Кредит онлайн на картку

Перший займ під 0,01%
Акційний 0.01% Зручний онлайн
Сума кредиту
500
Термін кредиту
5 днів
0.6
Вартість в день
Сума кредиту
5 000
Термін кредиту
30 днів
5
Кількість платежів

Позика на картку

Раніше для отримання кредиту потрібно було йти до відділення, стояти в черзі, надавати паперові документи. Зараз – все можна зробити в онлайн-режимі, не виходячи з дому.

Які переваги оформлення онлайн-позики?

Взяти позику саме через Інтернет варто, тому що:

 • подати заявку можна звідки завгодно і коли завгодно (навіть якщо зараз ніч, а ви перебуваєте на дачі, далеко від міста);
 • ви економите час на дорогу до відділення і назад, і на можливе очікування в черзі (в кращому випадку на це може піти годину, в великих містах – більше);
 • отримуючи гроші на карту, вам не доведеться ходити з великою сумою готівки при собі.

До того ж деякі люди просто відчувають себе некомфортно, якщо треба особисто спілкуватися з менеджером про отримання позики.

Чи видають позики онлайн на карту в банку?

Так, але з кількома застереженнями:

 • у вас є карта саме того банку, в який ви звертаєтеся;
 • ви працевлаштовані офіційно, і в банку вже є довідка про доходи, надана нещодавно;
 • ви вже брали в цьому банку кредит, причому робили це нещодавно.

У таких випадках деякі банки йдуть назустріч, і дозволяють отримати онлайн-займ без особистого походу в відділення. Але в інших випадках вам обов'язково доведеться йти в банк особисто.

Де простіше і швидше за все отримати онлайн-займ на карту?

У МФО KF.UA.

Видача швидких онлайн-позик на карту – як раз наша основна спеціалізація. Ми робимо це набагато швидше і простіше, ніж в банку, і відмовляємо набагато рідше.

Ми працюємо цілодобово – так що отримати гроші ви можете, навіть якщо вони знадобилися прямо зараз.

Умови видачі

У нас ви можете отримати:

 • якщо звертаєтеся в перший раз – від 1000 до 4000 грн під 0.01%;
 • якщо звертаєтеся вдруге або більше – до 15 000 грн, під відсоток в 1.99% в день.

Термін повернення і для нових, і для постійних клієнтів – до 30 днів. Також є пролонгація – можливість продовжити період кредитування, якщо ви зрозумієте, що не встигаєте повернути позику вчасно. При пролонгації на вас не будуть нараховуватися збільшені штрафи.

В якій ситуації може виручити онлайн-займ?

Наприклад, якщо:

 • ви поїхали з друзями на відпочинок, не розрахували бюджет, і кошти закінчилися в самий розпал веселощів;
 • в продажу з'явилися квитки (не важливо, куди – на поїзд, концерт, літак, автобус), і їх треба терміново купити, поки не зайняли кращі місця;
 • вам затримали зарплату / не дали премію / обдурив замовник, і не вистачає грошей на основні витрати, начебто покупки продуктів;
 • погода різко змінилася, а ви планували купувати сезонні речі пізніше (наприклад, різко похолодало, а ви хотіли купити нові теплі черевики тільки через 2 тижні);
 • знадобилося щось терміново відремонтувати – від смартфона до зимової куртки;
 • розболівся зуб (або виникли якісь інші проблеми зі здоров'ям, і треба терміново купити ліки / оплатити діагностику / лікування).

Або якщо виникла будь-яка інша ситуація, на вирішення якої терміново потрібні гроші, а їх немає в наявності. Або вони є, але до них немає «доступу» (наприклад – лежать на депозиті, або зберігаються готівкою вдома, а ви в іншому місті).

Які вимоги до клієнтів?

Взяти онлайн-займ в KF.UA може будь-який повнолітній громадянин України, який має при собі паспорт та ІПН. Вам не обов'язково працювати офіційно – ми не вимагаємо довідку про доходи (а також не вимагаємо поручителя або заставу).

Як оформляється онлайн-займ на карту?

Ось так:

 1. Реєструємося на нашому сайті: тисніть вгорі праворуч «Увійти», потім вибирайте «Реєстрація». Або інший варіант: в онлайн-калькуляторі на головній сторінці виберіть потрібну суму, натисніть «Взяти кредит», і вас перенаправить на сторінку реєстрації.
 2. Заповнюємо анкету. Вона коротка, і містить тільки основні дані (контакти, ПІБ, відомості про доходи). До неї ж прикріплюємо фото паспорта та ІПН, прив'язуємо карту.
 3. Створюємо заявку на отримання позики з вказаною сумою і терміном повернення.
 4. Чекаємо відповіді в СМС і на пошту.
 5. «Підписуємо» електронний договір (відправивши СМС-код).

Готово – після відправки СМС-коду ( «підписання» договору) ви отримаєте переказ протягом декількох хвилин. Вся процедура займає до 1 години, якщо ви новий клієнт, і до 30-40 хвилин, якщо вже зверталися до нас.