БЛОГ

Будьте в курсі усіх актуальних та корисних новин світу фінансів.

13.09

2019

Thumb 03 jul

Ідеї пасивного доходу

Напевно, кожен з нас хоча б раз у житті мріяв повалятись на березі моря з вишуканим коктейлем і відчути себе незалежним від роботи та грошей. За статистикою, кожна працевлаштована людина у віці від 28 до 45 років працює понад 1760 годин на рік, а усі зароблені кошти витрачає на продукти харчування, комунальні та побутові розходи. Для того, щоб не відчувати себе учасником «щурячих перегонів», слід подбати не лише про активний, а й пасивний дохід.

Ідеї та приклади пасивного заробітку

Поняття «пасивний дохід» трактується як заробіток, що регулярно поповнює ваш банківський рахунок незалежно від того, скільки часу та зусиль ви віддаєте на йо...

Читати

05.09

2019

Thumb 5 jul

Або ви управляєте фінансами або вони – вами!

Сократ колись сказав: «За гроші можна купити туфлі, але не щастя, їжу, але не апетит, ліжко, але не сон, ліки, але не здоров'я, слуг, але не друзів, розваги, але не радість, вчителів, але не розум». Безумовно, він був правий: за гроші щастя не купиш. Але чому так часто люди залишаються ні з чим?

Звичайно, хтось скаже – причина у спадковій бідності, відсутності багатих родичів, несприятливих умовах життя тощо. Але всі ми здогадуємось, що справжня бідність криється в голові. Якщо ви не розумієте, як управляти своїми доходами і як не допускати пустих витрат – ви постійно відчуватимете себе нещасними, навіть маючи достатньо грошей.

Секрети управл...

Читати

30.08

2019

Thumb 04 jul

Як отримати електронний цифровий підпис

Ми кожного дня рухаємось на зустріч майбутньому. Та сучасне життя диктує свої правила: з новітніми інструментами та інноваційними технологіями рано чи пізно доведеться зіткнутись кожному з нас та впевнено почати їх використовувати. Це стосується і ЕЦП.   

Що ж таке ЕЦП?

Електронний цифровий підпис або скорочена абревіатура ЕЦП – це електронний документ, на якому містяться зашифровані дані, що засвідчують особу громадянина. Власник ЕЦП застосовує його, підписуючи угоди та документи у віртуальній формі. Для того, щоб використати електронний підпис, потрібно ввести у поле для підписів закритий ключ (код), який ви отримали в центрі сертифікації клю...

Читати

21.08

2019

Thumb %d0%9f%d1%80%d0%b8%d0%b2%d0%b5%d0%b4%d0%b8 %d0%b4%d1%80%d1%83%d0%b3%d0%b0 ua

Приводь друзів – заробляй по 200 грн!

Друзі, ділимось із Вами приємною новиною! Відтепер Ви маєте нагоду заробляти гроші разом із KF.UA за оновленою партнерською програмою «Приведи друга»!

Отримуйте по 200 гривень за кожного нового користувача, який візьме кредит у KF.UA! Більше друзів – більше грошей!

Як запросити друзів?

Щоб почати заробляти, Вам потрібно передати друзям партнерське посилання, яке знаходиться у Вашому Особистому кабінеті, будь-яким зручним способом:

- поштою;

- через месенджер;

- у SMS на номер телефону...

Читати

15.08

2019

Thumb 6 jul

Як вигідно оформити кредит онлайн на щоденні покупки?

Придбання улюблених товарів, оплата навчання, романтична подорож, ремонт у квартирі або покупка побутової техніки – список планів весь час збільшується, а грошей не вистачає? Рішення є! Кредит онлайн – це не просто кредит, а шанс втілити ваші мрії в реальність.

Така фінансова послуга надається в компанії КФ.ЮА, яка допоможе вам зручно і швидко отримати гроші на вигідних умовах. Більше немає необхідності збирати купу документів, витрачати час в довгих чергах, підтверджувати свою платоспроможність і чекати підтримки від поручителів. Оформити онлайн кредит на покупки можливо за декілька хвилин в будь-якому місці, де є інтернет.

Кредити онлайн – вдалий ста...

Читати

18.07

2019

Thumb 2 jul min

Як оптимізувати витрати в сім'ї?

Беззаперечно слідувати плану вміють, напевно, лише роботи. Людям же властиво помилятися. Наші вчинки часто бувають неусвідомленими, а фінансові витрати – необдуманими. Що вже говорити, якщо доходи доводиться розбивати на декілька чоловік в родині. Привчити всіх домочадців раціонально користуватися грошима не так вже й легко. Однак є декілька правил розумної економії, які допоможуть вам організувати свої фінансові справи і не виходити за межі бюджету.

1. Ведіть щоденник доходів і витрат

Найпростіший спосіб ведення домашньої бухгалтерії – регулярно записувати в смартфон або на папері бажані та необхідні придбання. Позначте навпроти кожної покупк...

Читати

10.07

2019

Thumb 01 jul

У KF.UA стали доступні кредити до 50 000 грн

Компанія KF.UA постійно розвивається і розширює можливості своїх клієнтів. Днями у нас відбулося важливе нововведення – ми суттєво збільшили максимальну суму кредитування. Тепер наші клієнти можуть брати позики від 1000 до 50 000 грн готівкою або на банківські картки на будь-які потреби.

Більші суми доступні в новому продукті – кредиті «Оптимальний». Ця позика відноситься до сегменту споживчого кредитування і має певні відмінності з мікрокредитами PDL (pay day loan).

Читати

03.07

2019

Thumb 04 june kf min

Кредит на шопінг без шкоди для гаманця

Любите займатися шопінгом, але коштів часто не вистачає? Досить відкладати придбання бажаної речі на потім або взагалі відмовляти собі в приємних радощах. Ви можете оформити позику онлайн і моментально отримати гроші на банківську картку, не виходячи з дому. Давайте дізнаємося, в яких організаціях кращі умови кредитування.

Кредит на покупки в українських банках

Споживчі кредити до 100 000 грн цілком реально отримати на кредитну картку. Та не завжди виходить оформити покупки в кредит без довідки про доходи або інших гарантій платоспроможності. Порівняємо умови трьох кредитних продуктів відомих українських фінансових установ.   

Читати

24.06

2019

Thumb ua kf finance %d0%b1%d0%bb%d0%be%d0%b3

KF.UA - №1 за відкритістю та зручністю серед МФО України (за версією finance.ua)

Популярний фінансовий портал finance.ua присудив KF.UA звання "№1 за відкритістю та зручністю серед МФО України" за результатами другого кварталу 2019 р. Вручення премії відбулося на міжнародній конференції MFOANTISUMMIT в Києві.

Жюрі високо оцінило доступність та актуальність інформації на сайті kf.ua, якість роботи колл-центру та обслуговування клієнтів, програму лояльності, 
великий вибір способів погашення кредиту та широку мережу відділень компанії. 

Дякуємо finance.ua за високу оцінку і будемо активно працювати над тим, щоб стати для наших клієнтів ще кращими!

