Оплата кредиту

Введіть номер телефону користувача KF.UA

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Клуб друзiв KF.UA

Увага всім! KF.UA запускає партнерську програму «Клуб друзів KF.UA».

Запрошуємо до співпраці друзів-партнерів KF.UA! Розповідайте друзям, колегам, знайомим або родичам про KF.UA і заробляйте разом з нами прямо зараз!

Ставши учасником «Клубу друзів KF.UA», ви гарантовано отримаєте 200 гривень за кожного нового користувача, який візьме позику в компанії.

Вигоди співпраці для учасників «Клубу друзів KF.UA»:

  • Можливість отримувати стабільний дохід. Рекомендуйте KF.UA друзям і отримуйте 200 гривень за кожного нового користувача, який оформить і отримає кредит у KF.UA, і 80 грн – за повторні видачі кредитів запрошеним друзям.
  • Постійна підтримка персонального фінансового консультанта.

Як це працює?

Партнерська програма «Клуб друзів KF.UA» працює просто!

В Особистому кабінеті на сайті KF.UA у розділі «Приведи друга» згенероване унікальне посилання. Щоб отримати виплату, вам необхідно скопіювати посилання та відправити його другу будь-яким зручним для вас способом, наприклад, поділитися ним у соціальних мережах. За допомогою цього посилання ми зможемо визначити, що новий користувач прийшов саме за вашою рекомендацією. Посилання можна відправляти необмежену кількість разів.

Як стати учасником «Клубу друзів KF.UA»?

Щоб стати учасником «Клубу», необхідно звернутися до найближчого відділення KF.UA або заповнити коротку форму заявки на нашому сайті і відправити її нам.

Менеджер зв'яжеться з вами за телефоном і зареєструє вас у «Клубі друзів KF.UA».

Як отримати гроші?

Грошова виплата за запрошеного друга перераховується на вашу картку впродовж 7 робочих днів після того, як користувач перейшов за вашим унікальним посиланням і оформив кредит у KF.UA.

Чому KF.UA?

  • KF.UA – потужна українська фінансова організація (лідер ринку мікрокредитування за 2018 рік);
  • 8 років на ринку фінансових послуг;
  • більше 1 млн клієнтів;
  • 142 відділення у 20 областях України;
  • № 1 за відкритістю і зручністю серед українських МФ*.
*за версією порталу finance.ua за другий квартал 2019 р.

Заповніть та надішліть форму, щоб зареєструватись у програмі «Клуб друзів KF.UA». Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

* поля обов'язкові для заповнення