БЛОГ

%d0%ba%d1%80%d0%b5%d0%b4%d0%b8%d1%82%d0%be%d1%81%d0%bf.

Як підвищити свою кредитоспроможність?

24.05.2018

У разі, якщо Ви дізналися про те, що Ваша кредитоспроможність не на висоті, знайте, підвищити її більш, ніж можливо! Ще варто знати, з чого вона складається!

Так, щоб дізнатися на якому етапі вона знаходиться, Ви вже знаєте, що робити. Але, якщо Ви не читали попередні статті, то уважніше поставтеся до цього пункту. Чули про УБКІ? Це ТОВ «Українське бюро кредитних історій», і саме тут Ви можете безперешкодно дізнатися всю необхідну інформацію, яка допоможе Вам краще зрозуміти на що варто розраховувати, подаючи заявку на кредит.

Кредитор ніколи не дасть вам суму, яку погасити Ви не зможете. В інтересах банку, знати точно, що повернути борг клієнт їм зможе. Ніхто не хоче залишитись в мінусі, з прямими збитками. Для того, щоб Вам видали суму, яка не сполучається з рівнем Вашого офіційного доходу, будьте готові до того, що Вам довго і нудно доведеться доводити факт того, що погасити борг Ви в змозі.

Кредитоспроможність має такі складові:

- поточний рівень боргу;

- загальну вартість активів позичальника;

- поточні доходи клієнта і перспективи;

- співвідношення доходів, а також майбутнього боргу, на який претендує позичальник.

Ваші борги не зможуть пройти непоміченими. Пам'ятайте про це і намагайтесь їх зменшити або консолідувати. Якщо Ви не будете працювати над поліпшенням своєї кредитної історії, банк може відмовити Вам у кредиті. Звіт в УБКІ покаже позичальникові всі проблеми і над чим потрібно працювати. Скільки поточних боргів і які відсотки.

Далі, йде рішення проблеми, яке потрібно приймати негайно. Адже Ви хочете мати можливість взяти кредит, коли-небудь? Якщо зараз він Вам не потрібен, це не означає, що завтра все не зміниться!

Спробуйте об'єднати борги за споживчими позиками або ж кредитними картками в 1, з меншою процентною ставкою. Ну, або ж просто не подавайте заявку на кредит, поки не погасите поточні.

До речі, ще Ваша КІ може страждати від «надмірних кредитів». Ось взяли ви пропоновану банком кредитку, так, про всяк випадок. Вона просто лежить і чекає свого часу, а тим часом Ви і не здогадуєтесь, що такі ось кредитки шкодять при оформленні. Вони відображаються в кредитному звіті, як - доступний ліміт. Закрийте картку негайно, щоб не псувати свою кредитну історію.

Але, якщо Ви отримали відмову, при наявності гарної КІ, тоді не виключайте шанс помилки. Плюс до всього, ви повинні знати про те, що деякі банки, щоб не псувати свою статистику (статистику кредитного портфелю), залишають ваші закриті кредитні рахунки - активними. Проблема в тому, що їх райдужна статистика створює Вам проблеми. Бо УБКІ зараховує це, як борг!

Для того, щоб в кінцевому підсумку Ви отримали позитивну відповідь, підготуйте фінансову документацію. Ідеально, без «моментів» до яких можна причепитися. Досконально все перевіряйте! Документи про наявність прав на власність (майно), інформацію про депозити, а також про будь-які інші додаткові доходи. Зрештою Ви можете привести поручителя, і ще, запропонувати свою власність в якості застави.

Але, щоб не мучитись  з зайвою документацією, і отримати термінову фінансову допомогу, Ви можете звернутись до нас, взявши кредит онлайн, прямо на нашому сайті KF.UA. Ми вже не перший рік є одним з найкращих фінансових помічників в Україні. Переконайтесь у цьому самі!