Up

КЛІЄНТАМ

БЛОГ -->

Будьте в курсі усіх актуальних та корисних новин світу фінансів.

Main page 570x420 4

Як отримати кредит безробітному

Багато позичальників зіштовхуються з проблемою відмови у видачі кредитних коштів банками та іншими небанківськими фінансовими установами. Хоча зазвичай причина не повідомляється, досвідчені клієнти знають: справа в їх неофіційній зарплаті. Певна річ, банки ризикують більше не побачити свої гроші, якщо видадуть їх дійсно безробітному.

Однак найчастіше такі «безробітні» бувають платоспроможними. Просто зарплату вони отримують або у конвертах, або ж частково офіційну. Зрозуміло, кредитор ці нюанси знає, однак не може піти всупереч кредитним зобов’язанням і надати такому клієнтові кредит. Адже видати позику без довідки про доходи навіть на невелику суму у багатьох банках – все одно, що віддати кошти з власної кишені.

Де отримати кредит безробітному?

Як бути, якщо вам терміново потрібні кошти, а ви безробітні? Є декілька способів:

- стати клієнтом обраної фінансової установи і накопичувати позитивний досвід співпраці (відкрити депозити, користуватися дебетовими, кредитними картками, періодично брати малі короткострокові позики);

- позичити невелику суму під заставу;

- оформити кредит у мікрофінансовому сервісі оперативно, без бюрократії та відмов.

Кредити без довідок про доходи в KF.UA

Альтернативний спосіб отримати кошти в найкоротший строк офіційно безробітному – взяти кредит онлайн у фінансовій організації KF.UA. У компанії лояльно ставляться до своїх клієнтів: видають кредити різним категоріям населення, в тому числі офіційно безробітним за паспортом та ІПН, без довідок про доходи, без застави та поручителів на будь-які цілі.

Головні умови кредитування – досягнення позичальником повноліття, дотримання фінансової дисципліни і наявність позитивного досвіду співпраці із фінансовими компаніями. Якщо ж ви на даний момент не працюєте, краще вказати в анкеті декількох близьких вам осіб на випадок труднощів із поверненням боргу.

 

 

Читати ->
Main page 570x420 65

Що обрати: кредит онлайн або гроші під заставу в ломбарді?

Коли терміново потрібні гроші, вирішенням проблеми може стати звернення до ломбарду або МФО. Обидва види кредитування мають нюанси, плюси та мінуси. Фахівці сервісу порівняння кредитних пропозицій Дельта Кредит (Україна) визначили особливості двох видів отримання позики.

Умови кредитування в ломбардах і МФО

Основна відмінність кредитування в ломбарді – обов'язкова наявність цінного майна. Тоді як при зверненні в МФО знадобиться лише паспорт та ІПН, застава не потрібна. Також, щоб отримати гроші в ломбарді, необхідно йти в офіс, а іноді шукати організації, які приймають не лише золото, а й гаджети, побутову техніку, авто тощо. У МФО можна отримати позику не виходячи з дому. Досить витратити 10-15 хвилин вільного часу на заповнення анкети та подачі заявки. А кошти зараховуються миттєво.

Порівняйте умови кредитування:

Організація

МФО

Ломбард

Сума

До 15 тисяч гривень

В залежності від застави  

Строк

1-30 днів

15-30 днів

Процентна ставка

До 2% за добу, пільгові відсотки для нових позичальників

0,2-0,5% за добу, певним  категоріям населення надаються знижки

Вимоги до позичальника

Повноліття, громадянство України

 

Повноліття, громадянство України

 

Термін розгляду заявки та отримання грошей 

До 15 хвилин, при подачі заявки в неробочі дні та години – до 1 доби

15-30 хвилин, в певних випадках – 1 день

 

Документи

Паспорт, ІПН

Паспорт

Кредитна історія

Немає вирішального значення

Немає значення

Забезпечення

Ні

Так

Режим розгляду

Онлайн або відвідування офісу

Особиста присутність

 

Пролонгація (подовження строку погашення кредиту)

Так

Так

Часткова повернення боргу

Так

Так

Дострокове  повернення боргу

Так

Так

Перед тим як звернутися в ломбард або МФО, треба тверезо оцінити ситуацію: як терміново потрібні гроші, яку суму і на який термін. Чи не виникне проблеми з платежами і т.д.

Кредит онлайн в МФО: плюси і мінуси

Переваги онлайн кредитування в мікрофінансових організаціях:

  1. Можливість взяти позику під 0%.
  2. Оформлення заявки, не виходячи з дому.
  3. Цілодобовий режим роботи.
  4. Час отримання кредиту від 15 хвилин, при повторному зверненні - 5 хвилин.
  5. Переказ грошей на банківську карту.

Багато МФО пропонують новим позичальникам вигідні умови: позичити гроші без відсотків або зі знижкою 50%. Весь процес повністю йде в онлайн режимі: достатньо мати під рукою комп'ютер, планшет або смартфон. Заявки, як правило, розглядаються дуже швидко: протягом півгодини дається відповідь, і переводяться гроші. При цьому багато організацій працюють в режимі 24/7, тобто позику можна отримати в будь-який день і час доби.

З мінусів кредитування в МФО відзначені: ймовірність відмови, високі процентні ставки і штрафні санкції при простроченні оплати.

