БЛОГ

570x420 25

Ви фрілансер? Не біда! Кредит без довідок в KF.UA!

03.07.2018

Зовсім нещодавно люди, що працюють віддалено, викликали у банків лише недовіру. Тепер відсутність довідки про доходи - не гарантія відмови!

З появою небанківських фінансових організацій довідка про доходи перестала бути чимось життєво необхідним. Хоча раніше, фінансові установи з великою підозрілістю ставилися до клієнтів, які не можуть офіційно підтвердити свій дохід. Але ми то розуміємо, що якщо людина працює віддалено, це не означає те, що він не платоспроможний.

В Україні тільки з минулого року кількість людей, що шукають роботу для фрілансу, збільшилася в 3 рази. А на початку минулого року, армія людей які працюють віддалено, нарахувала приголомшливу цифру в вигляді - 200 тисяч. І заробітні плати часто у них не менше, а то й більше, ніж у фахівців, що працюють офіційно. Це означає - що фрілансер хороший клієнт, який може цілком взяти гроші до зарплати, і вчасно їх повернути.

Але пам'ятайте, щоб вам дали позику необхідно мати достатній заробіток, щоб фінансова установа розуміла, що ви цілком можете оплачувати планові платежі. Правильно обирайте організацію в якій збираєтеся оформити позику. Заздалегідь переглядайте всі необхідні моменти, щоб після підписання договору не отримати неприємні сюрпризи.

KF.UA компанія, яка видає кредити без довідки про доходи, і не ошелешує своїх клієнтів великими відсотками. Найголовніша перевага даної МФО в тому, що інтерес клієнтів знаходиться на першому місці. Для того, щоб переконатися в цьому, зайдіть в розділ юридичної інформації, там ви можете ознайомиться з усіма нюансами. Оформити позику ніколи не було так просто. Прямо з вашого будинку, в віддаленому режимі, як і робота фрілансера. Все дуже доступно і без зайвих витрат часу. Ми відкриті новим клієнтам кожен день, працюємо для Вас 24 години, 7 днів на тиждень.

Також фрілансерам варто пам'ятати про те, що якщо вони працюють неофіційно, це не забирає у них обов'язок сплачувати податки. В майбутньому, є ймовірність того, що Ви просто не отримаєте можливість відкрити банківський рахунок в країні ЄС, отримати візу або дозвіл на проживання. Тому, щоб уникнути таких негативних моментів, необхідно реєструвати ФОП. Головне правильно оберіть групу та систему оподаткування.

Грайте за правилами і тоді, взяти позику не важко буде зі стовідсотковою гарантією.