Оплата кредиту

Введіть номер телефону користувача KF.UA

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Гарантія захисту споживачів

Механізм захисту прав споживачів фінансових послуг.

Ми прагнемо ставати кращими! Тому ТОВ «ФК «ФОРЗА» приділяє велику увагу розгляду скарг своїх клієнтів. Механізм захисту фінансовою установою прав споживачів полягає у дотриманні фінансовою компанією при здійсненні діяльності з надання фінансових послуг принципів захисту прав споживачів, визначених ст. 3-1 ЗУ “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” та здійснення діяльності у відповідності до вимог законодавства.

У випадку наявності скарг на дії ТОВ «ФК «ФОРЗА» або її працівників, Ви можете надіслати відповідне звернення:

- до ТОВ «ФК «ФОРЗА»
на адресу: 03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, літера А, приміщення А6-03;
за телефоном: 0 800 30 08 83;
на електронну пошту: info@kf.ua і воно буде уважно розглянуте відділом по роботі зі зверненнями громадян.
Термін розгляду звернення - не більше одного місяця з дня його надходження. Загальний термін розгляду звернення (у разі його подовження, якщо в місячний строк вирішити порушені у зверненні питання неможливо) не повинен перевищувати сорока п'яти днів;
- до Національного банку України:
адреса для листування: вул. Інститутська, 9, м. Київ-8, 01601
адреса для подання письмових звернень громадян: вул. Інститутська, 11-б, м. Київ-8, 01601
телефон: 0 800 505 240
єлектронна пошта: nbu@bank.gov.ua
веб-сайт: bank.gov.ua
Термін розгляду звернення Національним банком - не більше одного місяця з дня його надходження. Загальний термін розгляду звернення (у разі його продовження, якщо в місячний строк вирішити порушені у зверненні питання неможливо) не повинен перевищувати сорока п'яти днів;
- до суду:
Клієнт звертається до судових органів у порядку, визначеному законодавством України.Структура сайту і процес обробки персональних даних побудований з багаторівневим захистом.

  • Сайт оснащений SSL-сертифікатом - використовує зашифроване з'єднання між веб-сервером (сайтом) і веб-клієнтом (браузером) за допомогою протоколу HTTPS для шифрування даних, що передаються. Відповідно до політики безпеки, надання персональних даних відповідає вимогам сучасних правил інформаційної безпеки. Таким чином шифрування всіх особистих і платежів забезпечує захист від перехоплення третіми особами.
  • Високий рівень захисту фінансових операцій надається міжнародною платіжною системою ХPay, яка убезпечить дані клієнта. Надійність підтверджується міжнародними сертифікатами безпеки PCI DSS compliant, і софт системами безпечних фінансових операцій, таких як: AntiFraud System, 3D secure, Low-charge back, GeoTrust
  • Внутрішній софт розроблений для додаткового контролю та верифікації даних. Дана система перевіряє дані клієнта на достовірність і реальність за багатьма баз даних, серед яких і перевірка по загублених паспортах і перевірка іменних банківських карт відповідно до даних анкети, відповідність телефону клієнта з фінансовим телефоном і можливість його заміни. У разі підозри у використанні незаконно заволодівшими персональними даними, проводиться додаткова перевірка службою безпеки і повідомляється інцидент в правоохоронні органи.


Таким чином, всі персональні дані клієнтів є повністю захищеними і конфіденційними. ТОВ "ФК" Форза "відповідальні за захист персональних даних, отриманих від клієнта, відповідно до внутрішніх документів і чинним законодавством України.