БЛОГ

570x420 15

Питання на мільйон: як не потрапити в тенета шахраїв?

22.05.2018

В наш час легко потрапити в тенета шахраїв. До того ж, відрізнити чесного кредитора від шахрая складно. Давайте дізнаємось, як вберегти себе від них!

Важливо зробити все, щоб виключити потрапляння в жахливі афери, та не влізти в скажені відсотки. Зараз ми переглянемо ті ознаки, за якими можна обчислити шахраїв! Так, більша кількість банків намагаються закріпити довірливі відносини з позичальниками, але і є окремі екземпляри. Важливо вчасно розкусити обман.

Якщо кредитори до яких Ви звернулися занадто наполегливі, варто уважніше придивитися до них. Так, можна скинети це на те, що в усьому винна велика конкуренція серед представників банку. Що це викликає напругу. Для свого спокою, можете подивитися детальну інформацію про фінансову установу у відгуках «задоволених клієнтів», але, якщо таких Ви не знайшли, то тут може бути маса підводних каменів.

Хоча навіть якщо Ви знайшли погані відгуки, до кінця довіряти їм не варто. Адже це може бути чорна робота тих же конкурентів. Також, як і світлі статті - замовними. Але, якщо Ви вже зважилися підписати кредитний договір, то уважно досліджуйте документ.

Якщо Ви піддалися атаці від напористого кредитора, то знайте, своїм напором кредитор хоче розвіяти Вашу увагу, і не дати Вам піти. Наполегливість найчастіше грає їм на руку. Під великим напором позичальник втрачає пильність та підписує все на швидку руку, а потім, пожинає плоди своїх дурниць. У цій справі краще - «сім разів відміряй, один раз відріж».

Банки-шахраї користуються скрутним становищем позичальника. Вони нахабно брешуть Вам в очі. Величезні переплати, висока процентна ставка - яка є теж шахрайством. Вони надають нібито послугу Вам, людині з поганою кредитною історією. Припустимо вони видали Вам кредит, котрий є ведмежою послугою, адже з умовами шахрая - Ви потрапляєте в капкан великих відсотків.

Не потрібно впадати у відчай, якщо Вам відмовили в багатьох банках. Не беріть кредит на жахливих умовах. У Вас є ми, ТОВ «KF.UA»: найкращі умови кредитування, мінімальний відсоток, мінімальний пакет документів і дивовижна швидкість професійного обслуговування. Вихід є завжди, і найкраще рішення - це МИ!

І наостанок, завжди, перед тим як підписуєте будь-який документ - переглядайте дрібний шрифт. Аферисти люблять залишати там перелік інформації про додаткові платежі, формулюючи її так, щоб Ви нічого не зрозуміли. Таке буває і в хороших банках, але в будь-якому випадку, фахівець повинен все розкласти по поличках. Якщо він цього робити не стане, значить на Вас чекає обман.

Не втрапляйте в тенета шахраїв, і беріть кредити - як реальну допомогу, а не додаткову проблему!