КРЕДИТ ОНЛАЙН
НА КАРТУ 

под 0,01%

 КРУГЛОСУТОЧНО

1

Одобрение до 95% заявок

2

Самые низкие проценты от 0.01%

3

Обработка заявок до 5 минут


Кредит без перевірок   

Перш ніж отримати кредит, клієнту зазвичай доводиться чекати - поки кредитна організація його не перевірить. У банку це очікування може розтягнутися і на кілька робочих днів. У МФО - набагато менше: максимум півгодини, якщо ви звертаєтеся в перший раз.
Що перевіряють в банках при запиті кредиту?

Мінімальний список такий:

кредитна історія;
розмір доходу (підтверджується довідкою);
місце роботи (підтверджується довідкою + можуть зажадати вказати номер мобільного, і подзвонити в бухгалтерію або начальнику);
платоспроможність поручителів, якщо їх треба надати (у поручителів перевіряють як мінімум кредитну історію, часто вимагають теж надати довідку про доходи).

Чому багатьом хочеться отримати кредит без перевірок?

Причини такі:

чим уважніше перевірка і чим більше пунктів перевіряється - тим більше часу це займе (і тим повільніше ви отримаєте кредит);
не кожен може пройти всі пункти перевірки.

В Україні кілька мільйонів громадян працюють неофіційно (деякі - у нас в країні, деякі - їздять на заробітки закордон). Вони взагалі не можуть надати довідку про доходи, так як для держави - вони безробітні.

А з тих, хто працевлаштований офіційно - багато хто отримує частину зарплати «в конверті». У таких громадян в довідці про доходи може стояти занижена сума, хоча в реальності вони можуть отримувати в рази більше.
Де і на яких умовах можна отримати миттєву позику на карту без перевірок в Україні?

У нас - в KF.UA. Ми є однією з найбільших і найстаріших українських МФО. Кредит у нас можна взяти як через сайт (цілодобово, без особистої присутності, з будь-якої точки України).

Отримати кредит без перевірок новим клієнтам можна на суму до 4000 грн (під 0.01% в день). Постійні клієнти можуть взяти до 15 000 грн, або до 50 000 грн на збільшений (до 360 діб) термін. Є окрема пропозиція для пенсіонерів: вони можуть отримати до 7000 грн під знижений відсоток.

Нових клієнтів ми перевіряємо по мінімуму: дивимося тільки кредитну історію. Це робиться швидко, і така перевірка є абсолютно у всіх кредитних організаціях. З документів ми вимагаємо тільки фотографії паспорта та ІПН.
Як отримати швидку позику на карту без перевірок в Україні?

Якщо ви хочете отримати кредит без перевірок на карту - робимо так:

Тиснемо «Вхід», потім вибираємо «Реєстрація», і створюємо профіль. Знадобиться ваш мобільний номер, на який прийде код - введіть його у вікні для завершення реєстрації.
Входимо і заповнюємо всі поля в анкеті. Будьте уважні, щоб не допустити помилок.
Зробіть фото паспорта та ІПН, і прикріпіть їх до анкети. Фотографувати можна на що завгодно (хоч на вебкамеру ноутбука), аби якість вийшла хорошою, і всі дані можна було без проблем розрізнити.
Прив'яжіть карту, на яку ви будете отримувати гроші. Вона повинна бути видана на ваше ім'я, і мати на рахунку хоча б 1 грн.
Створіть заявку, вибравши потрібну суму і термін погашення кредиту. При створенні онлайн-калькулятор автоматично розрахує суму до повернення (вже з урахуванням відсотків).
Зачекайте, поки ми приймемо рішення. При першому зверненні розглядати заявку ми можемо до 30 хвилин (але зазвичай швидше), при другому і наступних - зазвичай 5-15 хвилин. Відповідь прийде в SMS.
Якщо заявка схвалена - на email прийде електронний кредитний договір, який треба прочитати (на всякий випадок) і підтвердити свою згоду. Для підтвердження відправте SMS.
Отримуємо переказ на прив'язану карту.

Якщо ви вже брали у нас хоча б 1 кредит, і у нас є ваші паспортні дані - пункти 1-4 пропадуть. Тобто ви зможете просто зайти в свій особистий кабінет, і відразу подати заявку. А ми - не будемо вимагати повторно ваші документи, і не будемо їх перевіряти.Виды кредитов:

Быстрый кредитКредит с плохой кредитной историейМикрозаймКредит без звонков . 
Кредит без поручителей . Кредит онлайн на картуКредит без отказаДеньги в долгКредит до зарплаты .
Кредит онлайн без фотоКредит безработнымКредит онлайн 24/7Кредит без процентов .
Займ онлайнКредит с 18 летКредит без справки о доходах . Потребительский кредит онлайнКредит пенсионерамКредит наличнымиКредит через интернетКредит студентамКредит без проверок  Кредиты без официального трудоустройства Кредит онлайн
Годовая процентная ставка (Annual Percentage Rate APR)

Годовая процентная ставка это общие расходы по микрокредиту, которые выражены в процентах. В расчет годовой процентной ставки не включены расходы, которые связаны с невыполнением обязательств по микрокредитному договору.
Процентная ставка для новых клиентов 0,01% в день или 3,65% в год.
Процентная ставка для лояльных клиентов, со второго кредита 1,89% в день или 689,85% в год.
Базовая процентная ставка составляет 1,99% процента в день или 726,35% в год.
Пример расчета процентной ставки для лояльных клиентов: при оформлении займа на сумму 1000 грн сроком на 65 дней * плата за кредит составит 1228,5 грн.
Срок пользование кредитом неограничен, таким образом кредитом можно пользоваться от 65 дней до 365*

* при условии пользования услугой пролонгации по истечении срока действия кредитного договора

Дополнительных комиссий нет.

Ставка пролонгации
Базовая ставка пролонгации 1,89%Ліцензія

ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС», ЄДРПОУ 38548598
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ІК №116, видане Нацкомфінпослуг.
Ліцензія № 2401 НКФП від 08.06.2017 року.
01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407