Оплата кредиту

Введіть номер телефону користувача KF.UA

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Юридична Інформація

Коли потрібні послуги компанії ТОВ "ФК" Форза "?

Всі стикаються з фінансовими труднощами і непередбаченими ситуаціями. Як правило, в таких випадках ми звертаємося за допомогою до рідних, друзів, колег, що саме собою ставить нас в незручне становище. Часто на фінансовому фундаменті псуються стосунки. Буває, ми змушені йти в ломбард, але зв'язуватися з запорукою і передачею в чужі руки дорогих нам речей - не найкращий вихід. Якщо ж наважуємося взяти кредит в банку, ми зустрічаємо інші труднощі: збір пакету документів, стомлююче очікування рішення від банку і багато інших аспектів.

Клієнт визначає сам, скільки він хоче взяти в борг, на скільки днів; ми розраховуємо відсотки і повну суму, негайно, і показуємо цю суму клієнтові. Після прийняття позитивного рішення за заявкою ми можемо надати кредит протягом декількох хвилин. Повернення кредиту також не викликає незручностей і проходить швидко і безперешкодно для клієнта.

Документи:

Структура власності ТОВ «ФК «Форза»
Розкриття інформації про компанію
Правила про надання послуг з факторингу

Реквізити органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, а також органу з питань захисту прав споживачів:
Національний банк України
Адреса: 01001, Київ-1, вул. Інститутська, 9
Телефон довідкової служби: 0 800 505 240
E-mail: nbu@bank.gov.ua
Сайт: bank.gov.ua

Прийом скарг і пропозицій:
Зареєструвати скаргу або пропозицію, пов'язану з діяльністю ТОВ "ФК "ФОРЗА" , можна
за телефоном 0(800) 30 08 83 (дзвінки безкоштовні) або за адресою електронної пошти info@kf.ua