Кредит онлайн без фото

Сума кредиту:

Finger
Dashboard
Logo
Займ
Вiдсоток 0.01
Всього до виплати

Одним з найменш улюблених пунктів при оформленні кредиту є вимога відправити своє фото з паспортом. Якщо ви вирішили взяти позику онлайн - з великою ймовірністю і у вас запитають такий знімок.

Навіщо в деяких МФО вимагають слати фото з паспортом для отримання кредиту?

Щоб переконатися, що кредит оформлює не шахрай, який заволодів чужими документами. Тобто така вимога в принципі розумна, і застосовується як раз для захисту клієнтів.

Але зараз можна обійтися і без неї, оскільки є й інші способи виявити шахраїв:

 • крім паспорта, яким теоретично ще може заволодіти інша людина, для оформлення кредиту потрібен ще й ІПН (оригінал якого ми носимо при собі рідко);
 • при онлайн-оформленні гроші можна перевести тільки на карту, видану на те ж ім'я, що і паспорт (тобто навіть якщо шахрай заволодіє вашим паспортом та ІПН - у нього не буде вашої карти).

Тому фото з паспортом для отримання кредиту робити не обов'язково. І ми видаємо позики без них.

На яких умовах можна отримати кредит на карту без фото з паспортом?

При першому зверненні ми можемо видати до 4000 грн під 0.01%. Якщо ви будете звертатися до нас повторно, ми будемо підвищувати ліміт по сумі з кожним узятим кредитом. Максимум, який можуть взяти постійні клієнти - 15000 грн, або до 50 000 грн на збільшений термін (від 90 до 360 діб).

Пенсіонери можуть надати ще й пенсійне посвідчення, і отримати до 7000 грн під знижений відсоток.

Вимоги до клієнта

Ми можемо видати кредит без фото з паспортом, якщо ви:

 • громадянин України;
 • старше 18 і молодше 65;
 • не маєте відкритих прострочених кредитів (хоч в банку, хоч в МФО - не важливо).

Також при оформленні ми обов'язково запитуємо про ваше джерело доходу - щоб розуміти, що вам є з чого повертати взятий кредит. Але підтверджувати ці дані ніяк не потрібно (довідку про доходи ми не запитуємо). Також ви можете бути офіційно безробітним (тобто працювати неофіційно), або студентом, або пенсіонером - ми не робимо обмежень для таких категорій клієнтів, на відміну від банків.

Що потрібно клієнтові для оформлення?

З документів знадобляться оригінали паспорта та ІПН. Якщо ви хочете оформляти позику онлайн - їх треба буде сфотографувати (але себе з розгорнутим паспортом фотографувати не знадобиться). Або можна прийти в будь-яке відділення KF.UA з цими документами, і отримати кредит без фото особисто.

Для онлайн-оформлення ще знадобиться банківська карта будь-якого українського банку (в ідеалі - Приватбанку або Альфа-Банку). Вона повинна бути видана тільки на вас, на рахунку у неї повинно бути не менше 1 гривні, і на неї повинні бути дозволені переказі (як вхідні, так і вихідні).

Як оформити онлайн кредит без фото на карту?

Якщо ви хочете обійтися взагалі без будь-яких фотографій (не тільки себе з паспортом, а й своїх документів) - можете прийти в будь-яке відділення KF.UA, і оформити кредит без фото там.

Якщо ви хочете взяти позику онлайн:

 1. Реєструйтеся на нашому сайті (натисніть «Вхід» зверху, там виберіть «Реєстрація», і дотримуйтесь короткої інструкції).
 2. Увійдіть в профіль і заповніть в ньому невелику анкету про себе.
 3. Прив'яжіть до анкети карту, на яку будете отримувати переклад.
 4. Прикріпіть до анкети фотографії паспорта та ІПН.
 5. Створіть заявку на отримання грошей. У ній вказується тільки потрібна сума і термін віддачі. Там же автоматично розрахується повна сума до повернення (вже з відсотками) і дата, до якої треба закрити взятий кредит.
 6. Зачекайте, поки ми розглянемо вашу заявку. Це займе до півгодини, якщо ви новий клієнт, і не більше 15 хвилин, якщо хоча б раз до нас вже зверталися. Відповідь ми відправимо в SMS на номер, вказаний при реєстрації особистого кабінету.
 7. Якщо ваша заявка схвалена - разом з SMS-відповіддю ми відразу надсилаємо кредитний договір в електронному вигляді на ваш email. Прочитайте його і відправте SMS-код, замість звичайного «підпису» (що ви підтверджуєте, що з усім ознайомиліся та повністю згодні).

Готово. Ще кілька хвилин - і на прив'язану карту прийде потрібна сума.

owl-1 ШВИДКО

Ви можете отримати гроші за короткий відрізок часу не виходячи з дому

owl-2 БЕЗПЕЧНО

Всі фінансові операції і дані клієнта надійно захищені

owl-3 Мобільно

Отримання кредиту на будь-яку гривневу банківську карту

owl-4 ПРОСТО

Все дуже просто, ніяких черг і довідок, без поручителів