БЛОГ

04 june kf min

Кредит на шопінг без шкоди для гаманця

03.07.2019

Любите займатися шопінгом, але коштів часто не вистачає? Досить відкладати придбання бажаної речі на потім або взагалі відмовляти собі в приємних радощах. Ви можете оформити позику онлайн і моментально отримати гроші на банківську картку, не виходячи з дому. Давайте дізнаємося, в яких організаціях кращі умови кредитування.

Кредит на покупки в українських банках

Споживчі кредити до 100 000 грн цілком реально отримати на кредитну картку. Та не завжди виходить оформити покупки в кредит без довідки про доходи або інших гарантій платоспроможності. Порівняємо умови трьох кредитних продуктів відомих українських фінансових установ.   

«Шопінг-картка Кредит Готівкою» від УКРСИББАНКУ

Кредитна лінія можлива до 50 тис. грн із пільговим періодом 56 днів. Видається громадянам з 21 року до 65 років, за паспортом та ІПН, які вже користувалися споживчим кредитом у цьому банку. Важлива умови видачі: мінімальний трудовий стаж – 6 місяців. По карті присутній щомісячний обов'язковий платіж у розмірі 7%, плюс комісії.

Кредитна карта «Хочу-карта» Райффайзен Банку Аваль

Ліміт по карті – 1 000-100 000 грн (без довідки про доходи до 25 000 грн), пільговий період – до 57 днів. Трудовий стаж з останнього місця роботи не потрібен, але є обов'язкове страхування життя позичальника (0,7% в місяць , не менше 15 грн). Обов'язковий щомісячний платіж – 5% від суми заборгованості. Картка зручна для оплати товарів або послуг в інтернеті (без комісій), можлива участь у Програмі винагород «Masterсard і більше Masterсard».

Кредитна картка «Фокс Клуб. Шопінг на 360» Альфа-Банку

Вигоди для покупця: пільговий період – 62 дні. Кредитний ліміт – до 200 000 грн. Надається безпроцентна розстрочка для здійснення покупок карткою по всьому світу. Із недоліків можна виділити: наявність обов'язкової щомісячної комісії при заборгованості в розмірі 5% від залишку заборгованості; стягується % за користування відновлювальною кредитною лінією і за зняття готівки в терміналах, банкоматах – у розмірі 40% на рік.

Онлайн-кредит на шопінг у МФО

Кредитування в інтернеті – зручний і оперативний спосіб отримання грошей готівкою або на банківську картку. На відміну від банківських позик, клієнту не потрібно відвідувати відділення для оформлення позики і готувати ряд документів.

Так, у фінансовій організації КФ.ЮА ви можете оформити швидкий займ всього за 20 хвилин при першому зверненні, а в подальшому за декілька хвилин. Досить зайти на сайт компанії і подати заявку на необхідну суму. Відзначимо, новим користувачам доступна максимальна сума до 4 000 грн, повторним – до 15 000 грн. Новому користувачу потрібно заповнити анкету для реєстрації в системі, після чого відправити заявку на розгляд менеджеру. У разі схвалення кредитної суми знадобиться прийняти умови договору, після чого кошти моментально будуть зараховані на картку.