БЛОГ

570x420 13

Які картки використовують в інтернет-кредитуванні?

14.05.2018

Перш ніж оформляти кредит, розберіться в деталях. Що таке верифікація картки, та які картки використовують в інтернет-кредитуванні?

Отже, інтернет-кредитування - надає шикарну можливість отримати грошові кошти на Вашу карту, не виходячи з дому. Більше немає необхідності брати довідку про доходи, оформляти страховку або шукати поручителя. Не треба підписувати паперовий варіант договору, ну хіба що, якщо Ви підете на відділення KF.UA.

Кошти Ви можете отримати на карту Visa або MasterCard, відкриту в будь-якому банку, головне, щоб вона була ваша особиста. Кредит можна отримати на термін до 65 днів, в сумі від 500 грн. В подальшому, Ви отримуєте можливість оформлення пролонгації, що в екстреному випадку може бути дуже актуально!

Варто врахувати, що в якості особистої карти, Ви не зможете використовувати зарплатну, або ж соціальну картку. Але для оплати кредиту, їх використовувати дозволено. З Visa Classic і MasterCard Standard, можна виконувати як офлайн процедури, так і інші онлайн операції. Але у них є свої обмеження в мережі інтернет, головне дізнайтесь про них, щоб Ви могли безперешкодно зняти Ваші гроші. Дізнатися все можна звернувшись до свого банку, або зателефонувавши на гарячу лінію фінансової установи.

Врахуйте той факт, що картки класу Gold і Platinum працюють також. Найімовірніше, що на них буде встановлено кредитний ліміт, який можна змінити в своєму особистому кабінеті! Якщо Ви не знаєте, як це зробити то задайте запитання спеціалісту онлайн. Далі все дуже просто, Ви змінюєте ліміт, чекаєте хвилин 10, та вводите повторно номер картки в своєму особистому кабінеті в KF.UA.

Важливо запам'ятати й те, що карти Visa Electron і Cirrus Maestro використовувати для оформлення кредиту не можна! Ці карти існують для зарплатних проектів.

CVV-код - верифікація карти

Запам'ятайте, CVV2 (VISA), CVC2 (MasterCard) - секретний код, що використовується для підтвердження платежів в мережах інтернет. Вносячи даний код, Ви підтверджуєте, що карта є вашою особистою. Всі дані процедури існують виключно для безпеки клієнта, так МФО, при видачі кредиту, виключає можливість використання шахраями особистих даних клієнта.

Сміливіше оформлюйте кредит, використовуйте правильні картки, і користуйтеся коштами від KF.UA із задоволенням!