БЛОГ

570x420 6

Чи можна виїжджати за кордон з кредитом?

14.03.2018

Хочете виїхати за кордон, але боїтесь того, що Ваші кредити можуть стати на Вашому шляху? Давайте розберемося, чи стануть Вони справжньою проблемою!

Ми не можемо стверджувати однозначно, чи випустять Вас закордон, якщо Ви маєте кредити. Спочатку необхідно розібратись в усіх нюансах. Які у Вас борги? Чи є прострочення по кредитам?

Найчастіше, цією темою цікавиться частина громадян, які хочуть наприклад, виїхати до Польщі для пошуку роботи. Проблеми з виїздом можуть бути не тільки від кредитів, а й за наявності інших заборгованостей, перед фіз. або ж юр. особами.

Кредит не стане перешкодою Вашим планам, якщо Ви проводите оплати своєчасно. Немає прострочень - немає проблем! До того ж, обмеження на виїзд не може накласти кредитор, все це може зробити виключно суд. Підсумок один, Вас можуть не випустити за кордон за борги, якщо є на те рішення суду.

Чи можу я покинути країну за наявністю судової заборони?

Єдине розумне рішення – законне. Погасіть в повній мірі заборгованість. Всі штрафи, відсотки… І тоді, свобода буде у Вас в руках! Але що робити, якщо грошей немає? Не впадайте у відчай, не шукайте незаконних засобів покинути країну. Ви ж у будь-якому випадку захочете приїхати назад. Не псуйте все, через накопичені в дану хвилину проблеми.

Радимо Вам рефінансувати свій кредит. Поспілкуйтесь з кредитором про можливість інших термінів погашення. Банки дійсно можуть піти на зустріч. Головне не біжіть від проблеми!

У крайньому випадку, можливо взяти кредит для того, щоб погасити попередній. Так, Ви виведете свій кредит з категорії прострочених, і знову ж таки, зможете спокійно виїхати на свою роботу за кордон.

Якщо суд постановив заборону на виїзд, для його скасування потрібен буде деякий час. Навіть, якщо незабаром його скасують, тільки процес оповіщення митниці триватиме близько 2-х тижнів. Але не впадайте у відчай, краще поетапно вирішити проблему законними методами. Починайте нове життя без прострочень, з закритими кредитами. Тоді все піде як по маслу, і Ви більше ніколи не будете мати проблем з боргами.