Кредит під заставу в ломбарді: плюси і мінуси

Кредитування в ломбарді передбачає наявність будь-якого цінного майна: золоті і срібні вироби, дорогоцінні камені, побутова техніка, авто. Видача позики не залежить від кредитної історії і платоспроможності клієнта. Головне, щоб майно, яке здається в ломбард, було справним і належної якості.

Мінуси:

  • Речі оцінюються в 2-3 рази дешевше їх номінальної вартості.
  • Ювелірні вироби низької якості можуть не прийняти.
  • Майно залишається у ломбарді та може повернутися в неналежному вигляді.
  • При простроченні застава відразу вирушає на продаж.

Так що ж вибрати: ломбард або МФО? В активі першого менші відсотки і мінімальні вимоги до позичальників. Однак якщо виникне прострочення, заставу продадуть для покриття витрат.

Кредитування у МФО привабливо швидкістю отримання грошей, простотою оформлення і відсутністю необхідності надавати заставу. Адже іноді навіть у важкій ситуації соромно здавати щось у ломбард. Спілкування з менеджером відбувається або за телефоном, або онлайн на сайті. Остаточний вибір, звісно, залишається за позичальником.

Читати ->
Main page 570x420 63

Ідеї додаткового заробітку

Розмір середньої зарплати в Україні становить 9042 грн. На думку експертів, кожен громадянин може отримувати в середньому 30% додатково до основної роботи. Якщо основної зарплати не вистачає, подумайте про додатковий заробіток. Де українці шукають підробіток і в яких сферах?

Хто може поєднувати додатковий заробіток?

Згідно з дослідженням «HeadHunter Україна», найчастіше українці підробляють на фрілансі. Другим за популярністю видом підробітку є пасивний на інвестиціях. І замикає трійку лідерів монетизація власного хобі. У цілому на другу роботу заради додаткових грошей виходять близько 22% опитаних.

Якщо ви хочете просто поєднувати приємне з корисним, цілком можете заробити на своєму хобі. Водночас, якщо ви професіонал у своїй сфері, і вас рекомендують колеги, можна розширити кордони своєї кваліфікації і збільшити доходи.

Є багато вдалих прикладів, коли фахівці однієї сфери підробляють на зовсім інший. Наприклад, оператори колл-центру можуть працювати такістамі в Uber або Uklon. Дохід, звичайно, залежить від кількості відпрацьованих годин і рівня вашого професіоналізму.

У цілому будь-кому під силу підзаробити, якщо на основні обов'язки йтиме не більше 8-10 годин в день.

Ідеї ​​додаткового заробітку

Пропонуємо ознайомитися з ідеями підзаробітку, які не залежать від рівня вашої підготовленості (тобто, чому можна навчитися в будь-якому віці).

Посередництво на інтернет-майданчиках

Вельми популярний вид інтернет-послуг – посередництво між кінцевим покупцем і продавцем. Суть роботи полягає в пошуку клієнтів для компанії, в їх «розігріві» і стимулюванні зробити покупку. Іншими словами, посередник сприяє просуванню бізнесу в інтернеті. Майданчиків для торгівлі існує чимало – від ведення сторінок в Instagram до створення власного інтернет-магазину. В останньому випадку ви вже буде не посередником, а прямим продавцем, і самостійно нестимете відповідальність перед покупцями.

Youtube і відео-блогінг

Любите знімати цікаві відео-ролики, влаштовувати дискусії в соцмережах і при цьому відрізняєтеся неймовірною харизмою та артистичністю? Тоді ви можете відмінно заробити, а в майбутньому, можливо, і зайнятися відео-блогерством повноцінно. Головна умова – контент повинен бути унікальним. Після досягнення 10-тисячного перегляду до каналу можна підключати рекламу і почати заробляти. Оплата на переглядах залежить від країни, з якої відео подивилися, якості, тематики каналу, сезонності переглядів, а також розцінок самого рекламодавця.

Фотостоки та біржі праці

Звичайно, щоб добре заробляти на фотостоках та біржах фрілансу, таких як shutterstock.com, depositphotos.com, advego.ru чи fl.ru, потрібно мати досить хороший професійний рівень і дуже багато працювати. Цей вид заробітку можна розглядати як додатковий тільки, якщо ви готові присвятити йому цілий день або ви великий фахівець своєї справи і легко можете робити десятки якісних знімків або статей на день.

Заробіток на захопленні

Якщо ви добре граєте на синтезаторі чи барабанах, відмінно випікаєте торти, володієте технікою макраме або шиєте м'які іграшки – у вільний від роботи час можете підзаробити на улюбленій справі. Можна продавати свої послуги через знайомих, а можна організувати майстерню самостійно і проводити творчі майстер-класи. Також можна займатися домашньою випічкою або приготуванням напівфабрикатів (наприклад, пельменів і вареників). Сарафанне радіо ніхто не відміняв, і через певний час вас почнуть знаходити люди з інших районів міста.

Ідей, як заробити гроші, крім основної роботи, існує багато. Головне – це ваша наполегливість і бажання отримати додатковий дохід. Як правило за наявності мети і стимулу знайти підробіток не складно. А якщо ви, до того ж, володієте певним талантом, монетизувати його також не складе проблем.

 

 

Читати ->

ВІДГУКИ -->

Ділись своїми враженнями про KF.UA!

ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ -->

Відповіді на найбільш хвилюючі питання

Акції

Акції для постійних клієнтів

Далі