Up

КЛІЄНТАМ

БЛОГ -->

Будьте в курсі усіх актуальних та корисних новин світу фінансів.

Main page 570x420 6

Споживчий кредит на покупки

Споживчий кредит – це один із видів кредитування, суть якого полягає в наданні клієнту кредитних коштів на придбання товарів, послуг в певних торгових місцях (як правило партнерах фінансової установи). Розрізняють цільові (на покупку конкретної речі) і нецільові (на різні цілі) споживчі позики.

Варіанти оформлення споживчої позики

Оформити кредит на придбання техніки, електроніки та інших товарів або послуг можна в банках і небанківських організаціях України. У фінансових установах його можна отримати шляхом зарахування грошей на рахунок торгових компаній, з якими співпрацює банк. Такий кредит обійдеться дорого, оскільки доведеться платити ще й комісійні торговому партнеру, плюс готувати значний пакет документів. І якщо чогось бракуватиме – придбати товар «не відходячи від каси» не вийде.

Альтернативний варіант споживчого кредитування – розстрочка. Вона буває як платною, так і безплатною. Клієнт вносить в магазин однакові суми впродовж певного періоду зі своєї картки або із встановленого на ній кредитного ліміту. Але найчастіше банк нараховує приховану комісію на платежі. Якщо ви не зможете внести черговий платіж, гроші будуть списані з кредитного ліміту, з підвищеними процентами.

Водночас у небанківських організаціях взяти споживчий кредит простіше. Отримати позику в мікрофінансових організаціях можна на будь-які цілі – для цього не потрібні довідки про доходи, застава і поручителі. Підтверджувати платоспроможність може знадобитися в рідкісних випадках. Такі позики видаються за паспортом та ІПН, без довгого очікування рішення і з великою ймовірністю схвалення.

Як отримати споживчий кредит онлайн?

Оформити кредити на різні цілі можна в мікрофінансовій організації KF.UA. Тут видають позики на будь-які потреби, причому вказувати мету отримання грошей не потрібно. У KF.UA при першому зверненні кредит йде всього під 0,01% на день.

Щоб його оформити, знадобиться пройти кількох кроків:

- вибрати суму позики за допомогою калькулятора на головній сторінці сайту;

- при першому зверненні – внести в анкету актуальні й повні відомості про себе, завантаживши фото документів;

- пройти верифікацію в системі;

- дочекатися дзвінка менеджера і отримати рішення по заявці (як правило, цей крок займає кілька хвилин);

- при схваленні – прийняти умови кредитного договору, поставивши електронний підпис, і отримати гроші на картку.

Читати ->
Main page 01 may kf  2

Історії клієнтів про досвід кредитування у KF.UA

Популярність онлайн-кредитування в Україні з кожним днем ​​зростає. Все більше людей в країні переходять від класичних банківських позик на сторону мікрокредитів. Цьому є логічне пояснення: гроші в у мікрофінансових організаціях можна отримати за декілька хвилин не виходячи з дому без довідок, черг і тривалих очікувань.

KF.UA – сучасна українська фінансова компанія, яка завоювала довіру понад 150 000 клієнтів. І ця цифра з кожним днем ​​стає більшою. У сервісі можна без зусиль позичити на життя до зарплати суму, якої бракує – готівкою у відділенні або на картку онлайн.

Команда KF.UA зібрала реальні історії своїх клієнтів про досвід співпраці, з чим поспішає поділитися з вами!

Алла, 45 лет, Буча

Больше 20 лет я работаю на молокозаводе. К счастью, зарплату задерживают редко, несмотря на нестабильность в нашей политике и экономике. Но как у всех смертных бывает, в одну получку не влезаешь. То дети приедут в гости, то праздники, то прикупить что-то нужно... Денег, естественно, на все не предусмотришь. Поэтому такие компании, как KF.UA всегда выручают в непредвиденных ситуациях. Наши люди, конечно, привыкли доверять больше банкам, но где вам выдадут до 15 000 грн так быстро и без бумажной волокиты?

