Оплата кредиту

Введіть номер телефону користувача KF.UA

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Мікрокредит

Сума кредиту:

Finger
Dashboard
Logo
Займ
Вiдсоток 0.1
Всього до виплати

Як і де отримати швидку мікропозику в Україні?

Мікрокредитування - один з найбільш розвинених і затребуваних напрямів в більшості країн (крім найбагатших).

Україна - не виняток: у нас ринок мікропозик став швидко рости в «нульових», а до 2011-2012 став так само швидко переходити в онлайн. Зараз отримати мікрокредит можна в декількох десятках МФО.

Однією з найбільших організацій є KF.UA. Ми видаємо мікропозики онлайн.

Чим мікропозика відрізняється від кредиту в банку: переваги послуги

Основні відмінності:

 • мікропозика видається на короткий термін, в банках - від 3 місяців;
 • сума мікропозики набагато менше: від 500 грн до 10-15 тисяч, тоді як в банках споживчі кредити видають на суми від 5-10 тисяч (правда, можна оформити кредитну карту або купити товар в розстрочку, але це вже трохи інші послуги);
 • вимог в МФО набагато менше: не потрібна довідка про доходи, нижчі поріг за віком, не потрібен поручитель або заставу, не відмовляють з поганою кредитною історією;
 • взяти мікрокредит можна онлайн, без особистої присутності (тоді як в банку обов'язково доведеться бути в відділенні);
 • є більше способів погашення;
 • мікрокредити можна погашати частково або достроково без додаткових комісій (таке теж дозволено в банках, але не у всіх - деякі взагалі забороняють дострокове або часткове погашення, деякі - дозволяють, але за додаткові комісії).

В яких ситуаціях варто отримувати мікрокредит?

Банківські кредити зазвичай беруться на серйозні покупки: квартиру, машину, навчання, бізнес, ремонт, купівлю дорогої техніки.

Мікропозики - навпаки, розраховані на менш дорогі, але зате більш термінові і незамінні витрати. Наприклад:

 • покупки продуктів в разі затримки зарплати;
 • покупки або ремонту нового одягу / взуття / техніки, якщо стара зламалася;
 • покупки або оплати послуги, якщо ви опинилися без готівки далеко від будинку (наприклад, поїхали на дачу, і затрималися там довше, ніж планували, і треба купити продуктів);
 • в продажу з'явився товар зі знижкою, який ви якраз планували купувати найближчим часом, і треба встигнути, поки ціна не підскочила назад.

У подібних випадках можуть виявитися і люди, які мають фінансовий запас, але не можуть скористатися ним прямо зараз. Простий приклад: якщо ви відкладаєте гроші на депозит в банку, і не можете забрати їх прямо зараз.

Хто може отримати мікрокредит в Україні, і що для цього потрібно?

У KF.UA може звертатися кожен повнолітній (18-65 років) громадянин України з будь-якою кредитною історією (чистою, гарною, поганою). Головне обмеження: у вас не повинно бути непогашених прострочених кредитів в інших компаніях.

Для отримання мікрокредиту вам треба мати:

 • оригінали паспорта та ІПН;
 • банківську карту (тільки при онлайн-оформлення);
 • email;
 • мобільний.

Карта може бути видана будь-яким українським банком, може бути дебетовою або кредитною. Важливо: вона повинна бути видана тільки на ваше ім'я, на рахунку повинна мати хоча б 1 грн, і повинна бути відкрита для вхідних і вихідних переказів.

Які умови видачі мікропозик?

У KF.UA ви можете взяти від 1 до 4 тисяч грн (суму вибираєте самі), якщо ніколи не зверталися до нас раніше.

З другого звернення ми будемо збільшувати максимальну суму, поки вона не дійде до 15 тисяч грн. Також постійним клієнтам доступна більш велика позика: від 15 до 50 тисяч на термін до 360 днів (тільки для її отримання вже знадобиться довідка про доходи).

Для тих, хто не встигне погасити мікропозику вчасно - є пролонгація: продовження термінів без штрафних санкцій, без псування кредитної історії і докучливих дзвінків. Для цього просто треба подзвонити менеджеру, або подати онлайн-заявку. Головне - зробити це заздалегідь, до прострочення, і погасити відсотки.

Як швидко отримати мікрокредит в Україні?

У KF.UA ви можете оформити мікропозику або в будь-якому з відділень (дивіться адреси в розділі «Відділення»), або онлайн.

Отримання в офісі - максимально просте: беріть паспорт і ІПН, вибирайте найближче відділення, і приходьте в робочий час. Менеджер допоможе заповнити заявку і видасть гроші готівкою, або переведе на карту.

Через сайт оформляти кредит доведеться самостійно (але якщо виникнуть складності - телефонуйте, і ми підкажемо). Як це виглядає:

 1. Реєструєтеся на свій мобільний.
 2. Заходьте в особистий кабінет, і заповнюєте в ньому анкету.
 3. Робите фото паспорта та ІПН, і завантажуєте їх.
 4. Прив'язуєте свою карту.
 5. Створюєте заявку з необхідною сумою і на потрібний термін, і чекаєте відповіді (до півгодини в середньому, але зазвичай ми відповідаємо швидше).
 6. Отримуєте SMS з відповіддю, і якщо він позитивний - email з кредитним договором в електронному вигляді.
 7. Підписуєте договір (SMS-кодом).
 8. Отримуєте гроші на прив'язану карту.

На ці 8 етапів у вас піде максимум 1 година, навіть якщо ви ніколи не брали мікропозик. Якщо ж ви вже брали у нас гроші, і у нас є ваші дані - новий мікрокредит ми видамо швидше: приблизно на 20-40 хвилин.

Як можна повернути взяту мікропозику?

У KF.UA погасити мікропозику можна:

 • в особистому кабінеті, сплативши з карти;
 • через систему EasyPay;
 • через термінали;
 • в касі будь-якого банку;
 • в будь-якому відділенні KF.UA в будь-якому місті (навіть якщо ви отримували мікрокредит в іншому відділенні, або оформляли його онлайн);
 • в відділеннях «Нової Пошти».

При виборі способу оплати обов'язково уточнюйте, як швидко дійдуть гроші, і яка стягується комісія. В іншому випадку можливе прострочення - якщо ви відправите переказ в останній день, а він буде йти 2-3 дні (як це часто буває з банківськими транзакціями). Або якщо ви відправите рівно ту суму, яка вказана в вашому особистому кабінеті, а від неї відніметься 1-2% комісії, і цієї суми не вистачить для погашення.

І незалежно від способу оплати - перевірте, що гроші дійшли, і мікрокредит закритий. Зробити це можна або в особистому кабінеті, або зателефонувавши в будь-яке відділення, або звернувшись в підтримку.

owl-1 ШВИДКО

Ви можете отримати гроші за короткий відрізок часу не виходячи з дому

owl-2 БЕЗПЕЧНО

Всі фінансові операції і дані клієнта надійно захищені

owl-3 Мобільно

Отримання кредиту на будь-яку гривневу банківську карту

owl-4 ПРОСТО

Все дуже просто, ніяких черг і довідок, без поручителів