Читати

18.06

2019

Thumb 03 june kf min

Як повернути гроші за страховку при достроковому погашенні кредиту

Багатьох позичальників, які оформили страховку на кредит у фінансовій установі, цікавить питання, чи можна повернути гроші за дану послугу у разі дострокового погашення позики? Однозначної відповіді на це питання немає. Усе залежить від умов договору страхування при оформленні кредиту, де може бути прописана ця можливість. Як все відбувається на практиці, і які закони захищають інтереси позичальника?

У яких випадках можна  отримати гроші за страховку кредиту?

Законом України «Про банки і банківську діяльність» передбачена можливість відмови позичальника від страховки перед підписанням кредитного договору. Також фінансовим компаніям заборо...

Читати

07.06

2019

Thumb 01 june kf min

Хто користується кредитами до зарплати в Україні (дослідження KF.UA)

Послуга «кредит онлайн» міцно закріпилася у пострадянському просторі. 5 років тому люди нічого не знали про існування швидких позик і точно не розуміли, як ними користуватися. Із розвитком мікрокредитування ситуація змінилася. Ви можете не відходячи від екрана комп’ютера оформити позику на сайті і вже за декілька хвилин отримати рішення. А у разі схвалення – відразу і гроші.

Інтерес до кредиту онлайн на картку зумовлений тим, що процедура подачі заявки в сервісах мікрокредитування значно спрощена, в порівнянні з банками, а ймовірність позитивного рішення – набагато вище.

Фінансові організації видають онлайн кредит на картку або у відділеннях по всій...

Читати

31.05

2019

Thumb 09 may kf

Особливості безвідсоткових позик в Україні

Шукаєте, де отримати кредит під 0% без підводних каменів? Багатьох позичальників приваблює пропозиція банків та фінансових організацій – «Перший кредит під 0%» чи «Кредит без %». Але подумайте: який банки або МФО захоче працювати собі у збиток? Зрозуміло, жодні. Тому такі строкаті рекламні оголошення здебільшого лише приманка, а в певних випадках – справжня пастка для недосвідчених клієнтів.

Як же відрізнити золото від фальші, і яка буває реальна вартість «безпроцентних позик»?

Кредит без %: плюси і мінуси

Фінансові установи в залежності від сегменту кредитування компенсують...

Читати

29.05

2019

Thumb 06 may kf

KF.UA взяла участь у 27-му благодійному «Пробігу під каштанами»!

26 травня 2019 року, в День Києва, команда KF.UA взяла участь у 27-му «Пробігу під каштанами». Це спортивно-благодійний захід, покликаний допомогти дітям із вадами серця та популяризувати здоровий спосіб життя серед українців.

Мета заходу – зібрати кошти на закупівлю необхідного обладнання для Дитячого центру кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

«Місія нашої компанії – допомагати клієнтам у важких фінансових ситуаціях. Тому ми не могли оминути участь у благодійному проекті «Пробіг під каштанами» зі збору коштів для дітей, що мають серйозні порушення в роботі серця, – говорить Генеральний директор KF.UA Наталя Че...

Читати

23.05

2019

Thumb 05 may kf

Що таке швидкий кредит, і де його оформити

Висока оперативність надання кредитних коштів – безперечно, одна із головних переваг мікрокредитування. Отримати швидкий кредит можна всього за 15 хвилин готівкою у відділенні або онлайн на сайті фінансової організації KF.UA!

Компанія видає позики в найкоротші строки – на первинне оформлення у вас піде від 15 до 30 хвилин (як правило найбільше часу займає заповнення анкети). Під час наступних звернень подати заявку на кредит можна всього за 10 хвилин. Якщо ви оформляєте позику у відділенні, то гроші вам видадуть на руки так само оперативно.

Окрім швидкості, мікрокредити мають безліч інших переваг перед банківськими:

...

Читати

14.05

2019

Thumb 570x420 6

Споживчий кредит на покупки

Споживчий кредит – це один із видів кредитування, суть якого полягає в наданні клієнту кредитних коштів на придбання товарів, послуг в певних торгових місцях (як правило партнерах фінансової установи). Розрізняють цільові (на покупку конкретної речі) і нецільові (на різні цілі) споживчі позики.

Варіанти оформлення споживчої позики

Оформити кредит на придбання техніки, електроніки та інших товарів або послуг можна в банках і небанківських організаціях України. У фінансових установах його можна отримати шляхом зарахування грошей на рахунок торгових компаній, з якими співпрацює банк. Такий кредит обійдеться дорого, оскільки доведеться платити ще й комісійні...

Читати

07.05

2019

Thumb 01 may kf 2

Історії клієнтів про досвід кредитування у KF.UA

Популярність онлайн-кредитування в Україні з кожним днем ​​зростає. Все більше людей в країні переходять від класичних банківських позик на сторону мікрокредитів. Цьому є логічне пояснення: гроші в у мікрофінансових організаціях можна отримати за декілька хвилин не виходячи з дому без довідок, черг і тривалих очікувань.

KF.UA – сучасна українська фінансова компанія, яка завоювала довіру понад 150 000 клієнтів. І ця цифра з кожним днем ​​стає більшою. У сервісі можна без зусиль позичити на життя до зарплати суму, якої бракує – готівкою у відділенні або на картку онлайн.

Команда KF.UA зібрала реальні історії своїх клієнтів про досвід співпраці, з чим поспішає поділитис...

Читати

23.04

2019

Thumb 05 april kf

Ідеї бюджетного відпочинку 2019: куди відправитися українцю влітку

У прийдешньому сезоні популярні туристичні напрямки дещо змінилися. Туреччина впевнено витісняє Єгипет, а ось серед європейських країн, як не дивно, пальму першості зайняла Латвія. Не втратили актуальності і подорожі Україною. Як і де відпочити українцям влітку 2019-го – читаємо в нашому огляді.

Відпочинок в Україні 2019

Літній відпочинок в Україні 2019 може бути не менш насиченим і яскравим, ніж подорожі в Європу або гарячі країни. Стосовно цін – на кожен товар є свій покупець. Тому провести відпочинок з користю, не відмовляючи собі в нових враженнях, можна і не маючи багато грошей. Розглянемо декотрі варіанти бюджетних поїздок Україною.

Читати

11.04

2019

Thumb 01 april kf 2

Де позичити гроші до зарплати?

Кредити до зарплати – послуга, яка впевнено увійшла в наше життя, як і безготівкові розрахунки. Але щоб не потрапити на гачок аферистів або недобросовісних кредиторів, слід уважно обирати фінансовий сервіс, де можна отримати гроші швидко і без клопоту.

Безпечною та надійною є компанія KF.UA. У ній можливо взяти кредит до зарплати в будь-який час доби, не відмовляючи собі в повсякденних радощах і необхідних речах. Давайте дізнаємося, як це зробити правильно.

Умови онлайн-кредитування

Щоб не зв'язувати себе тенетами банківського кредитування, все більше громадян звертаються за кредитами до мікрофінансових організа...

