КРЕДИТ ОНЛАЙН
НА КАРТУ 

под 0,01%

 КРУГЛОСУТОЧНО

1

Одобрение до 95% заявок

2

Самые низкие проценты от 0.01%

3

Обработка заявок до 5 минут


Кредит студентам   

Як і де можна швидко і вигідно отримати кредит студентам?

У студентські роки виникає дуже багато статей витрат, про які «вчорашня» дитина, що знаходиться під опікою батьків, іноді і не підозрює.

Щоб швидко отримати потрібну суму на щось термінове та невідкладне - можна звернутися за кредитом. Правда, студенту отримати його буде непросто - не всі кредитні організації погоджуються кредитувати цю категорію клієнтів. Десь відмовляють взагалі, десь - висувають більше вимог, ніж до «звичайних» клієнтів.
Чому кредит студентам видають не скрізь?

Причина проста - кредитні організації вважають, що у студентів вище шанс прострочень в порівнянні з більш дорослими клієнтами, тому що у них:

немає стабільної роботи - в кращому випадку підробіток (і то не у всіх);
ще не склалося «доросле» ставлення до зобов'язань;
якщо виникнуть складності в навчанні або особистому житті - студент може поставити їх на перше місце, і забути про погашення кредиту.

Тому банки не видають кредити студентам (а якщо і видають - то вимагають поручительства батьків). І навіть не всі МФО сьогодні погоджуються це робити.

А ми - погоджуємося. У KF.UA можна швидко взяти кредит студенту, і зробити це вигідно.
Скільки грошей студент може взяти в кредит в KF.UA, і на яких умовах?

Новим клієнтам ми пропонуємо отримати від 1000 до 4000 грн. Якщо ви студент, і ваше єдине джерело доходу це стипендія - ми можемо обмежити суму кредиту на якусь невелику. Якщо у вас є стабільний підробіток - обмеження можуть і не вводитися. Це завжди вирішується індивідуально.

З другого кредиту і далі (якщо ви вчасно і без проблем погасили перший) максимальна сума буде збільшуватися з кожним новим зверненням. Максимально можна отримати до 15 тисяч грн, або від 15 до 50 тисяч на термін від 90 до 360 днів, але з довідкою про доходи.

Якщо ви зрозумієте, що вчасно не встигаєте погасити кредит - найрозумніше його продовжити. Послуга пролонгації доступна, якщо ви ще не прострочили свій займ. Просто зателефонуйте менеджеру (або подайте заявку на продовження через сайт), оплатіть відсотки, що набігли, і отримаєте відстрочку.
Що знадобиться для оформлення?

Оригінали паспорта та ІПН, телефон, електронна пошта.

Також є вимоги до клієнта: ви повинні бути громадянином України, вам повинно бути не менше 18, і ви повинні не мати незакритих прострочених кредитів в будь-яких інших організаціях.

Якщо ви оформляєте кредит через сайт - обов'язково знадобиться карта будь-якого українського банку, на яку дозволені перекази. На рахунку повинно бути не менше 1 грн, а сама карта - повинна бути випущена тільки на ваше ім'я.
Яким способом можна отримати кредит для студента в KF.UA?

Ми видаємо кредити онлайн.

Онлайн-оформлення - швидший спосіб: нікуди йти не доведеться, все можна зробити звідки завгодно, де є Інтернет. Гроші ви отримаєте на карту. Отримання кредиту таким способом є цілодобовим.
Як отримати: покроковий опис для нових клієнтів

Складнощі можуть виникнути у тих, хто зібрався отримувати кредит через сайт, і раніше цього не робив. Як це робиться правильно:

Реєструєте особистий кабінет на свій мобільний номер.
Заходьте в нього і заповнюєте анкету.
Робите фото паспорта та ІПН, і прикріплюєте їх до анкети. Переконайтеся, що на знімках все чітко помітно і читабельно.
Прив'язуєте банківську карту.
Створюєте заявку на отримання грошей, вказавши в ній суму і термін, і чекаєте SMS з відповіддю.
Якщо заявка схвалена - читаєте кредитний договір, який приходить на email, і підтверджуєте свою згоду з його умовами, відправивши SMS-код.

Після відправки коду - справа зроблена: в найближчі хвилини має прийти переклад на карту.

Якщо на будь-якому з етапів виникнуть складності - можете зв'язатися з техпідтримкою, і вам допоможуть їх вирішити. Хоча сам процес отримання простий і швидкий, займає максимум 1 годину (це з урахуванням розгляду, тобто з моменту реєстрації і до отримання грошей).Виды кредитов:

Быстрый кредитКредит с плохой кредитной историейМикрозаймКредит без звонков . 
Кредит без поручителей . Кредит онлайн на картуКредит без отказаДеньги в долгКредит до зарплаты .
Кредит онлайн без фотоКредит безработнымКредит онлайн 24/7Кредит без процентов .
Займ онлайнКредит с 18 летКредит без справки о доходах . Потребительский кредит онлайнКредит пенсионерамКредит наличнымиКредит через интернетКредит студентамКредит без проверок  Кредиты без официального трудоустройства Кредит онлайн
Годовая процентная ставка (Annual Percentage Rate APR)

Годовая процентная ставка это общие расходы по микрокредиту, которые выражены в процентах. В расчет годовой процентной ставки не включены расходы, которые связаны с невыполнением обязательств по микрокредитному договору.
Процентная ставка для новых клиентов 0,01% в день или 3,65% в год.
Процентная ставка для лояльных клиентов, со второго кредита 1,89% в день или 689,85% в год.
Базовая процентная ставка составляет 1,99% процента в день или 726,35% в год.
Пример расчета процентной ставки для лояльных клиентов: при оформлении займа на сумму 1000 грн сроком на 65 дней * плата за кредит составит 1228,5 грн.
Срок пользование кредитом неограничен, таким образом кредитом можно пользоваться от 65 дней до 365*

* при условии пользования услугой пролонгации по истечении срока действия кредитного договора

Дополнительных комиссий нет.

Ставка пролонгации
Базовая ставка пролонгации 1,89%Ліцензія

ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС», ЄДРПОУ 38548598
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ІК №116, видане Нацкомфінпослуг.
Ліцензія № 2401 НКФП від 08.06.2017 року.
01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407