БЛОГ

570x420 3

Як позичити гроші під заставу нерухомості?

28.02.2018

Щоб зайняти гроші під заставу нерухомості, важливо знати всі ключові моменти. Адже отримати його не так просто! Будьте уважним до всіх деталей, а також наберіться терпіння.

Якщо Ви хочете зайняти гроші під заставу нерухомості, у Вас повинна бути прекрасна кредитна історія. В наявності пакет необхідних документів та довідок. Якщо Ви є приватним підприємцем, необхідно надати детальний бізнес-план, а також план погашення боргу. На оформлення може піти більше двох тижнів, бо збір документів, перевірка, підтвердження даних - це досить довгі процедури, які вимагають максимум уваги. Також банку необхідно повністю оцінити Вашу нерухомість. Дані витрати покладаються на Ваші плечі. Ще необхідно оформити страховку! І тут теж, на жаль, всі розтрати направляються на позичальника.

Будьте готові до усіляких ризиків! Зверніть увагу на те, що ні продати, ні обміняти свою нерухомість, Ви не зможете. Адже після того, як Ви отримаєте кредит готівкою під заставу, повноправним власником, Ви вже не будете. Так, і з'явиться великий ризик втратити майно, але це лише у разі порушення угоди. Не допускайте прострочень, і все буде добре!

Отримати такий кредит можливо, головне розберіться в усіх нюансах. Він може бути: іпотечним, споживчим, для бізнесу. А який потрібен саме Вам? До речі, кредити можуть бути перейменовані, але суть залишається одна.

Найбільш затребуваним зараз можна назвати - іпотечний. Адже багато сімей жадають кращих умов для своїх рідних. В даному виді кредитування, заставою виступає власність. Видача грошових коштів надається під нерухомість, що купується. Лише внесіть початковий внесок. Сума може бути абсолютно різною - від 10 до 30%.

Якщо хочете, щоб операція під назвою «Гроші під заставу нерухомості» пройшла успішно, візьміть з собою ряд обов'язкових документів. Свій паспорт, індикаційний номер, довідку про доходи за останні півроку з місця роботи, довідку про нарахування пенсії за останні півроку (для пенсіонерів), контактну інформацію поручителя, та його анкетні дані. Не забудьте надати довідки про те, що нерухомість належить Вам (угода купівлі-продажу, спадщини). Запам'ятайте, без оцінки майна - кредит Вам не видадуть.

Не варто зволікати, здійснюйте заповітні мрії - прямо зараз!