Читати

09.04

2019

Thumb 570x420 5

Як вигідно отримати кредит без довідок

Ви все ще думаєте, що вигідні позики без бюрократії – казка? Але це давно вже стало реальністю. Завдяки сегменту кредитування pay day loan («кредити на один день») люди отримали можливість оформляти позики без довідок про доходи та інших документів за короткий проміжок часу в режимі онлайн. 

У довідці, яку видає роботодавець, зазвичай зазначається офіційна сума – лише мінімальна зарплата. Банківським установам таких гарантій недостатньо, і вони можуть відмовити у видачі навіть мікропозик. Нині доводити свою платоспроможність не потрібно. Взяти кредит без довідки про доходи на картку простіше, ніж отримати цей документ у роботодавця. Це легко і швидко зробити у небанківських мікрофінансови...

Читати

03.04

2019

Thumb 570x420 2

Як оформити кредит через інтернет

Бракує грошей на життя до зарплати? Або потрібно терміново оплатити рахунки, купити подарунок коханим/друзям, придбати необхідні речі? Тоді оформіть кредит онлайн на картку без візитів до відділень і тривалого очікування відповіді з банку. Взяти позику у надійній фінансовій організації сьогодні не складе труднощів. Хочете переконатися? Звертайтеся до оперативного сервісу кредитування KF.UA.

KF.UA – надійна фінансова компанія, яка кредитує як у відділеннях, так і в інтернеті до 15 000 грн. Перший кредит у сервісі йде безкоштовно – під 0,01% на день, далі процентна ставка поступово зменшується, і постійні клієнти можуть брати позики зі знижками до
-30% на ставку. Також у компанії діє програма лояльно...

Читати

26.03

2019

Thumb 570x420 3

Кредит без поручителів

Багато хто задається питанням, чи можна оформити кредит без застави та поручителів на невелику суму? Особливо це знайомо тим, хто неодноразово зіштовхувався з труднощами банківського кредитування. Адже в якості гарантії повернення виданих коштів банк зазвичай просить або заставу, або поручителя, або ж довідку про доходи. Останнє як правило є гарантією вашої платоспроможності, однак не допоможе вирішитипроблему сплатити борг.

Навпаки, поручительство– актуальний вид забезпечення банківських позик, яким користуються і небанківські фінансові організації. Позичальнику потрібно вказати в заявці декількох людей, які беруть на себе відповідальність за повернення грошей. Найчастіше необхідні підписи обраних осіб, тобто ...

Читати

21.03

2019

Thumb 570x420 4

Як отримати кредит безробітному

Багато позичальників зіштовхуються з проблемою відмови у видачі кредитних коштів банками та іншими небанківськими фінансовими установами. Хоча зазвичай причина не повідомляється, досвідчені клієнти знають: справа в їх неофіційній зарплаті. Певна річ, банки ризикують більше не побачити свої гроші, якщо видадуть їх дійсно безробітному.

Однак найчастіше такі «безробітні» бувають платоспроможними. Просто зарплату вони отримують або у конвертах, або ж частково офіційну. Зрозуміло, кредитор ці нюанси знає, однак не може піти всупереч кредитним зобов’язанням і надати такому клієнтові кредит. Адже видати позику без довідки про доходи навіть на невелику суму у багатьох банках – все одно, що віддати кош...

Читати

18.03

2019

Thumb 570x420 65

Що обрати: кредит онлайн або гроші під заставу в ломбарді?

Коли терміново потрібні гроші, вирішенням проблеми може стати звернення до ломбарду або МФО. Обидва види кредитування мають нюанси, плюси та мінуси. Фахівці сервісу порівняння кредитних пропозицій Дельта Кредит (Україна) визначили особливості двох видів отримання позики.

Умови кредитування в ломбардах і МФО

Основна відмінність кредитування в ломбарді – обов'язкова наявність цінного майна. Тоді як при зверненні в МФО знадобиться лише паспорт та ІПН, застава не потрібна. Також, щоб отримати гроші в ломбарді, необхідно йти в офіс, а іноді шукати організації, які приймають не лише золото, а й гаджети, поб...

Читати

05.03

2019

Thumb 570x420 63

Ідеї додаткового заробітку

Розмір середньої зарплати в Україні становить 9042 грн. На думку експертів, кожен громадянин може отримувати в середньому 30% додатково до основної роботи. Якщо основної зарплати не вистачає, подумайте про додатковий заробіток. Де українці шукають підробіток і в яких сферах?

Хто може поєднувати додатковий заробіток?

Згідно з дослідженням «HeadHunter Україна», найчастіше українці підробляють на фрілансі. Другим за популярністю видом підробітку є пасивний на інвестиціях. І замикає трійку лідерів монетизація власного хобі. У цілому на другу роботу заради додаткових грошей виходять близько 22% опитаних.

Якщо ви хо...

Читати

25.02

2019

Thumb 570x420 60

Як зайнятися фермерським господарством у селі?

Заробіток у селі здається неможливим? Та якщо у вас є будиночок з невеликою ділянкою землі, вам уже пощастило, адже купувати нерухомість не доведеться. А проживаючи в сільській місцевості і маючи власне міні-господарство, ви зможете вести його на конкурентному рівні і непогано заробляти. Як це здійснити в умовах нової аграрної реформи, і що потрібно для відкриття сімейного господарства?

Передумови ведення приватних фермерських господарств

Фермерським господарством в селі займається майже не кожен мешканець. Це хороший варіант для селян, адже у них вже є земля, на якій можна вирощувати урожай або організовувати пасовища. Тут досвід роботи необов'язковий, до...

Читати

19.02

2019

Thumb 570x420 58

Кредит або лізинг?

Шукаєте, де вигідно купити автомобіль або квартиру, але всієї суми грошей не вистачає? Є три способи придбати бажане майно – позичити кошти у родичів, оформити кредит в банку або взяти його в лізинг. Якщо перший спосіб вам не доступний, розгляньте інші два.

Що таке лізинг і кредит?

Кредит – це фінансова операція, при якій кредитор зобов'язується надати позичальнику гроші в борг на певний період під проценти за умови їх повернення. Кредитні кошти клієнт може витратити на конкретні цілі (цільова позика) або на свій розсуд (нецільовий кредит). Також можна оформити покупки в кредит або на виплат. Це різновид цільового кредитування, коли покупець (п...

Читати

07.02

2019

Thumb 570x420 56 2

Чим загрожує прострочення, і як його уникнути

Разом із попитом на послуги мікрокредитування, в Україні зростають і випадки неповернення кредитів фінансовим організаціям. До прострочень веде не стільки відсутність коштів у позичальників, скільки ігнорування своїми кредитними зобов'язаннями.

У разі порушення строків оплати позики компанія-кредитор може на законних підставах та згідно з кредитним договором застосувати санкції до боржника. У більшості випадків проблемні кредити (із простроченнями більше 30-40 днів) продаються факторинговим або колекторським службам. Іноді справа може дійти до суду.