Не бойтесь, что вас обманут или сдерут больше. Просто читайте внимательно договор и задавайте все вопросы менеджеру до того, как его подпишите. Ну и конечно, вовремя возвращайте долг – тогда никаких проблем не будет. Я очень довольная обслуживанием в организации КФ.ЮА. И всем своим друзьям, коллегам по цеху советую – в любой сложной финансовой ситуации обращаться только сюда!

Иван, 27 лет, Кривой Рог

Я работаю строителем в частной девелоперской компании. Семьи пока нет, но денег на жизнь часто не хватает. На работе зарплату не всегда платят вовремя. Но я не переживаю, ведь на такие случаи и предусмотрены быстрые кредиты. Я обращаюсь в кредитную организацию KF.UA. Пока никаких трудностей не возникало, оформлял по паспорту и Инн через интернет, без справок о доходах, залога и т.д. За 15 минут прошел регистрацию в системе, за 10 минут – деньги уже лежали на карточке. Единственное, что не понравилось – нужно вводить код из СМС каждый раз для авторизации. Немного неудобно, если ты уже постоянный клиент.

А вообще для постоянных клиентов у них есть скидки на ставку – где-то после 3-го займа переплата уменьшается. Далее вообще можно брать под 1% в день. Сейчас это реально выгодные условия – ты точно знаешь, какую сумму можешь рассчитывать и сколько нужно будет вернуть. 

Роман, 65 років, Київ

Жити в нашій країні на одну пенсію це все одно, що приписати самому собі вирок. Мені призначена пенсія за вислугою років у розмірі 2100 грн.  Як прожити на такі гроші? Коли лише на медикаменті доводиться витрачати до 1000 грн у місяць. Тому інколи приходиться підробляти, за фахом я зварювальник, дружина теж ще працює. Вирішуємо грошові проблеми зазвичай просто –нічого зайвого не купуємо. Та не завжди воно так виходить. Розходів буває більше ніж заробітку. В скрутних ситуаціях звертаємося до кредитних компаній. В КФ.ЮА позичаємо кошти вже другий рік поспіль. Підкупляє те, що для пенсіонерів є знижки на кредит, а також мінімум часу на оформлення. Зайшов у відділення з пустими кишенями, і вже за 15 хвилин вийшов з грошима. 

Ксения, 23 года, Полтава

Студентам в Украине сложно прожить на одну стипендию. Я с 3-го курса института подрабатываю в брендовом магазине одежды, чтобы можно было саму себя обеспечивать, а не просить каждый раз о помощи родителей. Но бывает, потратишь больше, чем планируешь, то с друзьями в клуб пойдешь, то курточку на весну новую купишь… Как тут без финансовой поддержки)) К счастью, есть проверенный сервис КФ.ЮА. Если нужны срочно деньги на жизнь, беру только здесь. И стараюсь вернуть раньше срока – тогда переплачивать сильно не придется!

Алексей, 32 года, Одесса

Два года назад мы с женой решили открыть свое маленькое дело – магазин детских товаров. Поначалу денег постоянно было мало. Экономили на всем, торговля шла слабо. В это время от друзей услышал о сервисе микрокредитования KF.UA. Думал, это шарашкина контора. Но после первого кредита здесь я быстро изменил свое мнение. Деньги получил за 20 минут без лишних документов в отделении, которое недалеко от моей работы. Удобно и без напряга. После того, как вовремя вернул заем, начал пользоваться этим сервисом регулярно. На первых порах, когда до очередной выручки или зарплаты денег не хватало, сервис очень выручал. Сейчас в финансовом плане стало легче, но в случае непредвиденных расходов я точно знаю, к кому обращаться!

