Оплата кредиту

Введіть номер телефону користувача KF.UA

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Кредит онлайн Полтава

Сума кредиту:

Finger
Dashboard
Logo
Займ
Вiдсоток 0.1
Всього до виплати

Багато українців звикли вирішувати фінансові проблеми, звертаючись за позикою в МФО. Це швидше, ніж просити в борг у родичів, і простіше, ніж брати кредит в банку.

У Полтаві ви можете звертатися в МФО KF.UA (одну з найбільших українських компаній). Ми видаємо швидкі кредити онлайн (не треба приходити в офіс, все оформляється через Інтернет).

  1. На сайті створюєте особистий кабінет. Для реєстрації потрібен ваш мобільний номер.
  2. Заходьте в створений акаунт і уважно заповнюєте всі поля в анкеті (ПІБ, контакти, розмір і джерело доходу). Там же прикріплюєте фото своїх документів.
  3. Прив'язуєте карту, на яку будете отримувати гроші.
  4. Подаєте заявку, вибравши потрібну вам суму і вказавши термін погашення. Важлива порада: вказуйте тільки реальний термін повернення, за який ви точно встигнете погасити позику. Якщо не впевнені - краще запитати кредит на більш тривалий термін (хоча б 1-2 дні запасу щоб у вас були).
  5. Чекаєте розгляду. При першому зверненні (якщо ви ніколи не брали кредити в KF.UA) відповідь може прийти через 30 хвилин приблизно (але зазвичай ми справляємося раніше).
  6. Чи отримуєте відповідь через SMS. Якщо заявка схвалена - на email відразу прийде кредитний договір.
  7. Читаєте присланий електронний договір (про всяк випадок, щоб все перевірити ще раз), і «підписуєте» його через SMS-код.

Чи отримуєте гроші на прив'язану картку.

Цей варіант хороший, оскільки кредит можна взяти цілодобово, і не треба нікуди ходити.

Скільки грошей можна взяти?

Новим клієнтам ми видаємо від 1000 до 4000 грн. Якщо ви вчасно погашаєте перший займ - ми збільшуємо максимальну суму: наступного разу ви зможете взяти більше.

Сума буде поступово збільшуватися з кожним повторним зверненням, поки не дійде до 15 000 грн.

Для пенсіонерів та постійних клієнтів у нас є окремі програми. Пенсіонери можуть взяти до 7000 грн під знижений відсоток, а постійні клієнти - можуть отримати до 50 000 грн на термін до 360 днів.

Хто може отримати кредит у нас, і що треба для оформлення?

Нашим клієнтом може стати повнолітній громадянин України (вік - 18-65). Від вас знадобляться 2 документа: оригінали паспорта та ІПН (і + пенсійне посвідчення, якщо ви пенсіонер, і хочете отримати кредит під знижений відсоток).

Крім документів вам потрібні:

  • при оформленні в відділенні: мобільний телефон;
  • при оформленні онлайн: мобільний телефон, карта будь-якого українського банку з балансом не менш 1 грн, камера (щоб зробити фото документів, підійде камера смартфона).

Карта для отримання грошей обов'язково повинна бути на ваше ім'я. Також для онлайн-оформлення у вас повинен бути хороший Інтернет (щоб процедура не перервалася на півдорозі) і мобільний зв'язок (для отримання SMS).

owl-1 ШВИДКО

Ви можете отримати гроші за короткий відрізок часу не виходячи з дому

owl-2 БЕЗПЕЧНО

Всі фінансові операції і дані клієнта надійно захищені

owl-3 Мобільно

Отримання кредиту на будь-яку гривневу банківську карту

owl-4 ПРОСТО

Все дуже просто, ніяких черг і довідок, без поручителів