Що таке прострочення, і чим воно загрожує клієнту

Читати

01.02

2019

Thumb 570x420 55

Прибуткові способи інвестування грошей в Україні

Фінансова незалежність для багатьох людей є метою всього життя, але досягти її вдається не кожному. Вся справа в тому, що одні вміють складати фінансовий план свого розвитку і беззастережно йому слідувати, інші не знають або не хочуть цього робити. Один із способів досягти матеріального благополуччя полягає в умінні інвестувати.

Чому зберігати гроші вдома – нераціонально?

Багато громадян перестали тримати гроші в фінансових установах через негативний досвід минулих років. І зберігають свої накопичення зазвичай вдома. Але потрібно розуміти, що кошти, які не використовуються, втрачають свою цінність, і ось з яких причин:         &n...

Читати

28.01

2019

Thumb 570x420 53

Де оформити кредит на щоденні потреби

Брак коштів – поширена проблема, з якою може зіткнутися будь-хто. Коли коштів не вистачає, люди зазвичай починають або економити, або турбувати родичів. І вже в останню чергу – звертаються в кредитні організації за фінансовою допомогою. Та даремно, адже у цього варіанту є ряд беззаперечних переваг. Один із найкращих способів вирішити проблему – отримати гроші в кредит на картку в перевіреній фінансовій компанії, наприклад, на KF.UA. Які саме умови кредитування діють у даній установі?

Оперативне оформлення – швидка видача

Відтепер вам не потрібно їздити по місту в пошуках вигідних умов кредитування, стояти в чергах і збирати гору докумен...

Читати

14.01

2019

Thumb 570x420 50

Страхування кредиту: види, вигоди і нюанси оформлення

Під час оформлення кредитного договору в банку або мікрофінансовій організації дуже часто позичальникові пропонують придбати страховку на кредит у страховій компанії. Таким чином фінансова установа страхує себе від ризиків не отримати кредитні кошти назад. Передбачається, що саме страхова служба виплатить борги позичальника банку. Однак послуга страхування позики вигідна не лише кредитору, а й у багатьох випадках самому клієнту. Хто більше зацікавлений у страхуванні і в яких випадках воно обов'язкове?

Навіщо потрібно страхувати кредит?

Страхування іншими словами – це «захист» від якоїсь негативної події. У випадку з позикою – це зах...

Читати

29.12

2018

Thumb 570x420 48 2

Графік роботи KF.UA на свята

Шановні клієнти! Повідомляємо вас, що фінансовий онлайн-сервіс KF.UA в період новорічно-різдвяних свят видаватиме кредити у звичайному режимі – 24/7. Це означає, якщо вам раптом знадобиться фінансова підтримка – ви в будь-який час доби можете звернутися до нас і оформити кредит за короткий проміжок часу.

Наша служба підтримки працює за зміненим графіком, а саме:

31.12.2018 (Новий рік) – до 19:00.

01.01.2019 – з 13:00 до 20:00.

06.01.2018 – цілодобово до 20:00.

07.01.2018 – з 08:00 цілодобово.

Інші дні – 24/7.

Графік роботи регіональних відділень на свята уточнюйте за телефонами відділень....

Читати

28.12

2018

Thumb 570x420 45

Як заощаджувати на авіаперельотах

Авіаподорожі за кордон для українців стають більш доступними. Тепер можна не лише побачити безліч країн, але й істотно заощадити на поїздках. Так, середня вартість бюджетного авіаквитка на лоукостері в одну із європейських столиць складає приблизно 3-5 тис. грн. Така ціна наразі польоту однієї людини в обидві сторони у новорічно-різдвяний період.

Як правильно заощаджувати на авіаквитках? Дізнаємося про способи бюджетних перельотів докладніше.

1. Подорожуйте в несезон

Найпопулярніший метод зберегти гроші на закордонних подорожах – придбати тур або авіаквитки заздалегідь і не в період свят. Це дійсно так – в нес...

Читати

21.12

2018

Thumb 976x549 27

Як вибрати картку з розстрочкою

Покупки в розстрочку – поширена фінансова послуга, яку банки активно пропонують клієнтам. Ви платите магазину рівні суми впродовж певного періоду зі своєї картки або з кредитного ліміту, встановленого на ній. Порівнюємо умови придбання товарів у розстрочку в українських банках, де є ​​така функція.

Що таке розстрочка?

Розстрочка – це фінансовий інструмент, який дозволяє купувати товари в певних або різних торговельних мережах через банк кількома платежами. Послуга відрізняється від споживчого кредиту тим, що повертати кошти банку клієнт буде однаковими частинами нібито без процентів. Але і тут є свої підводні камені.    

Читати

19.12

2018

Thumb 570x420 41 2

Вітаємо з Миколаєм!

Друзі! Компанія KF.UA щиро вітає вас із Днем Святого Миколая! Нехай Миколай принесе у ваш дім добробут, радість та тепло! Зігріє своєю безкінечною любов’ю серця і подарує міцне здоров’я! Не біда, якщо у вас під подушкою сьогодні було порожньо. Загадуйте хутчіш бажання, адже в цей день кожна добра думка та мрія мають величезну силу!

Щастя та домашнього затишку вам на весь рік!  А про фінансові негаразди ми подбаємо!

Читати

10.12

2018

Thumb 570x420 39

Способи полегшення боргових зобов'язань

У ситуаціях, коли нам терміново потрібні кошти, ми зазвичай звертаємося до родичів. Це на перший погляд найнадійніший і найпростіший спосіб знайти потрібну суму. Та у нього є один малий недолік – ви потрапляєте в залежність від своїх меценатів, і не тільки грошову. А як бути, коли кошти потрібні негайно, наприклад, на оплату кредиту у фінансовій організації? Щоб не потрапити у прострочення, бажано вирішити питання якнайшвидше.

Один з оптимальних варіантів уникнути прострочення – взяти новий кредит у мікрокредитній компанії, наприклад, в KF.UA. Також можна оформити реструктуризацію в своєму банку або зробити невелику відстрочку по платежах – влаштувати кредитні канікули. Який спосіб вирішення фінансо...

Читати

05.12

2018

Thumb 570x420 38

KF.UA збільшує суму першого кредиту до 10 000 грн!

Друзі! Настав час здійснення ваших бажань: ви просили – а ми зробили! Відтепер сума першого кредиту для всіх нових клієнтів збільшена до 10 000 грн! На сьогодні небагато мікрофінансових компаній пропонують таку неймовірну суму новим користувачам.

Ми вирішили подарувати вам ще більше можливостей саме напередодні зимових свят, щоб ви провели їх по-максимуму! Лише уявіть, скільки бажань можна реалізувати, маючи на руках аж цілих 10 000 гривень! Подарунки рідним, собі, коханим? Новорічний уїк-енд у Буковелі? Чи, можливо, ви плануєте щедре та смачне застілля із друзями або «у мами дома на кухні»?

Якщо раптом вам не вистачить грошей на всі ці приємні клопот...

Читати

29.11

2018

Thumb 570x420 36

Вчимося витрачати менше і заробляти більше

Життєва філософія багатих людей досить проста: заробляй більше – витрачай менше. Якщо ви поставили собі за мету досягти фінансової незалежності, в першу чергу варто задуматися про власні витрати. Якщо людина не вміє раціонально користуватися своїми ресурсами, вона не зможе досягти успіху. Їй банально не вистачатиме навичок самодисципліни і організації особистого бюджету.

