БЛОГ

01 april kf  2

Де позичити гроші до зарплати?

11.04.2019

Кредити до зарплати – послуга, яка впевнено увійшла в наше життя, як і безготівкові розрахунки. Але щоб не потрапити на гачок аферистів або недобросовісних кредиторів, слід уважно обирати фінансовий сервіс, де можна отримати гроші швидко і без клопоту.

Безпечною та надійною є компанія KF.UA. У ній можливо взяти кредит до зарплати в будь-який час доби, не відмовляючи собі в повсякденних радощах і необхідних речах. Давайте дізнаємося, як це зробити правильно.

Умови онлайн-кредитування

Щоб не зв'язувати себе тенетами банківського кредитування, все більше громадян звертаються за кредитами до мікрофінансових організацій. Тут взяти кошти на нагальні потреби набагато простіше і швидше, ніж у банках. Окрім того, у багатьох компаніях не потрібно відвідувати відділення і спілкуватися з менеджером.

Так, оформлення першої позики на сайті KF.UA займає близько 20 хвилин, надалі час скорочується, адже повторно вносити дані позичальникові не доведеться. При першому зверненні клієнту доступна сума до 10 000 грн, при цьому кредит обходиться майже безкоштовно. Наприклад, за 5 000 грн на 10 днів вам потрібно заплатити всього 5 грн. Ви також можете повернути позику достроково і погасити лише фактичний період користування.

На позитивне рішення за кредитом впливає декілька чинників:

- коректність введення особистих даних в анкету при реєстрації;

- наявність позитивного досвіду кредитування в фінансових установах (бажано, але не обов'язково);

- дотримання умов кредитного договору і відсутність прострочень за попередніми позиками.

Головні вимоги до позичальників у компанії – це досягнення повнолітнього віку (18 років), наявність паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду.

Як оформити кредит у KF.UA?

Для того, щоб отримати гроші до зарплати в нашому сервісі, вам знадобиться:

1. Зайти на головну сторінку сайту https://kf.ua/.

2. Обрати бажану суму і натиснути кнопку «Взяти кредит».

3. Зареєструватися в сервісі (якщо ви новий клієнт), заповнивши необхідні поля анкети.

4. Дочекатися рішення з компанії за короткий проміжок часу, яке надійде в SMS на вказаний номер мобільного.

5. При схваленні заявки – прийняти умови договору і отримати гроші на картку, яку ви прив'язали до свого облікового запису.