КЛІЄНТАМ

БЛОГ -->

Будьте в курсі усіх актуальних та корисних новин світу фінансів.

Main page 6 jul

Як вигідно оформити кредит онлайн на щоденні покупки?

Придбання улюблених товарів, оплата навчання, романтична подорож, ремонт у квартирі або покупка побутової техніки – список планів весь час збільшується, а грошей не вистачає? Рішення є! Кредит онлайн – це не просто кредит, а шанс втілити ваші мрії в реальність.

Така фінансова послуга надається в компанії КФ.ЮА, яка допоможе вам зручно і швидко отримати гроші на вигідних умовах. Більше немає необхідності збирати купу документів, витрачати час в довгих чергах, підтверджувати свою платоспроможність і чекати підтримки від поручителів. Оформити онлайн кредит на покупки можливо за декілька хвилин в будь-якому місці, де є інтернет.

Кредити онлайн – вдалий старт до здійснення бажань

З нашою допомогою більше не потрібно відкладати важливі плани на потім. Для отримання коштів:

• виберіть суму кредиту на https://kf.ua;

• заповніть заявку на позику, залишивши необхідну і достовірну інформацію про себе;

• ознайомтеся з умовами і правилами надання послуги;

• прив'яжіть свою банківську карту до акаунту (введіть реквізити для зарахування бажаної суми);

• надішліть заявку на верифікацію;

• в позитивному випадку підтвердіть бажання взяти кредит, погодившись з умовами кредитного договору і підписавши його електронним підписом (знадобиться ввести код з СМС у відповідне поле);

• отримайте гроші та із задоволенням втілюйте всі задуми в життя.

КФ.ЮА працює за принципом прозорості та доступності, пропонуючи відкриті схеми отримання та погашення позики кожному громадянину України віком від 18 років. Ви завжди будете вчасно проінформовані щодо рішення по заявці, фінальної суми виплати, строку погашення. А у разі виникнення фінансових труднощів – можете звернутися до консультантів компанії, які завжди готові піти на зустріч.

Чому отримати онлайн кредит не тільки зручно, але й вигідно?

КФ.ЮА прагне допомогти кожному, кому потрібна фінансова підтримка. Скориставшись кредитом онлайн, ви зможете розраховувати на:

- швидке оформлення;

- вигідні тарифи (перша позика під 0,01% на день);

- доступність сервісу 24/7, а також по всій Україні;

- відстрочку погашення позики з переглядом графіка платежів при фінансових труднощах і простроченні;

- оплату зручним для вас способом;

- цілодобову онлайн підтримку консультантів;

 - гарантію миттєвого зарахування коштів на вашу банківську картку.

Безпека даних клієнтів понад усе

Ми гарантуємо повну конфіденційність клієнтів і безпеку зберігання вашої особистої інформації. Завдяки унікальним алгоритмам і програмам персональні дані і супутні відомості, які позичальник залишає при реєстрації, стають повністю конфіденційними і не можуть бути використаними третіми особами.

Так що, обирайте лише вигідні кредити онлайн і здійснюйте мрії свого життя!

 

 

Читати ->
Main page 2 jul min

Як оптимізувати витрати в сім'ї?

Беззаперечно слідувати плану вміють, напевно, лише роботи. Людям же властиво помилятися. Наші вчинки часто бувають неусвідомленими, а фінансові витрати – необдуманими. Що вже говорити, якщо доходи доводиться розбивати на декілька чоловік в родині. Привчити всіх домочадців раціонально користуватися грошима не так вже й легко. Однак є декілька правил розумної економії, які допоможуть вам організувати свої фінансові справи і не виходити за межі бюджету.

1. Ведіть щоденник доходів і витрат

Найпростіший спосіб ведення домашньої бухгалтерії – регулярно записувати в смартфон або на папері бажані та необхідні придбання. Позначте навпроти кожної покупки її пріоритетність і ціну. Якщо вартість речі виходить за місячний ліміт, перенесіть її на наступний місяць.

Не зайвим буде записувати заплановані покупки перед походом до магазину. Так ви зможете вберегти себе від миттєвих і необдуманих дій.

2. Влаштуйте ревізію розходів

Часто ми не помічаємо, як щодня висушуємо свій грошовий потік. Походи по магазинах, кафе, ресторанах входять у звичку і добряче б'ють по кишені. Але зайвих витрат можна уникнути, встановивши місячний чи денний ліміт розходів. Також корисно переглянути способи оплати рахунків: комунальних, за мобільний зв'язок, інтернет, ТВ тощо. Можливо, варто перейти на більш гнучкі тарифи або поміняти провайдера.

