БЛОГ

570x420 12

1.7% для постійних клієнтів: ідеальний відпочинок з KF.UA

04.05.2018

Як всі вже встигли помітити, сонечко підкралось  та обдарувало нас всіх новими пропозиціями. KF.UA підтримав флеш-моб радості!

Він подарував неймовірні новини для постійних клієнтів. Нові, запаморочливі умови для постійних клієнтів - Оновлення на KF.UA! Ви постійний клієнт? Тоді ця стаття адресована саме Вам. Усього лише 1.7% при отриманні кредиту, тепер - це розкішна реальність. Ще більше можливостей з меншими витратами на кредит. Оформіть його вже сьогодні та отримаєте найкращу пропозицію нового дня. Не варто відкладати на завтра, якщо перестати економити можна вже СЬОГОДНІ!

Травневі свята принесли нам тепло, а також море позитиву. KF.UA вдало прикрасив все це привабливими умовами кредитування. Постійні клієнти відтепер можуть в два рази більше насолоджуватись життям. 1.7% - відкривають нові можливості для Вас. Відпочинок - це час, який варто проводити на повну. Щоб надалі, робочі будні були розпочаті з новим запалом. Для цього потрібно по максимуму витрачати на себе улюбленого, не відмовляючи собі у всьому.

Відпочинок на природі з усіма смачними стравами. Намети, хатинки, в яких спати одне задоволення. Світанки, в теплому пледі і з чашкою кращої кави. Економія тільки вкраде в Вас магію щастя, але навіщо Вам все це потрібно? Якщо простіше взяти кредит з удосконаленими умовами та дізнатись, що таке «Ідеальний відпочинок». Втілюйте мрії в реальність, якщо у вашому житті є місце для справжньої казки.

До того ж, скоро літо - відпустка, море, сонце, пляж. Ще більше радості та божевільних пригод. Насолоджуйтесь кожною миттю життя з «Компаньйон Фінанс». Ми допоможемо Вам здійснити все, що ви замислили, тому не бійтеся мріяти!