У чому полягає перший крок до успіху?

Як говориться в одній китайській приказці: «Шлях у тисячу миль завжди починається з першого кроку». Яким же повинен бути цей перший крок? Звісно, у кожного він свій. Однак у всіх початків повинна бути одна важлива складова – зміна в...

Читати

22.11

2018

Thumb 570x420 35

Цільові кредити

Для кредитної організації важливо розуміти, на які цілі позичальник бере кредит. Знаючи мотиви, які спонукають людину звернутися за фінансовою допомогою, кредитор може оцінити можливі ризики неповернення коштів. Що таке цільовий кредит, де його видають і за якими умовами?

Чим відрізняється цільовий кредит від нецільового

Фінансова допомога на споживчі потреби буває двох видів – цільова і нецільова. Перша призначена задовільнити певну потребу позичальника, а друга розрахована на різні щоденні потреби людини.

Запит, в якому позичальник вказує мету кредиту, є для банку гарантією повернення коштів. У зв'язку з ...

Читати

13.11

2018

Thumb 570x420 32

До яких хитрощів вдаються банки в гонитві за клієнтами

Чимало фінансових установ України ведуть непрозору політику у відношенні до клієнтів. Приховані комісії, нечесна реклама, штрафи за дострокове погашення – це неповний арсенал засобів, якими банки дурять позичальників. У зв'язку з цим українська влада почала припиняти незаконні дії кредиторів. Зокрема, фінансові установи зобов’язали показувати ефективну (реальну) процентну ставку і встановлювати середньозважений рівень штрафів за прострочення. Нові правила поширюються і на небанківські організації.

За допомогою яких прийомів банки і фінансові компанії залучають споживачів і як утримують їх?

1. Страхування кредиту

 

Читати

08.11

2018

Thumb 570x420 31

Топ-7 сміливих бізнес-ідей для маленького міста

Чи можливо почати свою справу в невеликому містечку? Незважаючи на те, що в українських мегаполісах набагато більше робочої сили і перспектив для бізнесу, у звичайних містечках і селищах також можна непогано самостійно заробляти.

Якщо у вашому населеному пункті вже відкриті салони краси, вистачає з головою продуктових крамниць і кафе, варто взяти на озброєння такі прибуткові ідеї:

1. Магазин органічного харчування

«Та невже?», – скажете ви. Мовляв, у маленькому місті і так вистачає органічних продуктів, які привозять тітки з навколишніх сіл. Так, але не всім така їжа підходить, і все частіше якість сільс...

Читати

31.10

2018

Thumb 570x420 29 2

Лайфхаки з економії на комуналці

Підвищення цін на комунальні послуги в Україні в новому сезоні неминуче. За прогнозами НКРЕКП (держкомісії з регулювання сфер енергетики та комунальних послуг), зростання житлово-комунальних тарифів у цілому складе 18-25%, і 15-20% – тільки одна електроенергія.

Та незважаючи на це, кожному жителю під силу зменшити витрати на комуналку. Дотримуючись наших порад, ви точно зможете заощадити на енергоносіях до 30%. Хочете дізнатися, як?

Наводимо лад у витратах на електроенергію

Щоб знизити вартість світла, зовсім необов'язково створювати в будинку атмосферу 19 століття. Можна жити комфортно використовуючи сучасні методи енергозбереження.

...

Читати

17.10

2018

Thumb 570x420 30

Де взяти кредит на ремонт в Україні?

Ремонт в квартирі або приватному будинку – головний біль для багатьох українців, кінця краю якому може не бути. Одні роблять його з метою поліпшення вже наявного житла, інші – для облаштування нового. І тих, і тих об’єднує питання: де взяти гроші на ремонт в Україні? Якщо власних заощаджень недостатньо, найоптимальніший варіант – оформити кредит у фінансовій установі. А де саме і як отримати гроші на реконструкцію житла – читайте далі в статті.

Як розрахувати вартість ремонту в 1-кімнатній квартирі

Вартість ремонту квартири, придбаної в новому будинку, залежить від побажань і розміру стартового капіталу власника. У середньому сьогод...

Читати

04.10

2018

Thumb 126 ru

Чому вам можуть відмовити в онлайн-кредиті

Отримали відмову в кредиті? Розглянемо детальніше, чому банки і фінансові компанії відмовляють клієнтам у видачі коштів?

На позитивне рішення фінансової установи по кредиту впливає безліч факторів. Банки як правило висувають жорсткі вимоги до позичальників, а саме:

• наявність позитивної кредитної історії;
• достатня платоспроможність (довідка про доходи, офіційне працевлаштування, регулярний дохід);
• забезпечення кредиту заставою або поручителем;
• вік – від 23-25 ​​років;
• відсутність відкритих/непогашених кредитів у інших фінустановах;

Крім того, щоб пер...

Читати

26.09

2018

Thumb 570x420 26

Принципи економії в сімейному бюджеті

Сімейний бюджет, як і Схід, – справа делікатна. Якщо ви не вмієте керувати особистими фінансами, не знаєте хоча б орієнтовний обсяг щомісячних витрат – постійно відчуватимете дефіцит коштів. Пам'ятайте казку про рибака і золоту рибку? І правда: скільки людині грошей не давай, їх завжди буде мало. Проблема зазвичай полягає не в кількості грошей, а у невмінні ними розпоряджатися.

Як же правильно планувати сімейний бюджет, щоб коштів вистачало, незалежно від рівня доходів? Поділимося з вами корисними лайфхаками.

1. Порахуйте, скільки грошей іде на основні статті витрат

Ви вже напевно знаєте, скільки в середньом...

Читати

20.09

2018

Thumb 04 may kf

«Компаньйон Фінанс» перейшла на нову ТМ – «КФ.ЮА»

Друзі, поспішаємо повідомити вам про те, що компанія «Компаньйон Фінанс» провела ребрендинг торгової марки і отримала нову назву «КФ.ЮА». Оновлення ТМ було зафіксовано Інститутом інтелектуальної власності 31 липня 2018 року.

Цей захід ми провели з метою вдосконалити і актуалізувати бренд відповідно до потреб цільової аудиторії і трендів у бізнесі. Змінивши дизайн і нейм, організація заявила про вихід на новий, більш якісний, рівень співпраці з клієнтами.

Водночас нововведення жодним чином не вплинуло на взаємодію з клієнтами. Компанія продовжує видавати позики в режимі 24/7. Нові користувачі отримують кредит під 0,01% на день, до 10 000 грн, постійним дос...

Читати

29.08

2018

Thumb content shkolyari

Як бюджетно зібрати дитину до школи? Чек-лист для батьків

За декілька днів розпочнеться новий навчальний рік. І якщо ви не входите в число досвідчених батьків, які все закупили заздалегідь, в сезон шкільного розпродажу, не хвилюйтесь. Ще є час для придбання шкільного приладдя, тим паче декотрі супермаркети і магазини напередодні 1-го вересня пропонують знижки. А от як це зробити, щоб не влетіти в добру копійку, розглянемо у статті. На яку суму розраховувати і як не вийти за межі бюджету, збираючи дитину до школи? 

