БЛОГ

570x420 5

Як вигідно отримати кредит без довідок

09.04.2019

Ви все ще думаєте, що вигідні позики без бюрократії – казка? Але це давно вже стало реальністю. Завдяки сегменту кредитування pay day loan («кредити на один день») люди отримали можливість оформляти позики без довідок про доходи та інших документів за короткий проміжок часу в режимі онлайн. 

У довідці, яку видає роботодавець, зазвичай зазначається офіційна сума – лише мінімальна зарплата. Банківським установам таких гарантій недостатньо, і вони можуть відмовити у видачі навіть мікропозик. Нині доводити свою платоспроможність не потрібно. Взяти кредит без довідки про доходи на картку простіше, ніж отримати цей документ у роботодавця. Це легко і швидко зробити у небанківських мікрофінансових організаціях, таких як KF.UA.

«Кредити до зарплати» призначені спеціально для тих, хто хоче оперативно взяти гроші в борг без зайвих формальностей. Умови оформлення таких позик відрізняються зручністю і оперативністю. У KF.UA можна отримати кредит готівкою у відділенні. А можна залишити заявку на сайті kf.ua, і вже за декілька хвилин кошти будуть зараховані на банківську картку. Кредит доступний на суму до 15 000 грн строком до 180 днів.

Які вимоги до позичальників у МФО?

Для оформлення позики у мікрофінансовій організації вам потрібен мінімальний пакет документів – паспорт, ІПН і картка, яка належить саме вам. Головна вимога – бути повнолітнім громадянином України, без судимості та інших правопорушень. Також більше шансів на схвалення кредиту у позичальників із позитивним досвідом кредитування. Та якщо його у вас немає, це не означає, що вам відмовлять у грошах. В компанії видають кредити студентам, пенсіонерам та особам без офіційного працевлаштування, а значить всім, хто не може засвідчити свої доходи. Тому навіть не маючи досвіду, ви можете цілком розраховувати на допомогу від KF.UA.