БЛОГ

570x420 4

Як отримати кредит безробітному

21.03.2019

Багато позичальників зіштовхуються з проблемою відмови у видачі кредитних коштів банками та іншими небанківськими фінансовими установами. Хоча зазвичай причина не повідомляється, досвідчені клієнти знають: справа в їх неофіційній зарплаті. Певна річ, банки ризикують більше не побачити свої гроші, якщо видадуть їх дійсно безробітному.

Однак найчастіше такі «безробітні» бувають платоспроможними. Просто зарплату вони отримують або у конвертах, або ж частково офіційну. Зрозуміло, кредитор ці нюанси знає, однак не може піти всупереч кредитним зобов’язанням і надати такому клієнтові кредит. Адже видати позику без довідки про доходи навіть на невелику суму у багатьох банках – все одно, що віддати кошти з власної кишені.

Де отримати кредит безробітному?

Як бути, якщо вам терміново потрібні кошти, а ви безробітні? Є декілька способів:

- стати клієнтом обраної фінансової установи і накопичувати позитивний досвід співпраці (відкрити депозити, користуватися дебетовими, кредитними картками, періодично брати малі короткострокові позики);

- позичити невелику суму під заставу;

- оформити кредит у мікрофінансовому сервісі оперативно, без бюрократії та відмов.

Кредити без довідок про доходи в KF.UA

Альтернативний спосіб отримати кошти в найкоротший строк офіційно безробітному – взяти кредит онлайн у фінансовій організації KF.UA. У компанії лояльно ставляться до своїх клієнтів: видають кредити різним категоріям населення, в тому числі офіційно безробітним за паспортом та ІПН, без довідок про доходи, без застави та поручителів на будь-які цілі.

Головні умови кредитування – досягнення позичальником повноліття, дотримання фінансової дисципліни і наявність позитивного досвіду співпраці із фінансовими компаніями. Якщо ж ви на даний момент не працюєте, краще вказати в анкеті декількох близьких вам осіб на випадок труднощів із поверненням боргу.