З чого почати?

Звісно зі списку. Щоб не загубитися у передшкільній ейфорії, варто написати на папері все те, що знадобиться вашому учневі чи учениці. Особливо це важливо зробити батькам перша...

Читати

03.07

2018

Thumb 570x420 25

Ви фрілансер? Не біда! Кредит без довідок в KF.UA!

Зовсім нещодавно люди, що працюють віддалено, викликали у банків лише недовіру. Тепер відсутність довідки про доходи - не гарантія відмови!

З появою небанківських фінансових організацій довідка про доходи перестала бути чимось життєво необхідним. Хоча раніше, фінансові установи з великою підозрілістю ставилися до клієнтів, які не можуть офіційно підтвердити свій дохід. Але ми то розуміємо, що якщо людина працює віддалено, це не означає те, що він не платоспроможний.

В Україні тільки з минулого року кількість людей, що шукають роботу для фрілансу, збільшилася в 3 рази. А на початку минулого року, армія людей які працюють віддалено, нарахувала приголомшливу цифру в в...

Читати

26.06

2018

Thumb 570x420 24

П'ять нововведень світу кредитування в Україні

Система кредитування ніколи не стоїть на місці, вдосконалюючись з кожним днем ​​все більше та більше. І є дуже вагомі докази цього факту. 

Вагомим доказом цього є закон, випущений в червні 2017 року «Про споживче кредитування». Даний закон став хорошою, а що найголовніше дійсно ефективною заміною закону «Про захист прав споживачів» та постановою НБУ №168. Документ пояснює більш новий закон, висвітлює наступні проблеми в сфері кредитування:

 • Відсутність одних вимог до відповідальності позичальника та кредитора;
 • Спеціальне нав'язування супутніх послуг, що вимагають додаткових витрат;
Читати

21.06

2018

Thumb %d1%8d%d0%bf%d1%86

Детальніше про ЕПЦ ви можете дізнатися тут!

Електронний підпис давно не новина, але дізнатися про нього детальніше варто. Давайте познайомимося з даною темою та дізнаємося про неї абсолютно все.

У чому перевага електронного підпису? Електронний підпис - це в першу чергу нові можливості. Не забувайте, що для розвитку необхідно бути відкритим до усього нового. На зміну паперовим носіям приходять електронні інформаційні технології, і це чудово!

Використовувати ЕПЦ стали ще 14 років тому, в якості інструменту ідентифікації особистості для підтвердження юридичних документів. Це криптографічний набір електронних даних, які ідентифікують та підтверджують особистість людини. Дія відбувається шляхом перевірки, а...

Читати

19.06

2018

Thumb 570x420 22 %d0%b1%d0%bb%d0%be%d1%85

Яким повинен бути кредитор та позичальник?

Ясна річ, що ідеальний кредитор для позичальника це той, хто не вимагає великих відсотків або взагалі, не хоче свою суму назад.

Але давайте все-таки не будемо літати в хмарах та виділимо явні пункти, за якими можна визначити надійного кредитора, і відповідного до нього позичальника.

Великі позики під низькі відсотки, на великий термін - це мрія для того, хто хоче терміново оформити кредит. Краще взагалі, щоб фінансова організація забула про борг, адже так? Але це все казки, краще дивитися в реалії. Якщо Ви хочете знайти гарного кредитора, Ви також повинні бути чесним та порядним позичальником. Отже, на які пункти варто звертати свою увагу при виборі?

Читати

14.06

2018

Thumb %d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b8%d0%bc%d1%83%d1%89%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0 %d0%ba%d1%80%d0%ba%d0%b5%d0%b4%d0%b8%d1%82%d0%b0 %d0%be%d0%bd%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%bd

У чому переваги кредитування онлайн?

Зараз кредит через інтернет набрав піку популярності. Чому ж люди віддають перевагу кредиту в режимі онлайн, а не в банку?

Основна перевага кредитування онлайн, спрощення усього процесу. Адже там задіяні передові технології, які прискорюють все по максимуму. Ніхто не хоче сидіти в банку годинами, і витрачати свій час даремно, коли є можливість швидко заповнити анкету та отримати відповідь. Це швидко, зручно, не віднімає багато сил. У той час коли в банк, потрібно ще доїхати, висидіти чергу, а потім ще можна після стількох старань, отримати таку прикру - відмову.

Позика через інтернет. В чому особливості?

 • Ви...

Читати

11.06

2018

Thumb %d1%84%d0%b8%d0%bd%d0%b0%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b0%d1%8f %d0%bd%d0%b5%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d0%b8%d1%81%d0%b8%d0%bc%d0%be%d1%81%d1%82%d1%8c

Як швидко, досягти фінансової незалежності?

Лише дотримуйтесь невеликих, досить-таки неважких тактик та насолоджуйтесь фінансовою незалежністю найближчим часом.

Ви до сих пір годуєте себе сніданками та красномовними промовами про те, що почнете відкладати гроші незабаром, але ніяк не можете почати цього робити? Тоді запам'ятайте одну істину, немає найкращого часу почати думати про свою фінансову стабільність, ніж «прямо зараз». Завдання накопичити гроші, стати фінансово незалежним не повинно стати самоціллю. Ви повинні просто почати відкладати хоча б мінімальну суму, щоб це вже незабаром стало Вашою приємною звичкою.

Що ж - почніть з малого

В...

Читати

07.06

2018

Thumb 570x420 19

Як уникнути крадіжки кошт з вашої банківської картки?

Щоб потім не залишитись з пустим гаманцем і великими очима, дізнайтеся докладніше про те, яким чином Вас можуть обдурити.

Шахрайський гачок не завжди і легко помітити… Ви можете хоч сто разів казати, що ви є аж занадто пильними для того, щоб потрапити на нього але всі ми люди та можемо помилятися. Тому варто знати саме де, на вас чекатиме небезпека та -  як вберегти себе від неї.  

Шахрай зазвичай робить акцент на тому, що звичайна людина взагалі нічого не розуміє в справі електронної комерції. Варто почати розбиратися в усіх тонкощах, щоб завтра, людиною котру пограбували, не стали – ВИ!

Як...

Читати

04.06

2018

Thumb %d0%b7%d0%b0%d0%b9%d0%bc  %d0%b1%d0%b5%d0%b7%d0%bf%d0%b5%d0%ba%d0%b0

Чи є позика безпечною? Коли брати її не варто?

Важливо знати, коли позика може стати справжнім порятунком, а коли потягне на дно. Давайте розберемось в цьому важливому питанні!

