БЛОГ

570x420 2

Як оформити кредит через інтернет

03.04.2019

Бракує грошей на життя до зарплати? Або потрібно терміново оплатити рахунки, купити подарунок коханим/друзям, придбати необхідні речі? Тоді оформіть кредит онлайн на картку без візитів до відділень і тривалого очікування відповіді з банку. Взяти позику у надійній фінансовій організації сьогодні не складе труднощів. Хочете переконатися? Звертайтеся до оперативного сервісу кредитування KF.UA.

KF.UA – надійна фінансова компанія, яка кредитує як у відділеннях, так і в інтернеті до 15 000 грн. Перший кредит у сервісі йде безкоштовно – під 0,01% на день, далі процентна ставка поступово зменшується, і постійні клієнти можуть брати позики зі знижками до
-30% на ставку. Також у компанії діє програма лояльності та багато інших привабливих пропозицій, які дозволяють клієнтам отримувати додаткові вигоди від взаємного співробітництва.

Переваги онлайн-кредитів

1. Все онлайн. Не потрібно відходити від комп'ютера або смартфона та відвідувати банк. Гроші можна отримати в будь-якій точці світу, де є інтернет.

2. Головні документи – паспорт і код. Немає необхідності готувати гору документів (просто заповнюєте заявку на сайті та зазначаєте мінімум інформації про себе).

3. Кредит упродовж 15 хвилин. Рішення по заявці приймається за 15 хвилин, і гроші відразу зараховуються на вашу картку. Щоб заявку схвалили, важливо вказувати достовірні відомості про себе в анкеті і додати скан-копії документів.

4. Інтернет-кредит цілодобово. Подати заявку на позику в KF.UA можна в будь-який час доби. Якщо рішення позитивне – гроші одразу же відправляються на картку клієнта.

Як оформити інтернет-кредит в KF.UA?

Подати заявку на кредит у KF.UA можна як в найближчому відділенні вашого міста, так і онлайн, через інтернет. Другий спосіб більш оперативний, оскільки їздити нікуди не доведеться. Весь процес оформлення займе не більше 20 хвилин при першому зверненні і до 10 хвилин – у подальшому.

Спочатку клієнт обирає суму на калькуляторі головної сторінки сайту, потім проходить реєстрацію в сервісі і відправляє заявку нам. Заявка певний час обробляється – іноді це робиться автоматично, іноді вручну – і приймається рішення, яке клієнту надходить у смс. В позитивному випадку гроші відразу ж зараховуються на картку.