3. Виділіть кошти на непередбачені витрати

Обов'язково закладайте у сімейному бюджеті певну суму на екстрені випадки: наприклад, на ремонт техніки, автомобіля, хворобу, відпустку, зміну роботи. Накопичувати кошти можна різними способами (відкрити депозит у банку, вносити певні суми на картку). Створіть собі і своїм рідним фінансову подушку безпеки і будьте готові до можливих труднощів заздалегідь.

4. Привчайте до економії всю сім'ю

Щоб витрати не поглинали доходи цілком, економити краще консолідовано. Тобто, якщо хтось із домочадців регулярно «точить» бюджет, вам не вдасться досягти бажаних фінансових результатів. Привчайте всіх членів сім'ї записувати свої витрати і не виходити за встановлені межі. Дітей змалку навчайте фінансовій грамотності, пояснюйте їм, звідки беруться гроші і на що витрачаються. Заплануйте в бюджеті суму на кишенькові витрати молодших.

5. Порівнюйте ціни на товари

Часто ми робимо покупки імпульсивно, керуючись емоціями. Як наслідок, один і той самий товар можна було придбати дешевше, наприклад, в інтернет-магазині. Звичайно, не всім підходить варіант покупок онлайн. Особливо, якщо річ вимагає примірки. Тому, плануючи придбати що-небудь, виділіть трохи часу на моніторинг цін. Можливо, вдасться зловити «золоту рибку» за хорошою ціною.

6. Шукайте інші джерела заробітку

Економити – це, звичайно, добре, але ще краще, якщо у вас є додаткові варіанти доходу. Люди свідомо чи несвідомо прагнуть кращого життя. Звичайно, комусь зручно перебувати на поточному матеріальному рівні. Комусь складно змінити сферу діяльності та вийти зі своєї «зони комфорту». Але якщо ваша робота дозволяє заробляти більше – все в ваших руках! Розвивайтеся у своїй області або відкривайте нові для себе горизонти. Якщо є потреба в коштах – шукайте можливості для їх примноження. Ну а у форс-мажорних ситуаціях знайте, що ви завжди можете звернутися до фінансової організації KF.UA і вирішити своє фінансове питання усього за 20 хвилин!

Читати ->
Main page 01 jul

У KF.UA стали доступні кредити до 50 000 грн

Компанія KF.UA постійно розвивається і розширює можливості своїх клієнтів. Днями у нас відбулося важливе нововведення – ми суттєво збільшили максимальну суму кредитування. Тепер наші клієнти можуть брати позики від 1000 до 50 000 грн готівкою або на банківські картки на будь-які потреби.

Більші суми доступні в новому продукті – кредиті «Оптимальний». Ця позика відноситься до сегменту споживчого кредитування і має деякі відмінності з мікрокредитами PDL (pay day loan).

Порівняємо умови отримання цих двох продуктів в компанії КФ.ЮА:

Умови кредитування

Мікрокредит PDL

Кредит «Оптимальний»

Максимальна сума

15 000 грн

50 000 грн

Строк кредитування

Від 5 до 30 днів

Від 90 до 360 днів

Процентна ставка

0% на день на перший кредит (до 7 днів); 1,99% – на повторні позики

0,5% на день

Разовий платіж

Відсутня

500 грн

Оплата

Повна або часткова оплата впродовж терміну дії договору

Щомісячно рівними частинами (аннуїтетна схема)

Варіанти оформлення

У відділенні, онлайн на сайті

У відділенні

Документи

Паспорт, ІПН

Паспорт, ІПН, довідка про доходи

Видача кредиту

Готівкою, на картку

Готівкою, на картку

 

Переваги кредиту «Оптимальний» для клієнтів:

- можливість отримати великі суми на різні потреби (відкриття, ведення бізнесу, навчання, відпочинок, лікування, ремонт, придбання техніки, перекредитування тощо);

- прийняття рішення за заявками до 40 хвилин (для порівняння у банках розглад заявки може тривати до кількох годин);

- фіксований графік платежів (перший місяць – оплата лише % за позикою);

- високий процент схвалення заявок.

Відзначимо, отримати кредит із максимальним лімітом зможуть клієнти компанії КФ.ЮА, які не допускали раніше прострочень в інших фінансових установах і мають високу платіжну дисципліну.

Подавайте заявку на потрібну суму і насолоджуйтеся життям прямо зараз!

Читати ->

ВІДГУКИ -->

Ділись своїми враженнями про KF.UA!

Акції

Акції для постійних клієнтів

Далі