Навіть, якщо Ви зараз скажете, що позики - це зло та брати їх Ви ніколи не будете, в якийсь момент, у будь-якому випадку, виникне ситуація, коли саме вони зможуть врятувати Вас. Напевно кожен в свій час дивився косо на дані організації, але зараз, вже багато хто розуміє важливість їх в нашому житті. Під вельми невеликий відсоток, можна на цілий місяць оформити вигідний кредит на вигідних умовах. Для людей, які вміють розумно користуватися привілеями, можливостями, які надають дані фінансові установи - це світле місце , звідки йдуть суцільні привілеї. Всі ми розуміємо, як...

Читати

31.05

2018

Thumb %d1%81%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%b8%d0%bd%d0%b3

Що таке скоринг, і як швидше отримати кредит?

Скоринг покаже Вам, що таке справжня швидкість, надалі, без якої Ви жити не зможете. Отримуйте кредити - блискавично.

Так що ж робить скорингова система? По-перше, швидко оцінює клієнтів, майбутніх позичальників, по-друге, відстежує злісних шахраїв. Увага до найменших деталей, не повинна Вас дивувати. Адже фінансовій установі важливо знати про вас ВСЕ! Великий перелік питань очікує клієнта не через те, що банки періодично ловлять синдром "почомучки", а тому що, спочатку, вельми важливо дізнатися про вас більше інформації. По ній можна зробити висновок, наскільки Ви гарний клієнт для банку.

Якщо відповісте на питання правдиво, і банк зробить висн...

Читати

24.05

2018

Thumb %d0%ba%d1%80%d0%b5%d0%b4%d0%b8%d1%82%d0%be%d1%81%d0%bf.

Як підвищити свою кредитоспроможність?

У разі, якщо Ви дізналися про те, що Ваша кредитоспроможність не на висоті, знайте, підвищити її більш, ніж можливо! Ще варто знати, з чого вона складається!

Так, щоб дізнатися на якому етапі вона знаходиться, Ви вже знаєте, що робити. Але, якщо Ви не читали попередні статті, то уважніше поставтеся до цього пункту. Чули про УБКІ? Це ТОВ «Українське бюро кредитних історій», і саме тут Ви можете безперешкодно дізнатися всю необхідну інформацію, яка допоможе Вам краще зрозуміти на що варто розраховувати, подаючи заявку на кредит.

Кредитор ніколи не дасть вам суму, яку погасити Ви не зможете. В інтересах банку, знати точно, що повернути борг клієнт їм зможе. Ніх...

Читати

22.05

2018

Thumb 570x420 15

Питання на мільйон: як не потрапити в тенета шахраїв?

В наш час легко потрапити в тенета шахраїв. До того ж, відрізнити чесного кредитора від шахрая складно. Давайте дізнаємось, як вберегти себе від них!

Важливо зробити все, щоб виключити потрапляння в жахливі афери, та не влізти в скажені відсотки. Зараз ми переглянемо ті ознаки, за якими можна обчислити шахраїв! Так, більша кількість банків намагаються закріпити довірливі відносини з позичальниками, але і є окремі екземпляри. Важливо вчасно розкусити обман.

Якщо кредитори до яких Ви звернулися занадто наполегливі, варто уважніше придивитися до них. Так, можна скинети це на те, що в усьому винна велика конкуренція серед представників банку. Що ц...

Читати

16.05

2018

Thumb 570x420 14

А Ви знали, як працює кредитний реєстр?

НБУ визначив, як буде працювати кредитний реєстр. У банків з'явилась можливість отримати доступ до інформації про позичальників.

Щось новеньке завітало до світу фінансів! Ну вже навіть не зовсім новеньке, Ви чули про це точно, це дуже актуально зараз. Як Ви знаєте, практика ведення кредитних реєстрів давно вже працює  мінімум в 14-ти країнах єврозони.

І нарешті, ми не виняток! Там давно державні кредитні реєстри успішно працюють одночасно з приватними кредитними бюро. Це країни - Австрія, Болгарія, Чехія, Румунія, Португалія.

З 6 травня Національний банк України затвердив положення про механізм роботи КР

Читати

14.05

2018

Thumb 570x420 13

Які картки використовують в інтернет-кредитуванні?

Перш ніж оформляти кредит, розберіться в деталях. Що таке верифікація картки, та які картки використовують в інтернет-кредитуванні?

Отже, інтернет-кредитування - надає шикарну можливість отримати грошові кошти на Вашу карту, не виходячи з дому. Більше немає необхідності брати довідку про доходи, оформляти страховку або шукати поручителя. Не треба підписувати паперовий варіант договору, ну хіба що, якщо Ви підете на відділення KF.UA.

Кошти Ви можете отримати на карту Visa або MasterCard, відкриту в будь-якому банку, головне, щоб вона була ваша особиста. Кредит можна отримати на термін до 65 днів, в сумі від 500 грн. В подальшому, Ви отримуєте можливість оф...

Читати

04.05

2018

Thumb 570x420 12

1.7% для постійних клієнтів: ідеальний відпочинок з KF.UA

Як всі вже встигли помітити, сонечко підкралось  та обдарувало нас всіх новими пропозиціями. KF.UA підтримав флеш-моб радості!

Він подарував неймовірні новини для постійних клієнтів. Нові, запаморочливі умови для постійних клієнтів - Оновлення на KF.UA! Ви постійний клієнт? Тоді ця стаття адресована саме Вам. Усього лише 1.7% при отриманні кредиту, тепер - це розкішна реальність. Ще більше можливостей з меншими витратами на кредит. Оформіть його вже сьогодні та отримаєте найкращу пропозицію нового дня. Не варто відкладати на завтра, якщо перестати економити можна вже СЬОГОДНІ!

Травневі свята принесли нам тепло, а також море пози...

Читати

27.04

2018

Thumb 570x420 11

Як і де отримати кредит на техніку?

Кредити на техніку стали дуже популярні, варто це зауважити. Більше немає необхідності довго збирати кошти на те, про що Ви мрієте.

Та й навіщо? Коли можна в одну мить отримати бажану техніку в кредит. Це дуже зручно. Навіщо залишати все на стадії мрії, якщо можна вже зараз користуватися улюбленим придбанням. До того ж, платіж розбивається на щомісячний, що не повинно вдарити по кишені позичальника!

Зараз так багато дивовижних пропозицій по кредитуванню. Як на дрібну, так і на велику побутову техніку. Вони дуже просто та швидко оформлюються. Це може собі дозволити майже кожен! Ну в тому, що це дуже вигідно ми розібралися. Але залишається відкритим інше питання: де і як ...

Читати

06.04

2018

Thumb %d0%ba%d1%80%d0%b5%d0%b4%d0%b8%d1%82 %d0%b7%d0%b0%d0%b5%d0%bc %d1%81%d1%81%d1%83%d0%b4%d0%b0

У чому відмінність - кредиту, позики та позички?

Не варто плутати ці три поняття. Так, Ви маєте рацію, вони схожі між собою, але мають досить явні відмінності. Давайте розберемось, що слід знати, щоб називати речі своїми іменами!

Що їх об'єднує та змушує Вас вводити себе в оману? Так ось, все це - позичання певної суми на основі домовленості про повернення. Все досить просто! А ось далі, підуть вагомі відмінності.

