БЛОГ

05 may kf

Що таке швидкий кредит, і де його оформити

23.05.2019

Висока оперативність надання кредитних коштів – безперечно, одна із головних переваг мікрокредитування. Отримати швидкий кредит можна всього за 15 хвилин готівкою у відділенні або онлайн на сайті фінансової організації KF.UA!

Компанія видає позики в найкоротші строки – на первинне оформлення у вас піде від 15 до 30 хвилин (як правило найбільше часу займає заповнення анкети). Під час наступних звернень подати заявку на кредит можна всього за 10 хвилин. Якщо ви оформляєте позику у відділенні, то гроші вам видадуть на руки так само оперативно.

Окрім швидкості, мікрокредити мають безліч інших переваг перед банківськими:

- мінімальні вимоги до позичальників – експрес-позики доступні всім повнолітнім громадянам України, за наявності даних паспорта, ІПН, банківської картки і пристрою з доступом до інтернету. Компанія KF.UA видає гроші без довідки про доходи, без застави та поручителів. Тому у нас можуть взяти позику навіть безробітні, батьки в декреті, студенти, пенсіонери, фрілансери і всі, хто не отримує «білу» зарплату.

- процес оформлення зручний і прозорий. Якщо ви коли-небудь зверталися за кредитом до банку, то, напевно, зіштовхувалися із труднощами – довгим переліком документів, тривалим очікуванням рішення з банку, частими відмовами у кредиті без пояснення причини. У мікрокредитних компаніях для отримання позики потрібно зробити всього декілька кроків, без візитів офісів і черг. Всі умови кредитування чітко прописані в договорі і у внутрішніх правилах компанії надання коштів у кредит.

- цілодобова видача позик і підтримка клієнтів – більшість онлайн мікрофінансових організацій (МФО) приймають заявки на кредит і видають кошти 24/7. Однак так буває не у всіх. У KF.UA менеджери обробляють запити навіть вночі, і за позитивної відповіді гроші одразу зараховуються на картку.

- підписання договору онлайн. Вам не потрібно спеціально їхати до відділення або офісу банку, чекати відповіді по вашій заявці та укладати договір. Швидкий кредит у МФО передбачає всі процеси онлайн, в тому числі і підписання договору. Так, після схвалення заявки на сайті КФ.ЮА вам потрібно ознайомитися з умовами угоди і поставити електронний підпис.

- можливість продовження терміну кредитування до 180 днів. Стандартний строк у МФО складає 30 днів, але як правило компанії дають своїм клієнтам можливість пролонгувати позику до 30-65 днів повторно. Зрозуміло, у новому періоді всі акційні пропозиції "згорають", але завдяки пролонгації позичальник уникає прострочення і як наслідок – штрафних санкцій.

Ви можете взяти швидкий кредит на будь-які цілі: оздоровлення, ремонт, відпочинок, весілля, навчання, придбання меблів та багато іншого – усе, що так вам необхідно саме зараз. Плануйте легко необхідні покупки і яскраві події у власному житті та житті вашої родини разом із KF.UA!