Оплата кредиту

Введіть номер телефону користувача KF.UA

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Кредит онлайн Вінниця

Сума кредиту:

Finger
Dashboard
Logo
Займ
Вiдсоток 0.1
Всього до виплати

Якщо вам терміново знадобилися гроші, але не хочеться їх займати у рідних, і не хочеться довго чекати відповіді з банку - можете звернутися до нас. Ми видаємо кредити в протягом 1 години, і працюємо онлайн у Вінниці.

Скільки грошей ми можемо видати?

Якщо ви звертаєтеся до нас в перший раз - ми можемо видати від 1000 до 4000 грн під 0.01%.

Якщо перший кредит ви повертаєте нормально (без затримок) - з кожною наступною заявкою максимальна сума буде збільшуватися. Пенсіонери можуть отримати до 7000 грн, постійні клієнти - до 15000 грн.

Крім короткострокових кредитів є кредит «Оптимальний» (доступний тільки з довідкою про доходи). По ньому можна взяти від 15 до 50 тисяч грн на термін від 90 до 360 днів, під знижену ставку. Цей варіант зручніше, ніж кредит у банку, оскільки ми висуваємо менше вимог до клієнта, і видаємо гроші набагато швидше.

Які вимоги до позичальника?

Ви повинні бути громадянином України, мати український паспорт і ІПН, і вам повинно бути від 18 до 65 років.

Ваша кредитна історія значення не має - ми видаємо кредити навіть тим, у кого вона зіпсована. Однак якщо на момент подачі заявки у вас є відкритий прострочений кредит - ми можемо відмовити.

Місце роботи і джерело доходу значення не мають: ви можете вчитися на очному відділенні (бути студентом), або бути пенсіонером, або працювати неофіційно - і ми все одно видамо вам кредит.

Що потрібно для оформлення кредиту на картку в Вінниці?

Паспорт, ІПН, телефон, банківська карта - і більше нічого.

Тепер уточнимо щодо карти:

 • може бути видана будь-яким українським банком, але найкраще, якщо це буде карта Альфа-Банку або Приватбанку;
 • повинна бути видана тільки на ваше ім'я;
 • на рахунку повинно бути не менше 1 грн (можна і не більше, але сума до 1 грн знадобиться для прив'язки карти);
 • з карти повинні бути дозволені онлайн-переклади (можна перевірити і підключити в особистому кабінеті онлайн-банкінгу);
 • на карту повинні бути дозволені вхідні перекази (тобто не підійде карта тільки для пенсійних виплат, або тільки для стипендії).

Як оформити кредит в Вінниці в KF.UA?

Якщо ви хочете оформити онлайн-кредит:

 1. Реєструєтеся на свій мобільний номер.
 2. Заходьте в створений профіль і заповнюєте невелику анкету.
 3. Робите фото паспорта та ІПН і прикріплюєте їх до анкети. Сфотографувати документи можна хоч на смартфон, аби фотографія (особи) і всі дані були помітні.
 4. Прив'язуємо карту. Для цього треба вказати її номер, термін дії та CVV-код на зворотному боці. З рахунку спишеться випадкова кількість копійок (максимум 1 грн), які повернуться протягом дня. Цю кількість треба відправити в SMS, як код.
 5. Подаємо заявку на отримання кредиту, і чекаємо відповіді в SMS. Якщо ви новий клієнт - ми відповідаємо зазвичай протягом півгодини.
 6. Отримуємо кредитний договір на вказаний email, читаємо його, і відправляємо SMS-код (як підтвердження, що ми ознайомилися, і з усім згодні).

Після того, як відправите код - в особистому кабінеті повинна з'явитися інформація про те, що кредит взятий. Там же можна буде бачити решту суми (до оплати), термін повернення, і там же можна буде його погасити з карти.

Гроші приходять протягом декількох хвилин на вашу картку.

owl-1 ШВИДКО

Ви можете отримати гроші за короткий відрізок часу не виходячи з дому

owl-2 БЕЗПЕЧНО

Всі фінансові операції і дані клієнта надійно захищені

owl-3 Мобільно

Отримання кредиту на будь-яку гривневу банківську карту

owl-4 ПРОСТО

Все дуже просто, ніяких черг і довідок, без поручителів