Позичка - це угода, в якій юридична або фізична особа, передає іншому грошові кошти (або майно), з умовою повернення. Може бути видана безоплатно, в терміновому режимі або в безстроковому. Є позика майна, споживча та банківська. Найбільш популярний третій вид. До речі, предмет позик...

Читати

28.03

2018

Thumb 570x420 9

Де взяти гроші на квартиру молодій сім'ї?

Питання просто на мільйон. Завжди актуальне та турбує близько 50% громадян України. Самим хвилюючим воно є для молодих сімей.

Чому це питання особливо актуальне для молодих сімей? Бо вони лише починають свій сімейний шлях, і скоріш за все, ще не встигли зібрати гроші на власне житло. Знімати квартиру на постійній основі не найвигідніше рішення, жити з батьками не найрозумніше. За статистикою, багато шлюбів так і розпадаються. Залишається один вихід, шукати кошти на своє житло. Можливо Вас врятує кредит?

Можна звичайно спробувати зайняти грошей у знайомих, але погодьтесь, такі суми не кожен погодиться віддавати, навіть в руки близьким друзям.

Читати

21.03

2018

Thumb %d1%80%d0%b5%d1%81%d1%82%d1%80%d1%83%d0%ba%d1%82. %d0%b8%d0%bb%d0%b8 %d1%80%d0%b5%d1%84.

Чим реструктуризація боргу відрізняється від рефінансування?

І до першого, і до другого варіанту, людина звертається при виникненні фінансових труднощів. Отже, що ж означають всі ці поняття, і який варіант може бути вигідним саме для Вас?

Реструктуризація боргу застосовується щодо тих, хто не може оплачувати свій борг. Як правило, це прострочення - від 6-ти місяців. Банк може піти на такий крок ґрунтуючись тільки на серйозні причини. Звільнення, якщо людина не може працевлаштуватися, інвалідність, смерть позичальника. При цій процедурі можуть мінятись терміни і розміри виплат, можна віддати частку власності в рахунок боргу, можливо навіть списання частини боргу.

При реструктуризації боргу вносяться зміни в договір. Всі рішен...

Читати

14.03

2018

Thumb 570x420 7

Питання №1: Як не потрапити в боргову яму?

Абсолютно в кожного можуть виникнути фінансові труднощі, бо від складних ситуацій не застраховані навіть Ви. Тому радимо замислитись над темою - як не потрапити в боргову яму!

Потрапити у фінансову яму може навіть та людина, котра ніколи не брала гроші під процент. Спочатку один кредит, далі інший, щоб закрити попередній. І ось, Ви вже потрапили у замкнуте коло. Потрібно вміти користуватись кредитами правильно. Так, щоб ця яма оминала стороною.

Проблема нашого людства в тому, що більшіст...

Читати

14.03

2018

Thumb 570x420 6

Чи можна виїжджати за кордон з кредитом?

Хочете виїхати за кордон, але боїтесь того, що Ваші кредити можуть стати на Вашому шляху? Давайте розберемося, чи стануть Вони справжньою проблемою!

Ми не можемо стверджувати однозначно, чи випустять Вас закордон, якщо Ви маєте кредити. Спочатку необхідно розібратись в усіх нюансах. Які у Вас борги? Чи є прострочення по кредитам?

Найчастіше, цією темою цікавиться частина громадян, які хочуть наприклад, виїхати до Польщі для пошуку роботи. Проблеми з виїздом можуть бути не тільки від кредитів,...

Читати

05.03

2018

Thumb 570x420 5

9 варіантів вдало інвестувати кредитні гроші

Запам'ятайте, будь-які інвестиції - це ризик! Але ризик - справа благородна, чи не так? Якщо все з розумом, а також з розстановкою продумати. 

Дорогі друзі, давайте зараз розглянемо декілька варіантів цікавих інвестицій. І можливо, це надихне Вас на нові досягення, і Ви знайдете дієвий спосіб підвищити свій фінансовий стан. Всі ми хочемо жити добре та забезпечити себе чарівним майбутнім. Але для цього дуже важливо докласти максимум зусиль!

 1. Найвдалішим варіантом для вкладення коштів можна назвати - банківський депозит. Лише відкриваєте рахунок в банку, інвестуєте гроші, і чекаєте нарахування відсотків. Доходи не будуть звичайно великими, але це досить на...

Читати

01.03

2018

Thumb 570x420 4

Що таке ефективна процентна ставка по кредиту?

Отже, Ви захотіли хутчіш розібратися в тому, що ж таке ефективна процентна ставка по кредиту? Тоді повний вперед!

Щоб зрозуміти, що ж це таке, та з чим його їдять, пропонуємо розібрати одне питання.

- Чим відрізняється процентна (номінальна) ставка, від ефективної? 

Номінальна ставка - це нарахування «%» за користування позикою. Ефективна - справжня ж вартість кредиту, що відображається, під час звернення клієнта до фінансової установи. Це є реальна вартість кредиту, в яку вноситься перелік всіх розтрат: комісія за відкриття рахунку, комісія за його ведення, та інші витрати, що&nb...

Читати

28.02

2018

Thumb 570x420 3

Як позичити гроші під заставу нерухомості?

Щоб зайняти гроші під заставу нерухомості, важливо знати всі ключові моменти. Адже отримати його не так просто! Будьте уважним до всіх деталей, а також наберіться терпіння.

Якщо Ви хочете зайняти гроші під заставу нерухомості, у Вас повинна бути прекрасна кредитна історія. В наявності пакет необхідних документів та довідок. Якщо Ви є приватним підприємцем, необхідно надати детальний бізнес-план, а також план погашення боргу. На оформлення може піти більше двох тижнів, бо збір документів, перевірка, підтвердження даних - це досить довгі процедури, які вимагають максимум у...

Читати

28.02

2018

Thumb 570x420 2

Як виправити кредитну історію?

Вам подобаються складні задачі? Тоді давайте розберемось в такому питанні. - Чи можна взагалі реабілітувати свою кредитну історію?

Так, знаєте, а це реально. Хоча зовсім не просто! 

Ключовим моментом є те, що переписати її неможливо. Адже створюється Вона в той момент, коли Ви берете свій найперший кредит. Далі історія доповнюється на протязі усього життя. Але не бійтеся, якщо Ви вже зіпсували свою кредитну історію, виправити її також реально!

Читати

27.02

2018

Thumb 570x420 1

Зустрічай весну з солодкими кредитами від KF!

Наближається весна, а Ви ще не вигадали цікавого подарунка? Не біда! З KF.UA, Ви точно знайдете натхнення на придбання найкращих подарунків для своєї половинки!

Кредит онлайн  - це суцільні переваги, особливо в свята! Наша компанія є справжнім рятувальним жилетом в подібній ситуації. Саме в той час, коли хочеш зробити приємно близькій людині.

Ми кожен день намагаємось допомогти людям із фінансовими труднощами. То ж навіщо відкладати  насправді щось дуже важливе, через банальну нестачу коштів? Взявши додаткову суму, Ви стовідцотково отримаєте змогу здивувати кохану людину.

Навіт...

Читати