Оплата кредиту

Введіть номер телефону користувача KF.UA

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Кредит без відсотків

Сума кредиту:

Finger
Dashboard
Logo
Займ
Вiдсоток 0.1
Всього до виплати

Одна з головних «характеристик» будь-якого кредиту - це процентна ставка. Саме від неї залежить розмір переплати, яку знадобиться заплатити клієнту. І саме тому всім хочеться отримувати кредити під найнижчу ставку.

Що таке безвідсотковий кредит, і чим він так вигідний?

Безвідсотковий (або нульовий) кредит оформляється під 0.01% (для зручності зазвичай всюди пишуть, що під 0%).

На таких умовах вам потрібно буде повернути стільки ж грошей, скільки ви займаєте. Наприклад: берете 1500 грн на 7 днів - повертаєте ті ж 1500 грн*. На більшій сумі і на більш тривалий термін може набігти зверху 1-10 грн переплати.

Для порівняння: якщо б ви взяли ті ж 1 500 грн на 7 днів з нашою стандартною ставкою (1.99% в день), вам довелося б повернути вже 1709 грн (тобто зверху набігло б 209 грн комісії). Саме тому кредит під 0% так вигідний.

* Крім «основної» суми клієнту доведеться трохи заплатити за банківські комісії. Наприклад - за зняття готівки в банкоматі (1-1.5%), і за переказ грошей, коли ви будете погашати кредит (від 0% до 3% в середньому, залежить від способу погашення).

Хто може отримати кредит під 0 відсотків?

Всі нові клієнти без винятку. Якщо ви ще не брали жодного кредиту в KF.UA - ви можете зробити це під 0.01%.

Умови кредитування

По безпроцентному кредиті вам доступна сума від 1000 до 4000 грн (постійним клієнтам сума буде поступово збільшуватися, і може дійти до 15 тисяч грн) на термін до 15 днів. Отримати гроші можна буде в середньому за 40 хвилин (сюди входить взагалі все - від реєстрації аккаунта і заповнення анкети до отримання переказу на карту).

Чи можна взяти кредит на таких умовах, якщо я вже є клієнтом KF.UA?

Ні - з другого кредиту і далі ставка буде вже звичайною: 1.99% в день. Але зате ви зможете отримувати більше грошей, на більш тривалий термін (до 30 днів з можливістю продовження), і розглядати заявку будуть швидше (в середньому 20-40 хвилин, і заново заповнювати анкету і прикріплювати документи не потрібно).

Є шанс зменшити розмір переплати:

  • давати посилання на KF.UA своїм знайомим - якщо хтось із них перейде по ній і оформить у нас кредит, ви отримаєте 200 грн (і ще по 80 грн за кожну повторну заявку);
  • брати кредити в KF.UA і далі: з кожною позикою буде зменшуватися процентна ставка - у тих, хто брав 9 кредитів - вона складе 1.39% в день;
  • дивитися акції, що проводяться - ми періодично проводимо їх, пропонуючи різні знижки (аж до повного списання взятого кредиту) клієнтам.

Тому залишатися нашим постійним клієнтом - вигідно.

owl-1 ШВИДКО

Ви можете отримати гроші за короткий відрізок часу не виходячи з дому

owl-2 БЕЗПЕЧНО

Всі фінансові операції і дані клієнта надійно захищені

owl-3 Мобільно

Отримання кредиту на будь-яку гривневу банківську карту

owl-4 ПРОСТО

Все дуже просто, ніяких черг і довідок, без поручителів