БЛОГ

570x420 53

Де оформити кредит на щоденні потреби

28.01.2019

Брак коштів – поширена проблема, з якою може зіткнутися будь-хто. Коли коштів не вистачає, люди зазвичай починають або економити, або турбувати родичів. І вже в останню чергу – звертаються в кредитні організації за фінансовою допомогою. Та даремно, адже у цього варіанту є ряд беззаперечних переваг. Один із найкращих способів вирішити проблему – отримати гроші в кредит на картку в перевіреній фінансовій компанії, наприклад, на KF.UA. Які саме умови кредитування діють у даній установі?

Оперативне оформлення – швидка видача

Відтепер вам не потрібно їздити по місту в пошуках вигідних умов кредитування, стояти в чергах і збирати гору документів. Оформити позику стало набагато простіше і швидше, не виходячи з дому. Ви залишаєте заявку на сайті і вже через певний час отримуєте по ній рішення. Якщо воно позитивне – гроші одразу переводяться на вашу банківську картку, вказану в анкеті під час реєстрації.

У KF.UA є два способи оформлення кредиту – онлайн віддалено і офлайн – у відділеннях. Наразі в Україні працює близько 160 відділень компанії, де ви оперативно та вигідно можете отримати кредит без черг, застави і поручителів. Звичайно ж, оформлення кредиту онлайн заощадить більше часу, адже нікуди їздити не доведеться. Але і у відділенні отримання позики проходить швидко і комфортно для клієнта. Тим більше, що практично всі точки компанії знаходяться у зручних районах.

При першому зверненні вам знадобитися витратити декілька хвилин на заповнення анкети, в подальшому цього робити взагалі не потрібно. Як правило обробка заявки менеджером займає в середньому 15-20 хвилин.

Без зайвих документів і головного болю


Якщо ви все ще вважаєте, що отримання кредиту – це клопіткий і виснажливий процес, то час полишити це переконання. Наприклад, у Європі та США до позик, особливо із сегмента pay day loan (дослівно – «оплата за один день користування»), давно перестали ставитися вороже. Короткострокові позики відрізняються від банківських мінімальними вимогами до клієнта і високою швидкістю оформлення. Щоб отримати «гроші до зарплати» (як їх ще називають), позичальникові необхідно надати тільки свій паспорт, ІПН і особисті дані при заповненні заявки. Жодних документів збирати не потрібно. Це в рази спрощує процедуру оформлення позики.

Більше того, взяти гроші в борг у фінансових компаніях, таких як KF.UA, можуть різні категорії громадян:

- без офіційного працевлаштування (довідка про доходи не потрібна);

- студенти;

- пенсіонери;

- домогосподарки і батьки в декреті;

- фрілансери;

- підприємці;

- безробітні, за позитивної кредитної історії;

- особи з проблемною кредитною історією.

Цілодобова видача кредитів


Сервіс KF.UA працює 24/7, тобто навіть у нічний час і вихідні дні. Фахівці цілодобово приймають заявки і обробляють їх в автоматичному режимі, а потім ще перевіряють вручну (в спірних випадках). Тому імовірність помилкової відмови у кредиті тут мінімальна. Якщо вам терміново знадобляться гроші, ви в будь-який час можете звернутися до компанії.

Вигідні тарифи, гнучка система знижок

У KF.UA діють порівняно невисокі ставки на кредити. Так, новим клієнтам першу позика можна взяти майже безкоштовно, під 0,01% на день. Надалі стандартна процентна ставка поступово зменшується і досягає 25% знижки.

Мінімальна сума позики в компанії складає 500 грн, максимальна – 15 000 грн. Перший кредит доступний до 10 000 грн. Для порівняння, таку можливість пропонують усього декілька мікрофінансових організацій в Україні.

Отож, якщо у вас трапилися непередбачені витрати або банально не вистачає грошей на життя до зарплати, ви завжди можете звернутися до надійного помічника KF.UA і вирішити свою фінансову проблему за лічені хвилини!