БЛОГ

570x420 38

KF.UA збільшує суму першого кредиту до 10 000 грн!

05.12.2018

Друзі! Настав час здійснення ваших бажань: ви просили – а ми зробили! Відтепер сума першого кредиту для всіх нових клієнтів збільшена до 10 000 грн! На сьогодні небагато мікрофінансових компаній пропонують таку неймовірну суму новим користувачам.

Ми вирішили подарувати вам ще більше можливостей саме напередодні зимових свят, щоб ви провели їх по-максимуму! Лише уявіть, скільки бажань можна реалізувати, маючи на руках аж цілих 10 000 гривень! Подарунки рідним, собі, коханим? Новорічний уїк-енд у Буковелі? Чи, можливо, ви плануєте щедре та смачне застілля із друзями або «у мами дома на кухні»?

Якщо раптом вам не вистачить грошей на всі ці приємні клопоти та звичайні побутові потреби, оформіть кредит на сайті KF.UA. Або заходьте в найближче відділення нашої компанії й отримайте кошти готівкою.

Умови для клієнтів KF.UA залишаються ті ж самі: новий користувач може оформити кредит на суму до 10 000 грн усього під 0,01% на день. Тож, загадуйте бажання вже зараз, а ми допоможемо їх здійснити за мить.

Живіть на повну разом із KF.UA!