Яна, 34 года, Коростишів

Я мама трьох дітей. Допомоги багатодітним сім’ям в Україні з нинішніми цінами хватає хіба що на продукти харчування. Чоловік на заробітках, а я в декреті. Сказати, що грошей не вистачає – то нічого не сказати. Живемо від зарплати до зарплати чоловіка. Тому коли знайома розповіла про компанію КФ.ЮА, що тут можна брати позики і на 10 днів, я з полегшенням зітхнула. Адже тепер відмовляти родині у найнеобхідніших речах не доводиться. Проблеми відсутності коштів вже не існує. Головне – не брати більше, ніж ти зможеш віддати. Бо віддавати все рівно прийдеться!

 

 

Читати ->
Main page 05 april kf

Ідеї бюджетного відпочинку 2019: куди відправитися українцю влітку

У прийдешньому сезоні популярні туристичні напрямки дещо змінилися. Туреччина впевнено витісняє Єгипет, а ось серед європейських країн, як не дивно, пальму першості зайняла Латвія. Не втратили актуальності і подорожі Україною. Як і де відпочити українцям влітку 2019-го – читаємо в нашому огляді.

Відпочинок в Україні 2019

Літній відпочинок в Україні 2019 може бути не менш насиченим і яскравим, ніж подорожі в Європу або гарячі країни. Стосовно цін – на кожен товар є свій покупець. Тому провести відпочинок з користю, не відмовляючи собі в нових враженнях, можна і не маючи багато грошей. Розглянемо декотрі варіанти бюджетних поїздок Україною.

Мукачеве

Мальовниче місто Мукачеве – одне з найстаріших в Україні. Його потрібно відвідати, щоб побачити дивовижну старовинну архітектуру: знаменитий замок Паланок, костел Святого Мартіна, міську ратушу. У 16 км від Мукачевого, в селі Карпати, знаходиться ще одна цікава пам'ятка архітектури – палац графів Шенборнів.

Ціна за номер у готелі на двох у Мукачевому за 7 ночей стартує від 2400 грн. Вартість квитків за двох туди і назад на потязі в купе-вагоні – 2800 грн.

Колочава та озеро «Синевир»


Село Колочава знаходиться на території Національного природного парку «Синевир» в Закарпатській області. Тут чудова природа і цілих 10 музеїв, серед яких і музей під відкритим небом «Старе село». На території парку знаходяться більше 914 видів рослин, 40 з яких увійшли в «Червону книгу України», і понад 236 видів тварин, 22 з яких також належать до рідкісних. Тут можна зустріти десятки бурхливих річок, сотні лікувальних мінеральних джерел і мальовничих гірських струмків.

«Синевир» – найбільше гірське озеро українських Карпат і одночасно візитна картка Закарпаття, відома далеко за межами країни. Утворене близько 10 тисяч років тому, розташоване на висоті 989 м над рівнем моря.

Ціни на проживання і дорогу в обидва боки (їхати до станції Воловець) будуть приблизно такими ж, як і в Мукачевому.

Ужгород-Берегове

Ужгород – затишне містечко європейського типу, з багатою історією, чудовою набережною, вузькими вуличками і затишними кафе. Головними визначними пам'ятками міста є: Ужгородський замок, Музей під відкритим небом, Хрестовоздвиженський кафедральний греко-католицький собор, Синагога, центральна вулиця міста Корзо тощо.

А якщо ви справжній поціновувач вина, тоді вам варто підібрати тур по виноробним господарствам Ужгорода і Берегового. Тут часто проходять винні фестивалі, можна від душі продегустувати різні сорти вина, включаючи домашні, відвідати музей виноградарства і виноробства або замовити винний тур в долину Чизай в Береговому.

За проживання доведеться викласти від 2700 грн за сім ночей в готелі, за квитки в обидві сторони в купе-вагоні 2800 грн (плацкарт 860 грн).  

Село Ізки

Ізки більше відоме як гірськолижний курорт, але це не означає, що його не можна відвідати влітку. Окрім того, що в цьому місці неймовірні пейзажі, гори, кришталево чисте повітря, в літній час тут працює крісельний підйомник, на якому варто піднятися наверх і побачити усю карпатську природу з висоти пташиного польоту.

