і зараз» без додаткового фінансового навантаження. Адже кредит в KF.UA обходиться зовсім недорого, за умови своєчасного погашення.

Символ компанiї – мудра сова

KF.UA вибрала свого покровителя - мудру сову - неспроста. У Стародавній Греції На реверсі монети чеканилися зображення сови, яка асоціювалася з богинею мудрості Афіною. Французи вважають сову символом великодушності і щедрості, а наші предки, давні слов'яни, були переконані, що сова - берегиня рідкісної розрив-трави, яка допомагає в пошуках скарбів. Так і наша компанія, подібно великодушною сові, допомагає клієнтам у важких ситуаціях, своєчасно надаючи гроші, а значить, і можливості для повноцінного життя.