БЛОГ

%d1%84%d0%b8%d0%bd%d0%b0%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b0%d1%8f %d0%bd%d0%b5%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d0%b8%d1%81%d0%b8%d0%bc%d0%be%d1%81%d1%82%d1%8c

Як швидко, досягти фінансової незалежності?

11.06.2018

Лише дотримуйтесь невеликих, досить-таки неважких тактик та насолоджуйтесь фінансовою незалежністю найближчим часом.

Ви до сих пір годуєте себе сніданками та красномовними промовами про те, що почнете відкладати гроші незабаром, але ніяк не можете почати цього робити? Тоді запам'ятайте одну істину, немає найкращого часу почати думати про свою фінансову стабільність, ніж «прямо зараз». Завдання накопичити гроші, стати фінансово незалежним не повинно стати самоціллю. Ви повинні просто почати відкладати хоча б мінімальну суму, щоб це вже незабаром стало Вашою приємною звичкою.

Що ж - почніть з малого

Виробити таку звичку вельми корисно, незабаром Ви самі в цьому переконаєтеся. Думаючи, що «колись» знайдете краще роботу та почнете відкладати гроші, Ви тільки гальмуєте процес та віддаляєте себе від фінансової незалежності. Все набагато простіше! Спробуйте отримавши зарплату, відкласти невелику суму, без якої зможете спокійно обійтися місяць. Розумно структуруйте свої витрати, щоб 100% не чіпати ту суму. Вона може бути зовсім не значною, але лежати недоторканно до наступної зарплати, чекаючи іншої готівки, яку ви залишите там же.

Незабаром самі зрозумієте, що відкладена частина не особливо й потрібна. Ви не будете помічати її відсутності, розпоряджаючись вже без проблем тією сумою, яка залишилася. Наступного разу намагайтеся виділити більшу суму, хоча б трохи, і так кожен раз. Далі, слідуючи даній тактиці накопичення, вже зовсім скоро, Ви помітите може поки і невелику, але певну суму грошей, яка може піти на щось корисне. Але не варто витрачати її одразу.

У разі, якщо у Вас є незакриті кредити, погасіть борг. Наприклад, кредит в нашій фінансовій установі - KF.UA, Ви зможете погасити усього за декілька хвилин, в найближчому відділенні, терміналі, в особистому кабінеті. Так ви звільните ще деяку частинку коштів бюджету та не втратите чудові стосунки з нами. Ми дуже любимо наших постійних клієнтів, і надалі, задаровуємо найкращими пропозиціями, що іноді, є дуже доречним!

Вітаємо, якщо Ви жили по даній тактиці, перший етап до фінансової незалежності пройдено! Дозвольте собі невелику слабкість та придбайте щось, нехай навіть незначне. Але запам'ятайте, зробити це потрібно без участі банків, щоб успішно продовжити вже розпочату тактику. Якщо після закриття кредитів грошей у вас не залишилося, продовжуйте збирати кошти. 

А тепер - автоматичні відрахування

Найдорожчі кредити позаду, Ви вільна людина, яка бачить свої гроші. З цього моменту стає ясніше, що заробітна плата не така вже й маленька, головне не зірватися і не почати жити як раніше. Продовжуйте відкладати кошти. Краще створіть накопичувальний банківський рахунок. Це не забере у Вас багато часу, але дасть безліч переваг! В заяві необхідно буде вказати, яку суму Ви хочете списувати на «накопичення» щомісяця з заробітної плати. Обов’язково, підключіть sms-інформування, щоб постійно вести контроль над процесом.

Мотивуйте себе, подумайте – на що конкретно збираєте гроші. На машину, квартиру, шикарну відпустку? Це додасть Вам сил і впевненості у тому, що ви робите все правильно та рухаєтеся в правильному напрямку. Так Ви отримаєте можливість оцінити результат своїх зусиль.

Створюйте своє майбутнє - зараз!

Погодьтесь, розраховувати на те, що в старості врятує шикарна пенсія звичайно не варто. У зв'язку з цим, думати про майбутнє необхідно саме з цієї хвилини. Складіть план! Якщо самі зробити цього не можете, зверніться до фахівця. Адже він точно зможе дати дієві поради чи створити таку схему, з якою Ви отримаєте максимум користі.

Якщо вважаєте, що до пенсії Вам далеко, це не означає, що думати про майбутнє не варто. Можна застрахувати своє життя та здоров'я, що теж слугуватиме засобом накопичення на «чорний день». Це шикарний спосіб накопичити гроші, та в майбутньому, отримати суму з непоганими відсотками. Але, якщо усе ж з Вами щось станеться, страховка все сплатить. Навіть, якщо якийсь випадок з Вами відбудеться через 6 місяців, після підписання документа. До того ж, страховка надасть безцінне відчуття захищеності.

Слідуючи даним пунктам Ви дізнаєтеся - що таке фінансова незалежність, та в недалекому майбутньому, зможете почати інвестувати гроші для того, щоб змусити їх працювати,  а саме - приносити Вам непоганий прибуток.