Ціни за проживання і проїзд будуть приблизно такими ж, як і в інших популярних місцях Закарпаття.

«Джаз на Дніпрі»

Щорічно на Монастирському острові в місті Дніпро проходить культовий джаз-фестиваль «Джаз на Дніпрі», який збирає джазових музикантів з усього світу. У цьому році фестиваль відбудеться 20-22 липня. Ціни заходу дізнавайтеся на офіційному сайті jazz-dnepr.com.

Коблеве

У невеликому селищі Коблеве Миколаївської області можна з комфортом відпочити біля моря – є безліч варіантів у міні-готелях, приватних пансіонатах. У Коблевому дві зони – Молдавська, яку зазвичай рекомендують молоді, і більш спокійна – Миколаївська – для сімейного відпочинку з дітьми. Є аквапарк. У селищі знаходиться винозавод торгової марки «Коблево», пропонуються дегустаційні тури на виробництво.

Ціни за проживання у котеджі або готелі стартують від 3600 грн без харчування на сім ночей за двох дорослих з дитиною. Доїхати можна потягом до Одеси (квитки від 185 грн за людину), а звідти рейсовим автобусом до Коблевого.

Шацькі озера

Гідну конкуренцію морському відпочинку складуть Шацькі озера на Волині. Вони входять до складу Шацького національного природного парку. Найбільше з 30 озер – Світязь, його глибина сягає 58 м, а вода така чиста, що навіть на глибині 8 м видно піщане дно. Стандартний двомісний номер коштує від 3000 грн. Вартість квитків на потязі туди і назад за двох – 650 грн.  

Новгород-Сіверський на Десні


Місто Новоград-Сіверський на Чернігівщині найкраще побачити навесні – саме в квітні-травні тут розливається Десна, з безліччю струмочків. Оглянути околиці можна стоячи біля стін Спасько-Преображенського монастиря – пам'ятки 11 століття. За житло на сім ночей доведеться заплатити від 3100 грн.

Відпочинок в Європі: Туреччина, Польща і Латвія

Згідно з прогнозами турпортала momondo.ua, першою у десятці найбюджетніших европейських напрямків на 2019 рік виявилася Литва. Сюди варто їхати заради численних середньовічних замків і фортець, соснових лісів і узбережжя Балтійського моря. Переліт до Литви в середньому обійдеться в 1 523 гривень в обидва боки. Майже така ж вартість і однієї ночі в готелі 3-4*– 1 795 гривень.

На другому місці рейтингу – Туреччина. М'який клімат, вихід до кількох морів і налагоджена інфраструктура не дарма привертає все більше туристів з року в рік. І хоча перельоти сюди коштують 3 944 грн (один з найвищих середніх цінників), країна виграє за рахунок бюджетних цін на проживання разом з харчуванням – загалом 1 496 гривень за добу. Заощадити на відпочинку можна в Стамбулі, адже в порівнянні з турецькими курортами, ціни на перельоти і готелі в найбільшому місті країни трохи нижче.

Замикає трійку лідерів Польща з середньою вартістю перельоту 1 523 гривень і проживанням – 1 931 гривень за ніч. Якщо скласти ціни на переліт і проживання, то тижнева відпустка в Польщі обійдеться в 15 042 гривень, що всього на кілька сотень гривень дорожче, ніж поїздка в Туреччину.

Також до рейтингу бюджетних напрямків 2019 року увійшли Вірменія, Латвія, Грузія, Азербайджан, Йорданія, Туніс і Білорусь.

Якщо ж вам не вистачає грошей на подорож у 2019 році, пам'ятайте, що є надійний фінансовий помічник – KF.UA. До нього ви можете звернутися у будь-який час та оформити кредит до 15 000 грн. А кошти повернете вже після відпочинку!

 

Читати ->

ВІДГУКИ -->

Ділись своїми враженнями про KF.UA!

ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ -->

Відповіді на найбільш хвилюючі питання

Акції

Акції для постійних клієнтів

Далі